Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Liepos » 22

"Pfizer" dokumentai atskleidžia DIDELĮ skaičių vakcinos klinikinių tyrimų dalyvių, pasitraukusių dėl nepageidaujamų reakcijų

Neseniai Maisto ir vaistų administracijos (FDA) paviešinta "Pfizer" dokumentų partija parodė, kad iš Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos klinikinių tyrimų pasitraukė "neįprastai daug" dalyvių. Dalyviai, kurie pasitraukė iš 2020 m. tyrimų, tai padarė dėl nepageidaujamų reiškinių, susijusių su eksperimentine injekcija.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Liepos 1 d. paskelbti minėti dokumentai atskleidė visą šios problemos mastą. Šie 3 611 puslapių dokumentai buvo dalis didesnio dokumentų sąvado, kurį nurodyta paskelbti pagal pagreitintą Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą. FOIA prašymą 2021 m. rugpjūtį pateikė organizacija "Visuomenės sveikatos ir medicinos specialistai už skaidrumą" (PHMPT).

Liepos 1 d. dokumentuose minima, kad visi tyrimo dalyviai gavo vieną arba dvi 30 mikrogramų "Pfizer" vakcinos BNT162b2 dozes. Tai pačiai vakcinai kandidatei 2020 m. gruodžio mėn. buvo suteiktas skubaus naudojimo leidimas.

Pasak organizacijos "Children's Health Defense", "Pfizer" vakcinos bandymus atliko keturiose šalyse - JAV, Brazilijoje, Argentinoje ir Pietų Afrikoje. Daugelis vakcinos bandymų dalyvių pasitraukė patyrę rimtų nepageidaujamų reiškinių, o kiti pasitraukė dėl iš pažiūros nedidelių nepageidaujamų reiškinių. Nustatyta, kad didesnė dalis nedidelių nepageidaujamų reakcijų buvo susijusios su vakcina, o kai kurios rimtos nepageidaujamos reakcijos buvo pripažintos "nesusijusiomis" su vakcina.

Dokumente išvardyti 34 dalyviai, kurie pasitraukė iš vakcinos tyrimų. Dviem iš jų pasireiškė sunkūs nepageidaujami reiškiniai, kurie buvo laikomi "susijusiais" su vakcina.

2020 m. rugpjūčio 11 d. 56 metų moteris gavo pirmąją vakcinos dozę, tačiau kitą dieną pasitraukė, pranešusi apie neįprastai greitą širdies plakimą ir odos niežėjimą. Anksčiau ji neturėjo jokių širdies problemų ar kitų sveikatos sutrikimų. Už vakcinos tyrimą atsakingas tyrėjas rašė, kad "buvo pagrįsta tikimybė, jog niežulys ir tachikardija buvo susiję su tyrimo intervencija".

Kita dalyvė, 61 metų moteris, pirmąją dozę gavo 2020 m. rugsėjo 25 d. Vėliau, 2020 m. spalio 14 d., jai pasireiškė vienpusis kurtumas ir kitą dieną ji pasitraukė iš gydymo. Jos kurtumas tęsėsi iki 2020 m. spalio 23 d., o tyrėjas paminėjo "pagrįstą galimybę", kad jis susijęs su vakcina.

Dėl "Pfizer" vakcinos pablogėjo kai kurių dalyvių anksčiau buvusios būklės

Kitais atvejais kai kurie dalyviai pasitraukė po to, kai jų anksčiau turėtos sveikatos būklės pablogėjo labiau nei anksčiau. Nepaisant to, tyrimus prižiūrintis tyrėjas manė, kad nepageidaujamos reakcijos nesusijusios su vakcina, o "Pfizer" šiai išvadai pritarė.

56 metų moteris, kuri pirmą ir vienintelę dozę gavo 2020 m. rugpjūčio 12 d., po 11 dienų, 2020 m. rugpjūčio 23 d., pasitraukė iš tyrimų dėl "pablogėjusios vainikinių arterijų ligos". Kaip savo sveikatos sutrikimus ji nurodė vainikinių arterijų ligą, hipertenziją ir didelį cholesterolio kiekį organizme. Tačiau tyrėjas jos būklės pablogėjimą priskyrė ne vakcinai, o "hipertenzinei širdies ir kraujagyslių ligai arba aterosklerozinei širdies ligai".

46 metų moteris, kuriai 2020 m. rugpjūčio 21 d. buvo sušvirkšta viena COVID-19 vakcinos dozė, 2020 m. rugpjūčio 28 d. atsitraukė po to, kai jos smegenų vėžys išplito po visą kūną. Tyrėjas atmetė mintį, kad vakcina pablogino jos būklę. Vietoj to ji buvo "susijusi su antrine plaučių adenokarcinomos liga" - kuri jai buvo diagnozuota dar 2019 m. liepos mėn.

50-metė moteris 2020 m. rugpjūčio 26 d. gavo "Pfizer" vakciną COVID-19. Ji išvardijo keletą besitęsiančių sveikatos sutrikimų, įskaitant 2 tipo diabetą ir diabetinę neuropatiją. 2020 m. rugsėjo 14 d. moteriai išsivystė diabetinė pėdos opa - dėl to po dviejų dienų, 2020 m. rugsėjo 16 d., ji buvo priversta nutraukti vakcinos vartojimą. Tyrėjas vėlgi atmetė galimybę, kad vakcina galėjo būti susijusi su moters pėdos opa, sakydamas, kad "nėra jokios pagrįstos galimybės".

Vakcinos "Pfizer COVID-19" pavojai nebūtų išaiškėję, jei PHMPT nebūtų pateikusi FOIA prašymo. Iš pradžių "Pfizer" ir FDA teigė, kad grupės pateiktam FOIA prašymui įvykdyti gali prireikti 75 metų. Tačiau tai neįtikino JAV apygardos teisėjo Marko T. Pittmaną (Mark T. Pittman), kuris nurodė abiem subjektams kuo greičiau įvykdyti prašymą. 

"Teismas pripažįsta, kad šis FOIA prašymas gali būti "pernelyg apsunkinantis" iššūkis FDA. [Tačiau] teismas daro išvadą, kad šis FOIA prašymas yra itin svarbus visuomenei ... [ir] kad skubus ieškovo prašymo įvykdymas yra ne tik įmanomas, bet ir būtinas", - sausio 6 d. sprendime rašė M. Pittmanas.

BigPharmaNews.com pateikia daugiau istorijų apie "Pfizer" klinikinius mRNA COVID-19 vakcinos klinikinius tyrimus.

Žiūrėkite šį naujienų reportažą apie moterį, kuri liko paralyžiuota praėjus kelioms valandoms po to, kai jai buvo sušvirkšta "Pfizer" vakcina.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto