Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Rugpjūčio » 27

Fauci PRIPAŽĮSTA, kad COVID-19 vakcinų "antikūnai" iš tikrųjų sustiprina virusą

(Paranormal) Vyriausiasis prezidento patarėjas medicinos klausimais daktaras Anthony Fauci pripažino, kad vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) iš tikrųjų gali pabloginti koronaviruso būklę.

Per spaudos konferenciją Baltuosiuose rūmuose A. Fauci kalbėjo apie nuo antikūnų priklausomą stiprinimą, arba ADE.

ADE - tai reiškinys, kuris pasireiškia, kai imuninio atsako metu organizmo sukurti antikūnai prisijungia prie patogeno, bet tinkamai jo nesunaikina. Vietoj to šie antikūnai veikia kaip Trojos arklys, suteikdami patogenui galimybę patekti į organizmą ir plisti toliau. Tai savo ruožtu reikalauja dar didesnio organizmo imuninio atsako, kuris iš tikrųjų gali pabloginti situaciją.

Mokslininkai užfiksavo ir pripažino faktą, kad kai kurios vakcinos gali sukelti ADE. Pavyzdžiui, XX a. septintajame dešimtmetyje mokslininkai bandė sukurti vakciną nuo kvėpavimo takų sincitinio viruso (RSV). Šis virusas dažniausiai sukelia vaikų plaučių uždegimą. Tačiau klinikinių bandymų metu vaikai, gavę vakciną ir vėliau užsikrėtę šiuo virusu, iš tikrųjų dažniau sirgo ir mirė nuo plaučių uždegimo.

Naujesnis ADE pavyzdys. 2016 m. Filipinuose 14 vaikų, gavusių eksperimentinę vakciną nuo dengės viruso, mirė nuo dengės. Mokslininkai mano, kad vaikams išsivystė antikūnų atsakas, nesugebantis neutralizuoti natūralaus Dengė viruso, kuris cirkuliavo jų vietovėse.

Spaudos konferencijos metu Fauci pripažino, kad Jungtinių Valstijų visuomenės sveikatos priežiūros institucijos tiria ADE ir ieško būdų, kaip užtikrinti, kad COVID-19 vakcinos jos nesukeltų. Jis sakė:

"Ar vakcina pablogina jūsų būklę? Yra ligų, nuo kurių paskiepijus žmogų, jis užsikrečia tuo, nuo ko bandote jį apsaugoti, ir jūs iš tikrųjų sustiprinate infekciją. Tai galima gerai pajusti naudojant gyvūnų modelius. Taigi, tai bus atliekama tuo pačiu metu, kai atliksime bandymus. Stengsimės įsitikinti, kad infekcija nesustiprės. Blogiausia, ką galite padaryti, tai paskiepyti žmogų, kad išvengtumėte infekcijos, o iš tikrųjų jo būklė pablogėtų."

Tyrimais įrodyta, kad COVID-19 vakcinos sukelia ADE

Daugybė visame pasaulyje atliktų tyrimų jau įrodė tai, ką Fauci vis dar bando ignoruoti. Jų rezultatai tvirtai rodo, kad COVID-19 vakcinos dėl ADE sukelia labiau sustiprintas koronaviruso atmainas.

Tiesą sakant, vienas iš pirmųjų tyrimų, kuriame tai įrodyta, buvo paskelbtas šių metų vasario pabaigoje. Šis tyrimas leido manyti, kad dabartinės COVID-19 vakcinos pradžioje gali suteikti tam tikrą apsaugą. Tačiau laikui bėgant ši apsauga gali gerokai sumažėti, todėl gali atsirasti ADE, susijęs su silpnėjančiais antikūnais.

"Atrodo, kad dabartinės SARS-CoV-2 vakcinos suteikia apsaugą esant dideliam antikūnų titrui; ADE rizikos, susijusios su laikui bėgant silpnėjančiu antikūnų titru, galimybė lieka nežinoma."

Kitame tyrime nustatyta, kad būsimi bandymai sukurti SARS-CoV-2 vakcinas gali kelti didesnę riziką sukelti ADE žmonėms, gavusiems šias naujas vakcinas.

Dar viename Japonijos mokslininkų straipsnyje nustatyta, kad po vakcinos COVID-19 delta variantas mutuoja taip, kad galima manyti, jog šis variantas jau sukelia ADE, greičiausiai dėl "Pfizer" vakcinos. (Susiję: Pfizer" vakcina naikina T ląsteles, silpnina imuninę sistemą - tyrimas).

Realūs duomenys tvirtai rodo, kad vakcinomis įgyta ADE jau pasireiškia. Izraelyje, vienoje iš labiausiai vakcinuotų šalių pasaulyje, apie 60 proc. žmonių, šiuo metu hospitalizuotų dėl COVID-19, yra visiškai paskiepyti.

Reikėtų pažymėti, kad Izraelio vakcinacijos lygis yra panašus. Apie 60 proc. visų šalies gyventojų yra visiškai paskiepyti, o dar 5 proc. yra gavę vieną vakcinos dozę.

Panaši situacija pastebima visame pasaulyje, ypač šalyse, kuriose skiepijimo nuo COVID-19 rodikliai yra aukšti.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip COVID-19 vakcinos iš tikrųjų gali pabloginti koronaviruso būklę, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

CitizenFreePress.com

CHOP.edu

DailyVeracity.com

NCBI.NLM.NIH.gov

NYTimes.com

Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.10.2017 laikas 14:54 Receptai Džiovinti abrikosai gydo širdies, inkstų ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Inkstų ligos. Ingredientai: Džiovinti abrikosai.

Skaityti daugiau

08.08.2019 laikas 19:43 Receptai Kaip pasigaminti namuose varškės spurgas
Senai norite pagaminti spurgų, bet nežinote, pagal kokį receptą jos išeina pačios skaniausios? Tvirtai galime pasakyti, kad mūsų receptas vienas sėkmingiausių! Varškės spurgos išeina orinės, saikingai saldžios, naudingos ir nerieb...

Skaityti daugiau

11.06.2019 laikas 09:43 Receptai Pyragėliai su bulvių įdaru
Keptuvėje kepti pyragėliai su bulvių įdaru. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.12.2024 laikas 21:26 Storosios žarnos valymas nuo toksinų: 1 paprastas receptas
Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip dirgliosios žarnos sindromas ar lėtinis vidurių užkietėjimas, yra vis labiau paplitusios. Daug žmonių ieško natūralių būdų, kaip pagerinti savo savijautą ir išvalyti gaubtinę žarną. Šiame straipsnyje pristat...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 19:19 Stebuklingas svorio metimas tinginiams: imbiero mišinys
Naujausi Kinijos mokslininkų tyrimai atskleidžia revoliucingus atradimus apie litocholinę rūgštį, natūraliai gaminamą organizme. Šis junginys, kuris pasireiškia, kai organizmas patiria badavimo būseną, gali tapti raktu į senėjimo procesų sulėtėjimą i...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:40 Kaip Neužversti Artimųjų Savo Negatyvumu?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su iššūkiais ir sunkumais gyvenime, tačiau kaip mes juos sprendžiame, gali reikšmingai paveikti mūsų santykius su artimaisiais. Pagalbos ieškojimas yra natūralus, tačiau svarbu žinoti, kada ir kaip tai daryti, kad neap...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:06 Atleidimas: Kelias į Emocinę Laisvę ir Ramybę
Atleidimas – tai galinga savybė, leidžianti mums išsilaisvinti nuo praeities skausmų ir nuoskaudų. Nors dažnai manome, kad atleidimas yra susijęs su kitais, iš tiesų jis labiausiai veikia mus pačius. Šiame straipsnyje nagrinėsime atleidimo procesą, j...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 18:37 Gyvenimas dviese: kinė 5 metus apsimetinėjo savo mirusia seserimi
Šeimos ryšiai kartais gali būti tokie sudėtingi, kad net tragiškos aplinkybės skatina mus ieškoti neįprastų sprendimų. Kinijos internetas šiuo metu mirga nuo Annie Niu pasakojimo apie tai, kaip ji penkerius metus slėpė savo sesers dvynės mirtį nuo se...

Skaityti daugiau