Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 13

Nauji įtarimai: Kovid-19 virusas, vakcinos ir kai kurie gydymo būdai yra kilę iš GYVATĖS NUODŲ

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Dr. Bryanas Ardis šią savaitę sukėlė bangas, teigdamas, kad covid-19 virusas, covid "vakcinos" ir bent vienas covid gydymo būdas yra kilę iš gyvatės (konkrečiai - karališkosios kobros) nuodų molekulių.

Pirmąjį interviu apie tai vakar paskelbė Stew Petersas (Stew Peters) iš "Red Voice Media" dokumentinio stiliaus vaizdo įraše, pavadintame "Stebėkite vandenį". Vaizdo įraše Bryanas Ardis (Bryan Ardis) išreiškia susirūpinimą, kad su gyvatės nuodais susijusios molekulės (peptidai arba baltymai) galėjo būti lašinamos į vandenį (arba išleistos kitais būdais, pvz., aerozoliu) siekiant sukurti kovido-19 "protrūkio" baimės scenarijų, kuris galiausiai privertė žmones skiepytis nuo kovido, uždaryti patalpas, įvesti kaukes ir kitas masinės medicininės isterijos formas.

ĮSPĖJIMAS TEORETIKAMS IR MOKLO TIKRINTOJAMS: Tie, kurie ketina komentuoti daktarą Ardį ir gyvatės nuodų teoriją, turėtų bent jau susipažinti su naujausiais biomokslų pasiekimais. 

Ta pačia tema taip pat ėmėme interviu iš Dr. Ardis. Iš esmės neredaguotame interviu daktaras Ardis pasidalijo savo išsamiais tyrimais, kuriuose gyvatės nuodai siejami su antikūnais, vakcinų gamyba ir bauginančiai panašiais šalutiniais poveikiais, pastebėtais vartojant mRNA vakcinas ir gydymą kovidais. Kaip daktaras Ardis aiškina toliau pateiktame vaizdo įraše, kiekvienas šalutinis poveikis, priskiriamas kovidui-19, taip pat yra žinomas toksinio nuodų poveikio poveikis.

"VenomTech" ką tik paskelbė apie tikslinių nuodų atradimo masyvą, skirtą naujoms farmacinėms intervencijoms

Visiems, kurie dar nesupranta, kad gyvatės nuodai nuolat naudojami farmacijos produktams ir medicininėms intervencijoms kurti, siūlome susipažinti su šiandieniniu bendrovės, kuri iš tikrųjų vadinasi "VenomTech", pranešimu. Jie giriasi: "Tikslinės nuodų atradimo matricos (Targeted-Venom Discovery Array™, T-VDA™) bibliotekos suteikia mokslininkams paprastą sprendimą greitai patikrinti tūkstančius atskirų nuodų fragmentų, o kiekviena matrica yra specialiai sukurta taip, kad maksimaliai padidintų konkretaus taikinio atitiktį."

"VenomTech" generalinis direktorius Polas Grantas (Paul Grant) tęsė:

"Venomtech" jau daugiau nei dešimtmetį pirmauja nuodų tyrimų srityje, skirtoje vaistų atradimui. Bendradarbiaudami su Charles River Laboratories - pasauline vaistų atradimo tyrimų lydere - dabar galime pristatyti savo novatorišką technologiją, supažindindami platesnę pramonę su nuodų galimybėmis sėkmingai ir greičiau gauti daugiau rezultatų įvairiems taikiniams."

"Natural News" kreipiasi į "Gilead Sciences" prašydama interviu

Šiandien "Natural News" kreipėsi į "Gilead Sciences", prašydama duoti interviu jų mokslo vadovui, kad šis atsakytų į šiuos kaltinimus ir pateiktų savo versiją šiuo svarbiu klausimu. Kol kas jokio atsakymo iš "Gilead" negauta.

Apie šią kylančią istoriją taip pat rašė "InfoWars". "Greita paieška internete atskleidžia, kad daugybė pagrindinių žiniasklaidos leidinių, kuriuose Kovido protrūkio pradžioje pripažįstama, kad jis galėjo būti gautas iš gyvatės", - praneša InfoWars.com. "Nuo "Scientific American" iki CNN - iš pradžių gyvatės teorija buvo plačiai propaguojama".

Tame pasakojime cituojamas Scientific American ir jo 2020 m. straipsnis "Gyvatės gali būti pirminis naujojo koronaviruso protrūkio Kinijoje šaltinis".

Tame straipsnyje minimas SARS-CoV-2 ir gyvatės genetinės medžiagos panašumas ir teigiama:

Gyvatės - kiniškas kraitas ir kiniška kobra - gali būti pirminis naujai atrasto koronaviruso, kuris šią žiemą Kinijoje sukėlė mirtinos infekcinės kvėpavimo takų ligos protrūkį, šaltinis.

Dr. Ardis mano, kad kobros nuodai buvo panaudoti kaip pradinis taškas SARS-CoV-2 funkcinio padidinimo būdui, veiksmingai paverčiant virusą į nuodus panašia krovinio pernešimo sistema, kuri nuodija organizmą panašiai kaip gyvatės įkandimas.

Taip pat iš "Scientific American" straipsnio:

Tyrėjai atliko naujojo koronaviruso naudojamų baltymų kodų analizę ir palygino juos su skirtingų gyvūnų šeimininkų, pavyzdžiui, paukščių, gyvatės, marmotų, ežių, manų, šikšnosparnių ir žmonių, koronavirusų baltymų kodais. Netikėtai jie nustatė, kad 2019-nCoV baltymų kodai labiausiai panašūs į gyvatėse naudojamus kodus.

Kaip praneša "InfoWars":

2021 m. tyrime taip pat susieti Kinijos kraitas ir karališkoji kobra su Covid-19 smaigalio baltymu, aiškinant: "aptiktas į superantigeną panašus motyvas S1 smaigalio baltyme, taip pat du kiti į neurotoksiną panašūs motyvai, turintys peptidų panašumų į Ophiophagus (kobros) ir Bungarus genčių neurotoksinus".

Vėliau interviu metu daktaras Ardis palietė faktą, kad žiniasklaidos apšmeižtas hidroksichlorochinas, kaip žinoma, blokuoja smegenų kamieno nikotino receptorius, kuriuos pažeidžia kobros ir vapsvos nuodai.

Tas cituotas tyrimas vadinasi "Į toksinus panašūs peptidai COVID-19 pacientų plazmos, šlapimo ir išmatų mėginiuose". Jame daroma išvada: (paryškinta papildomai)

Į toksinus panašių peptidų buvimas potencialiai gali būti susijęs su SARS-CoV-2 infekcija. Jų buvimas rodo galimą ryšį tarp COVID-19 ligos ir (oligo-)peptidų, beveik identiškų toksiškiems gyvūnų nuodų komponentams, išsiskyrimo organizme.

Dr. Ardis interviu rasite čia

Ar Dr. Ardis teisus dėl gyvatės nuodų kilmės kovido, kovido vakcinų ir kai kurių kovido gydymo būdų? Pateikiame jo įrodymus šiuose interviu, kuriuose gausu išsamių citatų iš medicinos žurnalų ir naujienų šaltinių. Kaip minėta anksčiau, kreipėmės į "Gilead Sciences", prašydami atsakymo, tačiau kol kas jokio atsakymo negavome.

Pateikiame 1 ir 2 interviu dalis, o po jų - mano podkastą "Situation Update", kuriame toliau analizuojama, kas gali būti susiję su gyvatės nuodais ir kovidu-19 (dabar dar vadinamu "Covenom-19"):

1 dalis:

2 dalis:

Čia taip pat rasite mano "Situation Update" podkastą, kuriame aptariamas mRNA transfekcijos transhumanizmas ir "reptilijos ir žmogaus hibridų" fenomenas:

(Mike'o Adamso straipsnis, perspausdintas iš Planet-Today.com)

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau