Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 4

"Pfizer" bomba: "Laikykitės atokiau nuo paskiepytųjų

Patikrinti faktai

Nauji "Pfizer" dokumentai atskleidžia, kad tiek įkvėpus, tiek odai prisilietus prie skiepytų asmenų, vakcinoje esanti medžiaga bus perduota neskiepytiems asmenims.

Nerimą keliančiame dokumente atskleidžiama (Atsisiųsti iš autoriaus serverio):

Jei neskiepytas vyras paliečia paskiepytą moterį arba įkvepia jos iškvepiamo oro ir po to turi lytinių santykių su savo žmona, jo žmonai gali pasireikšti nepageidaujamas reiškinys, todėl ji turi vengti turėti vaikų.
Jei moteris, kuri niekada nebuvo skiepyta, liečiasi su moterimi, kuri buvo skiepyta, ji gali:
A: patirti persileidimą,
B: savaime nutraukti nėštumą,
C. apnuodyti kūdikį per motinos pieną,
D: gimdyti kūdikius, turinčius kognityvinių problemų (atminties ir koncentracijos sutrikimų).

Anonymouswire.com praneša: Tai visuotinis ir labai blogas reiškinys. Čia pateikiama nedidelė teksto dalis:

8.3.5.3. Profesinis poveikis

"Profesinis poveikis pasireiškia, kai asmuo turi neplanuotą tiesioginį kontaktą su vakcinos objektu, dėl kurio gali pasireikšti arba nepasireikšti nepageidaujamas reiškinys. Tokie asmenys gali būti slaugytojai, giminaičiai ir kiti artimi tiriamajam asmenys.

Įvykus tokiam sąlyčiui, tyrėjas privalo apie tai pranešti "Pfizer saftey" per 24 valandas nuo pranešimo gavimo dienos, nepriklausomai nuo to, ar pasireiškė su tuo susijęs antrinis nepageidaujamas reiškinys, ar ne. Apie tai reikia pranešti naudojant vakcinos antrinio nepageidaujamo įvykio pranešimo formą. KADANGI ŠI INFORMACIJA NĖRA SUSIJUSI NĖ SU VIENU TYRIMO DALYVIU, JI BUS SAUGOMA ATSKIRAI NUO TYRIMO".

Kad būtų aiškiau: vakcinų tyrimų dalyviai tampa kažko superplatintojais, nesakoma, kas tai yra, bet tai sukelia antrinius nepageidaujamus reiškinius žmonėms, kurie niekada neturėjo "vakcinos", kai susiduria su žmonėmis, kurie "vakciną". turėjo. turėjo.

TAI YRA TOKIA BĖDA, kad čia, šiame mažame pacituoto teksto gabalėlyje, įspėjama, jog neskiepyti vyrai, susidūrę su moterimi, kuri turėjo vakciną, perduos tai, kas yra vakcinoje, kitai moteriai.

Netgi toliau pateiktoje palyginti nedidelėje dokumento dalyje teigiama, kad vakcina sukelia savaiminius abortus ir reprodukcines problemas, kai neskiepyti asmenys susiduria su paskiepytais asmenimis, ir kad paskiepytos motinos motinos pienas gali būti kenksmingas kūdikiui. Ir jei kas nors tuo netiki, spustelėkite aukščiau pateiktą nuorodą ir peržvelkite tą didžiulį ir sąmoningai painų dokumentą. Tai tiesa, žmonės, vakcina iš tiesų yra žudantis švirkštas.

Neleiskite paskiepytiesiems prie jūsų prisiartinti, dabar tai oficialu.

Štai nedidelė šio didžiulio dokumento dalis, tiesiai iš "Pfizer":

Sąvokos

Tyrimo intervencija - vakcinos objektas.
AE - nepageidaujamas įvykis asmeniui, gavusiam vakciną.
SAE - nepageidaujamas įvykis asmeniui, kuris turėjo sąlytį su asmeniu, gavusiu vakciną.
EDP: VAKCINACIJOS SUTRIKIMAS (ANGL: Poveikis nėštumo metu.

8.3.5. Apie tiriamosios intervencijos poveikį nėštumo ar žindymo laikotarpiu ir profesinį poveikį būtina pranešti "Pfizer" saugos tarnybai per 24 valandas nuo sužinojimo.

8.3.5.1. Poveikis nėštumo metu - EDP yra, jei:

* Tyrimo intervencijos vartojimo metu arba nutraukus jos vartojimą, nustatoma, kad dalyvė yra nėščia.
* Tyrimo dalyvis vyras, kuriam taikoma tyrimo intervencija arba kuris nutraukė jos taikymą, patiria sąlytį su partnere moterimi prieš pastojimą arba maždaug tuo metu, kai pastojo.
* Nustatoma, kad moteris yra nėščia tyrimo intervencijos poveikio metu arba po jos dėl aplinkos poveikio. Toliau pateikiami tyrimo aplinkos poveikio nėštumo metu pavyzdžiai:
* Giminaitė ar globėja praneša, kad yra nėščia po tyrimo intervencijos poveikio įkvėpus ar per sąlytį su oda.

* Vyras giminaitis arba globėjas, kuris buvo paveiktas tyrimo intervencijos įkvėpimo arba sąlyčio su oda būdu, apnuodija savo partnerę prieš pastojimą arba maždaug tuo metu, kai pastojo.

Jei šis skiepas neperduodamas kitiems žmonėms, kodėl skiepytųjų ir neskiepytųjų kontaktas turėtų būti dėmesio vertas įvykis? Jei šis skiepas neperduodamas, KODĖL vyras, kuris buvo šalia paskiepytos moters, net jei jos nelietė ir neturėjo lytinių santykių, turėtų būti susirūpinęs dėl kitos moters pastojimo?

Tai dar ne viskas, toliau pateikiama išsami ir daug blogesnė informacija.

Tyrėjas privalo pranešti apie EDP "Pfizer Safety" per 24 valandas nuo tada, kai tyrėjas apie tai sužino, nepriklausomai nuo to, ar įvyko SAE. Pirmoje pateiktoje informacijoje turi būti nurodyta numatoma gimdymo data (informaciją apie nėštumo nutraukimą žr. toliau).

* Jei EDP įvyksta esant aplinkos poveikiui, tyrėjas turi pateikti informaciją "Pfizer Safety", naudodamas vakcinos SAE pranešimo formą ir EDP papildomą formą. Kadangi informacija apie poveikį nesusijusi su tyrimo dalyviu, informacija į CRF neįrašoma, tačiau užpildytos vakcinos SAE pranešimo formos kopija bus saugoma tyrėjo darbo vietoje. Siekiant gauti bendrą informaciją apie nėštumą ir jo baigtį, atliekami tolesni veiksmai, susiję su visais EDP pranešimais, kurių baigtis nežinoma. Tyrėjas stebi nėštumą iki jo pabaigos (arba iki nėštumo nutraukimo) ir praneša "Pfizer Safety" apie rezultatą kaip tolesnius veiksmus, nurodytus pirminėje EDP papildymo formoje. Gimus gyvam kūdikiui, naujagimio struktūrinį vientisumą galima įvertinti gimimo metu. Aborto atveju reikėtų nurodyti aborto priežastį (-is) ir, jei kliniškai įmanoma, abortuoto vaisiaus struktūrinis vientisumas turėtų būti įvertintas vizualiai apžiūrint (išskyrus atvejus, kai prieš tai atliktos apžiūros išvados įrodo įgimtą anomaliją ir apie išvadas pranešama). Nenormalūs nėštumo rezultatai laikomi SAE. Jei nėštumo rezultatas atitinka SAE kriterijus (t. y. negimdinis nėštumas, savaiminis abortas, intrauterininė vaisiaus mirtis, naujagimio mirtis arba įgimta apsigimimo yda), tyrėjas turėtų laikytis SAE pranešimo tvarkos.

* Savaiminis abortas, įskaitant persileidimą ir nutrauktą abortą;

* Apie naujagimių mirtį, įvykusią per 1 mėnesį nuo gimimo, neatsižvelgiant į priežastinį ryšį, reikia pranešti kaip apie SAE. Be to, apie kūdikių mirtingumą po 1 mėnesio reikėtų pranešti kaip apie SAE, jei tyrėjas mano, kad kūdikio mirtis yra arba gali būti susijusi su tiriamosios intervencijos poveikiu. Klientas gali paprašyti papildomos informacijos apie PBT. Tolesnis gimdymo rezultatų stebėjimas bus sprendžiamas kiekvienu konkrečiu atveju (pvz., neišnešiotų kūdikių stebėjimas siekiant nustatyti raidos atsilikimą). Tėvo poveikio atveju tyrėjas dalyviui pateiks Nėščiojo partnerio informacijos atskleidimo formą, kurią jis perduos savo partneriui.

8.3.5.2. Poveikis žindymo metu - Poveikis žindymo metu pasireiškia, jei:

* Tyrimo metu arba nutraukus tyrimo intervenciją nustatoma, kad dalyvė maitina krūtimi.

* Nustatyta, kad moteris maitina krūtimi tyrimo intervencijos (t. y. aplinkos poveikio) metu arba jos poveikio metu. Aplinkos poveikio žindymo metu pavyzdys - moters giminaitė ar globėja, pranešusi, kad žindo po to, kai patyrė tyrimo intervencijos poveikį įkvėpus ar per sąlytį su oda. Tyrėjas privalo pranešti "Pfizer" saugos tarnybai apie poveikį žindymo laikotarpiu per 24 valandas nuo tada, kai apie jį sužinojo, nepriklausomai nuo to, ar įvyko SAE, ar ne. Informacija turi būti pranešama naudojant vakcinos SAE pranešimo formą. Jei poveikis žindymo laikotarpiu įvyksta esant aplinkos poveikiui, informacija apie poveikį nesusijusi su tyrime dalyvaujančiu dalyviu, todėl informacija CRF neregistruojama. Tačiau užpildytos Vakcinos SAE pranešimo formos kopija bus saugoma tyrėjo byloje. Pranešimas apie poveikį žindymo laikotarpiu nesudaromas, kai "Pfizer" vaistas, specialiai patvirtintas vartoti žindančioms moterims (pvz., vitaminai), skiriamas pagal patvirtintą jo paskirtį. Tačiau jei kūdikiui pasireiškia su tokiu vaistu susijęs SAE, apie SAE bus pranešta kartu su pranešimu apie poveikį žindymo laikotarpiu. Tačiau užpildytos pranešimo apie vakcinos SAE formos kopija bus saugoma tyrėjo byloje. Pranešimas apie poveikį žindymo laikotarpiu nepildomas, kai "Pfizer" vaistas, specialiai patvirtintas vartoti žindančioms moterims (pvz., vitaminai), skiriamas pagal patvirtintą paskirtį. Tačiau jei kūdikiui pasireiškia su tokiu vaistu susijęs SAE, apie SAE bus pranešta kartu su pranešimu apie poveikį žindymo laikotarpiu. Tačiau užpildytos pranešimo apie vakcinos SAE formos kopija bus saugoma tyrėjo byloje. Pranešimas apie poveikį žindymo laikotarpiu nepildomas, kai "Pfizer" vaistas, specialiai patvirtintas vartoti žindančioms moterims (pvz., vitaminai), skiriamas pagal patvirtintą paskirtį. Tačiau jei kūdikiui pasireiškia su tokiu vaistu susijęs SAE, apie SAE bus pranešta kartu su pranešimu apie poveikį žindymo laikotarpiu.

Čia yra aiški dalis, kurią gali suprasti kiekvienas:

8.3.5.3. Profesinis poveikis - Profesinis poveikis pasireiškia, kai asmuo neplanuotai tiesiogiai susiduria su tiriamąja intervencija, dėl ko gali atsirasti arba neatsirasti NĮ. Tokie asmenys gali būti slaugytojai, giminaičiai ar kiti tyrimo dalyvio priežiūroje dalyvaujantys asmenys. Tyrėjas privalo pranešti "Pfizer" saugos tarnybai apie profesinį poveikį per 24 valandas nuo tos dienos, kai apie tai sužino, nepriklausomai nuo to, ar pasireiškė su tuo susijęs SAE. Informacija turi būti pateikta naudojant vakcinos SAE pranešimo formą. Kadangi informacija nėra susijusi su tyrime dalyvaujančiu dalyviu, ji neįrašoma į CRF;

Profesinis poveikis įvyksta, kai asmuo turi neplanuotą tiesioginį kontaktą su vakcinos objektu, dėl kurio gali pasireikšti arba nepasireikšti nepageidaujamas įvykis. Tokie asmenys gali būti slaugytojai, šeimos nariai ir kiti artimi tiriamajam asmenys.

Įvykus tokiam sąlyčiui, tyrėjas privalo apie tai pranešti "Pfizer Saftey" per 24 valandas nuo pranešimo gavimo dienos, nepriklausomai nuo to, ar pasireiškė antrinis nepageidaujamas reiškinys, ar ne. Apie tai reikia pranešti naudojant vakcinos antrinio nepageidaujamo įvykio pranešimo formą. KADANGI INFORMACIJA NĖRA SUSIJUSI SU TYRIME DALYVAUJANČIU DALYVIU, JI BUS RŪŠIUOJAMA ATSKIRAI NUO TYRIMO.

COVID "vakcinos išskyrimas", įrodymai, kad SARS-CoV-2 spyglių baltymas gali "pakeisti žmogaus genus", ir VAERS tiesa:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau