Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 27

Fauci PRIPAŽĮSTA, kad COVID-19 vakcinų "antikūnai" iš tikrųjų sustiprina virusą

(Paranormal) Vyriausiasis prezidento patarėjas medicinos klausimais daktaras Anthony Fauci pripažino, kad vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) iš tikrųjų gali pabloginti koronaviruso būklę.

Per spaudos konferenciją Baltuosiuose rūmuose A. Fauci kalbėjo apie nuo antikūnų priklausomą stiprinimą, arba ADE.

ADE - tai reiškinys, kuris pasireiškia, kai imuninio atsako metu organizmo sukurti antikūnai prisijungia prie patogeno, bet tinkamai jo nesunaikina. Vietoj to šie antikūnai veikia kaip Trojos arklys, suteikdami patogenui galimybę patekti į organizmą ir plisti toliau. Tai savo ruožtu reikalauja dar didesnio organizmo imuninio atsako, kuris iš tikrųjų gali pabloginti situaciją.

Mokslininkai užfiksavo ir pripažino faktą, kad kai kurios vakcinos gali sukelti ADE. Pavyzdžiui, XX a. septintajame dešimtmetyje mokslininkai bandė sukurti vakciną nuo kvėpavimo takų sincitinio viruso (RSV). Šis virusas dažniausiai sukelia vaikų plaučių uždegimą. Tačiau klinikinių bandymų metu vaikai, gavę vakciną ir vėliau užsikrėtę šiuo virusu, iš tikrųjų dažniau sirgo ir mirė nuo plaučių uždegimo.

Naujesnis ADE pavyzdys. 2016 m. Filipinuose 14 vaikų, gavusių eksperimentinę vakciną nuo dengės viruso, mirė nuo dengės. Mokslininkai mano, kad vaikams išsivystė antikūnų atsakas, nesugebantis neutralizuoti natūralaus Dengė viruso, kuris cirkuliavo jų vietovėse.

Spaudos konferencijos metu Fauci pripažino, kad Jungtinių Valstijų visuomenės sveikatos priežiūros institucijos tiria ADE ir ieško būdų, kaip užtikrinti, kad COVID-19 vakcinos jos nesukeltų. Jis sakė:

"Ar vakcina pablogina jūsų būklę? Yra ligų, nuo kurių paskiepijus žmogų, jis užsikrečia tuo, nuo ko bandote jį apsaugoti, ir jūs iš tikrųjų sustiprinate infekciją. Tai galima gerai pajusti naudojant gyvūnų modelius. Taigi, tai bus atliekama tuo pačiu metu, kai atliksime bandymus. Stengsimės įsitikinti, kad infekcija nesustiprės. Blogiausia, ką galite padaryti, tai paskiepyti žmogų, kad išvengtumėte infekcijos, o iš tikrųjų jo būklė pablogėtų."

Tyrimais įrodyta, kad COVID-19 vakcinos sukelia ADE

Daugybė visame pasaulyje atliktų tyrimų jau įrodė tai, ką Fauci vis dar bando ignoruoti. Jų rezultatai tvirtai rodo, kad COVID-19 vakcinos dėl ADE sukelia labiau sustiprintas koronaviruso atmainas.

Tiesą sakant, vienas iš pirmųjų tyrimų, kuriame tai įrodyta, buvo paskelbtas šių metų vasario pabaigoje. Šis tyrimas leido manyti, kad dabartinės COVID-19 vakcinos pradžioje gali suteikti tam tikrą apsaugą. Tačiau laikui bėgant ši apsauga gali gerokai sumažėti, todėl gali atsirasti ADE, susijęs su silpnėjančiais antikūnais.

"Atrodo, kad dabartinės SARS-CoV-2 vakcinos suteikia apsaugą esant dideliam antikūnų titrui; ADE rizikos, susijusios su laikui bėgant silpnėjančiu antikūnų titru, galimybė lieka nežinoma."

Kitame tyrime nustatyta, kad būsimi bandymai sukurti SARS-CoV-2 vakcinas gali kelti didesnę riziką sukelti ADE žmonėms, gavusiems šias naujas vakcinas.

Dar viename Japonijos mokslininkų straipsnyje nustatyta, kad po vakcinos COVID-19 delta variantas mutuoja taip, kad galima manyti, jog šis variantas jau sukelia ADE, greičiausiai dėl "Pfizer" vakcinos. (Susiję: Pfizer" vakcina naikina T ląsteles, silpnina imuninę sistemą - tyrimas).

Realūs duomenys tvirtai rodo, kad vakcinomis įgyta ADE jau pasireiškia. Izraelyje, vienoje iš labiausiai vakcinuotų šalių pasaulyje, apie 60 proc. žmonių, šiuo metu hospitalizuotų dėl COVID-19, yra visiškai paskiepyti.

Reikėtų pažymėti, kad Izraelio vakcinacijos lygis yra panašus. Apie 60 proc. visų šalies gyventojų yra visiškai paskiepyti, o dar 5 proc. yra gavę vieną vakcinos dozę.

Panaši situacija pastebima visame pasaulyje, ypač šalyse, kuriose skiepijimo nuo COVID-19 rodikliai yra aukšti.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip COVID-19 vakcinos iš tikrųjų gali pabloginti koronaviruso būklę, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

CitizenFreePress.com

CHOP.edu

DailyVeracity.com

NCBI.NLM.NIH.gov

NYTimes.com

Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau