Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Birželio » 26

WEF kontroliuojama Suomija įpareigojo milijonus piliečių skiepytis eksperimentine vakcina nuo paukščių gripo

WEF kontroliuojama Suomija įpareigojo milijonus piliečių skiepytis eksperimentine vakcina nuo paukščių gripo

WEF kontroliuojama Suomija tapo pirmąja šalimi, pradėjusia skiepyti milijonus piliečių eksperimentine vakcina nuo paukščių gripo.

Remiantis pranešimais, Suomija įsigijo Gateso finansuojamą vakciną, kad apsisaugotų nuo kitos pandemijos:

WEF kontroliuojama Suomija įpareigojo milijonus piliečių skiepytis eksperimentine vakcina nuo paukščių gripo

Infowars.com: Suomijos sveikatos priežiūros institucijos pasidžiaugė vakcinos įsigijimu ir teigė, kad ji bus savanoriškai platinama suaugusiems pacientams: "Vakcina bus siūloma 18 metų ir vyresniems asmenims, kuriems dėl darbo ar kitų aplinkybių yra padidėjusi rizika užsikrėsti paukščių gripu".

Planuojama, kad skiepai bus išdalyti kitą savaitę.

Nors Suomijoje nebuvo užfiksuota zoonozinio (zoonotic) paukščių gripo perdavimo iš gyvūnų žmonėms atvejų, šalis tariamai tvirtina, kad dėl daugybės kailinių žvėrelių ūkių imasi priemonių galimam protrūkiui išvengti.

"Sąlygos Suomijoje labai skiriasi, nes turime kailių fermas, kuriose gyvūnai gali kontaktuoti su laukiniais gyvūnais", - sakė Suomijos sveikatos ir gerovės instituto vyriausioji gydytoja Hanna Nohynek.

Šį mėnesį JAV vyriausybė taip pat užsakė 4,8 dozės CSL Seqirus ląstelių pagrindu pagamintos adjuvantinės H5 paukščių gripo vakcinos.

Nors paukščių gripo atvejai žmonėms pasitaiko retai, valdžios institucijos šią ligą pavertė savo naujausia priežastimi - visuomenės sveikatos specialistai teigia, kad ji gali tapti kita "didžiąja pandemija", ir kelia baimę jautienos ir pieno produktų vartotojams.

Tuo tarpu globalistinis analitinis centras "Council on Foreign Relations" pavadino "nerimą keliančiu" faktą, kad visuomenė nebėra tokia imli kaukėms ir socialiniam atstūmimui galimo paukščių gripo protrūkio akivaizdoje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.11.2017 laikas 10:58 Receptai Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: šalavijas, ramunėlės lapai, pipirmėtė

Skaityti daugiau

23.07.2019 laikas 19:56 Receptai Blynai su obuoliais

Gaminame namuose. Blynai su obuoliais. Keptuvėje įkaitiname augalinį aliejų, šaukštu formuojame blynus ir apkepame juos iš abiejų pusių. Blynai tiekiami su skystu medumi arba cukraus pudra ir cinamonu. Skanaus!

...

Skaityti daugiau

30.06.2019 laikas 09:33 Receptai Keptuvėje kepti kiaulienos šonkauliukai
Labai paprastas kiaulienos šonkauliukų receptas. Kiaulienos šonkauliukai labai skanūs patiekti su virtomis bulvėmis ir mėgstamomis daržovių salotomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau