- 22.07.2022
- 0.0 Reitingas
- 833 Peržiūrų
- Komentarai
Neseniai Maisto ir vaistų administracijos (FDA) paviešinta "Pfizer" dokumentų partija parodė, kad iš Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos klinikinių tyrimų pasitraukė "neįprastai daug" dalyvių. Dalyviai, kurie pasitraukė iš 2020 m. tyrimų, tai padarė dėl nepageidaujamų reiškinių, susijusių su eksperimentine injekcija.
Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę
Liepos 1 d. paskelbti minėti dokumentai atskleidė visą šios problemos mastą. Šie 3 611 puslapių dokumentai buvo dalis didesnio dokumentų sąvado, kurį nurodyta paskelbti pagal pagreitintą Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą. FOIA prašymą 2021 m. rugpjūtį pateikė organizacija "Visuomenės sveikatos ir medicinos specialistai už skaidrumą" (PHMPT).
Liepos 1 d. dokumentuose minima, kad visi tyrimo dalyviai gavo vieną arba dvi 30 mikrogramų "Pfizer" vakcinos BNT162b2 dozes. Tai pačiai vakcinai kandidatei 2020 m. gruodžio mėn. buvo suteiktas skubaus naudojimo leidimas.
Pasak organizacijos "Children's Health Defense", "Pfizer" vakcinos bandymus atliko keturiose šalyse - JAV, Brazilijoje, Argentinoje ir Pietų Afrikoje. Daugelis vakcinos bandymų dalyvių pasitraukė patyrę rimtų nepageidaujamų reiškinių, o kiti pasitraukė dėl iš pažiūros nedidelių nepageidaujamų reiškinių. Nustatyta, kad didesnė dalis nedidelių nepageidaujamų reakcijų buvo susijusios su vakcina, o kai kurios rimtos nepageidaujamos reakcijos buvo pripažintos "nesusijusiomis" su vakcina.
Dokumente išvardyti 34 dalyviai, kurie pasitraukė iš vakcinos tyrimų. Dviem iš jų pasireiškė sunkūs nepageidaujami reiškiniai, kurie buvo laikomi "susijusiais" su vakcina.
2020 m. rugpjūčio 11 d. 56 metų moteris gavo pirmąją vakcinos dozę, tačiau kitą dieną pasitraukė, pranešusi apie neįprastai greitą širdies plakimą ir odos niežėjimą. Anksčiau ji neturėjo jokių širdies problemų ar kitų sveikatos sutrikimų. Už vakcinos tyrimą atsakingas tyrėjas rašė, kad "buvo pagrįsta tikimybė, jog niežulys ir tachikardija buvo susiję su tyrimo intervencija".
Kita dalyvė, 61 metų moteris, pirmąją dozę gavo 2020 m. rugsėjo 25 d. Vėliau, 2020 m. spalio 14 d., jai pasireiškė vienpusis kurtumas ir kitą dieną ji pasitraukė iš gydymo. Jos kurtumas tęsėsi iki 2020 m. spalio 23 d., o tyrėjas paminėjo "pagrįstą galimybę", kad jis susijęs su vakcina.
Dėl "Pfizer" vakcinos pablogėjo kai kurių dalyvių anksčiau buvusios būklės
Kitais atvejais kai kurie dalyviai pasitraukė po to, kai jų anksčiau turėtos sveikatos būklės pablogėjo labiau nei anksčiau. Nepaisant to, tyrimus prižiūrintis tyrėjas manė, kad nepageidaujamos reakcijos nesusijusios su vakcina, o "Pfizer" šiai išvadai pritarė.
56 metų moteris, kuri pirmą ir vienintelę dozę gavo 2020 m. rugpjūčio 12 d., po 11 dienų, 2020 m. rugpjūčio 23 d., pasitraukė iš tyrimų dėl "pablogėjusios vainikinių arterijų ligos". Kaip savo sveikatos sutrikimus ji nurodė vainikinių arterijų ligą, hipertenziją ir didelį cholesterolio kiekį organizme. Tačiau tyrėjas jos būklės pablogėjimą priskyrė ne vakcinai, o "hipertenzinei širdies ir kraujagyslių ligai arba aterosklerozinei širdies ligai".
46 metų moteris, kuriai 2020 m. rugpjūčio 21 d. buvo sušvirkšta viena COVID-19 vakcinos dozė, 2020 m. rugpjūčio 28 d. atsitraukė po to, kai jos smegenų vėžys išplito po visą kūną. Tyrėjas atmetė mintį, kad vakcina pablogino jos būklę. Vietoj to ji buvo "susijusi su antrine plaučių adenokarcinomos liga" - kuri jai buvo diagnozuota dar 2019 m. liepos mėn.
50-metė moteris 2020 m. rugpjūčio 26 d. gavo "Pfizer" vakciną COVID-19. Ji išvardijo keletą besitęsiančių sveikatos sutrikimų, įskaitant 2 tipo diabetą ir diabetinę neuropatiją. 2020 m. rugsėjo 14 d. moteriai išsivystė diabetinė pėdos opa - dėl to po dviejų dienų, 2020 m. rugsėjo 16 d., ji buvo priversta nutraukti vakcinos vartojimą. Tyrėjas vėlgi atmetė galimybę, kad vakcina galėjo būti susijusi su moters pėdos opa, sakydamas, kad "nėra jokios pagrįstos galimybės".
Vakcinos "Pfizer COVID-19" pavojai nebūtų išaiškėję, jei PHMPT nebūtų pateikusi FOIA prašymo. Iš pradžių "Pfizer" ir FDA teigė, kad grupės pateiktam FOIA prašymui įvykdyti gali prireikti 75 metų. Tačiau tai neįtikino JAV apygardos teisėjo Marko T. Pittmaną (Mark T. Pittman), kuris nurodė abiem subjektams kuo greičiau įvykdyti prašymą.
"Teismas pripažįsta, kad šis FOIA prašymas gali būti "pernelyg apsunkinantis" iššūkis FDA. [Tačiau] teismas daro išvadą, kad šis FOIA prašymas yra itin svarbus visuomenei ... [ir] kad skubus ieškovo prašymo įvykdymas yra ne tik įmanomas, bet ir būtinas", - sausio 6 d. sprendime rašė M. Pittmanas.
BigPharmaNews.com pateikia daugiau istorijų apie "Pfizer" klinikinius mRNA COVID-19 vakcinos klinikinius tyrimus.
Žiūrėkite šį naujienų reportažą apie moterį, kuri liko paralyžiuota praėjus kelioms valandoms po to, kai jai buvo sušvirkšta "Pfizer" vakcina.
P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau