Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 22

"Pfizer" vakcina naikina T ląsteles ir silpnina imuninę sistemą - tyrimas

(Paranormal) Francis Crick instituto Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas parodė, kad Pfizer-BioNTech Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcina naikina T ląsteles ir silpnina imuninę sistemą. Tačiau farmacijos korporacijos bando įteigti, kad vienintelis būdas užkirsti tam kelią - žmonėms gauti trečiąsias arba stiprinamąsias jų vakcinų dozes.

T ląstelės yra imuninės ląstelės, kurios gali susikoncentruoti į konkrečias svetimkūnių daleles. Jos dažniausiai tiriamos dėl jų gebėjimo kovoti su vėžiu ir infekcinėmis ligomis, tačiau jos taip pat labai svarbios kitiems organizmo imuninio atsako aspektams.

Yra dviejų rūšių T ląstelės: T ląstelės žudikės ir T ląstelės pagalbininkės. T ląstelės žudikės tiesiogiai atakuoja ląsteles, kurios jau yra užkrėstos svetimomis dalelėmis. Pagalbinės T ląstelės padeda kitoms ląstelėms sukurti žudikiškas ląsteles ir skatina kitas ląsteles kurti neutralizuojančius antikūnus.

Šiame Francis Crick instituto tyrime daugiausia dėmesio skiriama T ląstelių sukurtiems neutralizuojantiems antikūnams. Jame analizuojama, ar "Pfizer" vakcina padeda T ląstelėms sukurti pakankamai antikūnų, kad jos galėtų kovoti su COVID-19 variantais.

"Pfizer" vakcina beveik nesukuria antikūnų, galinčių kovoti su COVID-19

Francis Crick institutas, bendradarbiaudamas su Didžiosios Britanijos nacionaliniu sveikatos tyrimų institutu, paskelbė tyrimą, kuris parodė, kad "Pfizer" ir "BioNTech" COVID-19 vakcina sukuria mažiau neutralizuojančių antikūnų prieš COVID-19 variantus. (Susiję: Ispanijos tyrimas parodė, kad "Pfizer" vakcinos sudėtyje yra didelis kiekis toksiško grafeno oksido).

Mokslininkai ištyrė 250 sveikų suaugusiųjų, gavusių vieną arba dvi "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozes, kraujo antikūnus praėjus trims mėnesiams po pirmosios dozės.

Tyrėjai naudojo specialiai Francis Crick instituto sukurtą testą, kad išsiaiškintų neutralizuojančių antikūnų gebėjimą užkirsti kelią COVID-19 variantų patekimui.

Nustatyta, kad tik 50 proc. žmonių, gavusių vieną "Pfizer" vakcinos dozę, turėjo kiekybiškai įvertinamą neutralizuojančių antikūnų atsaką prieš COVID-19 alfa variantą. Šis skaičius dar labiau sumažėjo ir siekė tik 32 proc. ir 25 proc. atitinkamai delta ir beta variantų.

Vyresnio amžiaus žmonių, kurių imuninė sistema yra silpnesnė, padėtis dar blogesnė. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus vakcinos recipientai sukūrė dar mažiau antikūnų. Kartu su vakcinos gebėjimu naikinti T ląsteles ir dar labiau susilpninti imuninę sistemą, skiepijimasis daugeliui žmonių gali reikšti katastrofą.

Jokio ryšio su lytimi ar kūno masės indeksu nepastebėta. Tyrimo autoriai nori tęsti tolesnius tyrimus, kad patikrintų kitų vakcinų galimybes, pradedant Oksfordo ir AstraZeneca vakcina.

"Taigi, pagrindinė mūsų išvadų mintis yra ta, kad nustatėme, jog gavusieji Pfizer vakciną, t. y. tie, kurie gavo dvi dozes, turi maždaug 5-6 kartus mažesnį neutralizuojančių antikūnų kiekį", - sakė Davidas Baueris (David Bauer), Bauerio laboratorijos Francis Crick institute vadovas. Jis tęsė:

"Tai yra tarsi aukso standartas, privataus imuninės sistemos saugumo antikūnai, kurie neleidžia virusui patekti į jūsų ląsteles. Taigi nustatėme, kad dvi dozes gavusiems žmonėms jų yra mažiau. Taip pat nustatėme, kad žmonių, gavusių tik vieną "Pfizer" skiepo dozę, kraujyje rečiau būna didelis šių antikūnų kiekis."

Užuot rekomendavęs žmonėms neskiepyti COVID-19 vakcinomis, kad apsaugotų savo natūralią imuninę sistemą, Baueris teigė, kad žmonės turėtų pasiskiepyti sustiprinančiomis vakcinų dozėmis. Jis taip pat sakė, kad vyresnio amžiaus žmonėms turėtų būti teikiama pirmenybė skirstant stiprinamąsias dozes.

"Ir galbūt svarbiausia mums visiems ateityje yra tai, kad mes matome, jog kuo vyresni esate, tuo mažesnis gali būti jūsų skiepijimo lygis. Ir kuo daugiau laiko praeina nuo antrojo skiepo, tuo labiau tikėtina, kad jūsų lygis taip pat bus žemesnis", - sakė jis. "Taigi, tai mums rodo, kad tikriausiai reikės teikti pirmenybę vyresnio amžiaus ir labiau pažeidžiamiems žmonėms."

Sužinokite daugiau apie COVID-19 vakcinų nesugebėjimą užkirsti kelią koronavirusinėms infekcijoms ir apie tai, kad būtina skirti stiprinamąsias dozes, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

InfoWars.com

News-Medical.net

CancerCenter.com

LiveMint.com

Straipsnio autoriaus Arsenio Toledo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau