Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Birželio » 16

Atlikus pomirtinį tyrimą skiepytųjų kūnuose rasta masyvių kraujo krešulių biostruktūrų

Vis daugiau įrodymų patvirtina, kad žmonės, kurie yra visiškai paskiepyti ir pasididinti nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), miršta dėl kraujagyslių sistemoje susidariusių kraujo krešulių.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Net pagrindiniai gydytojai dabar pripažįsta, kad COVID-19 vakcinos sukelia kraujo krešulius ir kad jos gali turėti daug aukų. 

Dr. Sandžajus Verma (Sanjay Verma), suaugusiųjų kardiologas, praktikuojantis Kočelos slėnyje, Kalifornijoje, per mėnesį priima šimtus pacientų. Iš jų dešimtys pacientų kreipiasi dėl širdies komplikacijų ir kraujo krešulių, susijusių su skiepais.

"Galiu pasakyti tik galbūt, o ne galutinai, nes kol kas neturime jokio diagnostinio testo, kuris 100 proc. patvirtintų, kad "tai sukėlė tai", - sakė jis. "Tačiau paprastai per metus net nepastebime tiek [širdies problemų]."

Verma pridūrė, kad iki pandemijos jis per metus matydavo tik keletą pacientų, kuriems kildavo širdies komplikacijų ir susidarydavo kraujo krešulių.

Gregas Risas (Greg Reese) iš "InfoWars" pažymėjo, kad rasti kraujo krešuliai nėra krešuliai įprasta prasme.

"Tai nėra kraujo krešuliai. Atrodo, kad tai kažkokia organinė medžiaga su mažais kristalais ir itin plonais laidais, sudarytais iš kažko, kas atrodo kaip roplių žvynai", - sakė jis.

Nepriklausomai nuo to, ar tai yra tai, ką gydytojai tradiciškai vadina kraujo krešuliais, ar ne, Risas pažymėjo, kad šių biostruktūrų atradimas gali paaiškinti didžiąją dalį, jei ne visus mirtinus neigiamus padarinius, susijusius su eksperimentiniais skiepais.

"Šis vidinis užsikimšimas, augantis skiepijamo žmogaus viduje, tikrai paaiškintų visus mirtinus šalutinius poveikius, kuriuos matome šiandien - tai, ką pagrindinė žiniasklaida šiuo metu įvardija kaip "staigios suaugusiųjų mirties sindromą", - sakė Risas.

Daugiau žmonių turi pasisakyti prieš vakcinas

Risas pažymėjo, kad nors daugelis balzamuotojų, kapaviečių tvarkytojų ir kitų žmonių, dirbančių pomirtiniuose tyrimuose, mato baisių trombų požymius paskiepytuose mirusiuosiuose, tik nedaugelis nori pasisakyti prieš tai.

"Mes nežinome, kas tai per dalykai, bet visur juos randa balzamuotojams ir koroneriams, tik beveik visi jie bijo apie tai kalbėti arba jiems tai nerūpi", - sakė jis. "Ir tai yra tikra tragedija. Tiems, kurie tyli, padėtis nepagerės."

Ryzas pažymėjo, kad žmonių nenoro kalbėti garsiai pasekmė yra neseniai Maisto ir vaistų administracijos (FDA) išsakytas siekis leisti skiepyti vos šešių mėnesių amžiaus vaikus.

"O žmonija nieko nedaro", - pastebėjo jis.

FDA Vakcinų ir susijusių biologinių preparatų patariamasis komitetas neseniai vienbalsiai nubalsavo už leidimą naudoti Moderna ir Pfizer mRNA COVID-19 vakcinas vaikams nuo šešių mėnesių iki penkerių metų amžiaus.

Komiteto pritarimas pradeda procesą, kuris, kaip tikimasi, bus baigtas kitą savaitę ir leis vakcinas platinti vaikams. Šio proceso metu FDA oficialiai patvirtins "Moderna" ir "Pfizer" vakcinų skubaus naudojimo leidimus.

Kai šis etapas bus baigtas, Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) patariamoji grupė balsuos dėl šių vakcinų patvirtinimo vaikams iki penkerių metų. Paskutinis žingsnis - CDC direktorė Dr. Rochelle Walensky pasirašys dėl šių vakcinų.

"Kodėl turėtume nusipelnyti ko nors kito, išskyrus skausmą ir kančias, jei nieko nedarome, kad apsaugotume savo vaikus? Kai tie, kurie bijo pasisakyti, pradės matyti koronerių stalus su mirusiais vaikais, bus per vėlu", - perspėjo Risas.

Tačiau dabar dar ne per vėlu, - ragindama imtis veiksmų, sakė Risė. "Jei esate balzamuotojas, koroneris ar laidojimo paslaugų teikėjas ir matote tokius dalykus, dar yra laiko išgelbėti mūsų nekaltų vaikų gyvybes." Jis siūlo susisiekti su nepriklausomomis žiniasklaidos priemonėmis ir paskleisti informaciją apie šių vakcinų pavojus.

Daugiau apie žmones, kuriuos pražudė COVID-19 vakcinos, sužinokite svetainėje VaccineDeaths.com.

Žiūrėkite, kaip "InfoWars" laidos vedėjas Gregas Risas aptaria neseniai mirusių paskiepytųjų kūnuose rastus masyvių biostruktūrų įrodymus.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau