Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Vasario » 12

Gydytojas: ‘Grafenas iš skiepytų asmenų patenka į neskiepytus, sukeldamas keistus kraujo krešulius’

Tikrinti faktai

Dr. Philippe'o van Welbergeno (Filipo van Velbergeno) atlikto naujo tyrimo duomenimis, grafeno gabalėliai iš paskiepytų žmonių patenka į neskiepytus žmones, naikindami jų raudonuosius kraujo kūnelius ir sukeldami neskiepytųjų kraujo krešulius.

Dr. Philippe'as van Welbergenas (toliau - Dr. Philippe'as), "Biomedical Clinics" medicinos direktorius, vienas pirmųjų įspėjo visuomenę apie Covid skiepų daromą žalą žmonių kraujui, paviešindamas kraujo mėginių vaizdus po mikroskopu.

Expose-news.com praneša: 2021 m. liepos pradžioje daktaras Philippe'as davė interviu Pietų Afrikos bendruomenės kanalui "Loving Life TV".   Jis paaiškino, kad kai jo pacientai pradėjo skųstis lėtiniu nuovargiu, galvos svaigimu, atminties sutrikimais, kartais net paralyžiumi ir vėlai prasidėjusiomis gausiomis menstruacijomis (moterims nuo 60-ies metų), jis ėmė kraujo mėginius. Jų kraujyje buvo neįprastų į vamzdelius panašių struktūrų, kai kurios dalelės švytėjo ir buvo daug pažeistų ląstelių. Matėsi nedaug sveikų ląstelių. Iki tol, kol prieš tris mėnesius jis niekada nebuvo matęs šių darinių kraujyje.  Dabar žinome, kad šios į vamzdelius panašios struktūros yra grafenas.

Nuo to laiko daktaras Philippe'as yra nuolatinis "Loving Life TV" laidos svečias: praneša apie eksperimentinių "Covid" injekcijų plitimą, pateikia naujausią informaciją apie didėjančią žalą, kurią laikui bėgant kraujui padaro eksperimentinės "Covid" injekcijos, taip pat pateikia naujausią informaciją apie "Covid" situaciją Jungtinėje Karalystėje ir Pietų Afrikoje.

2022 m. vasario 12 d. daktaras Philippe'as vėl sugrįžo į "Loving Life TV" laidą, kad paskelbtų naujausių savo kraujo mėginių skaidrių vaizdus.  Tiesioginė transliacija buvo ilga, todėl "Loving Life TV" ją padalijo į dvi dalis.

Pirmoji dalis - tai diskusija, įskaitant atsakymus į žiūrovų klausimus.

Antroje dalyje daktaras Philippe'as pristato savo naujausių kraujo skaidrių vaizdus ir paaiškina, ką rodo šie vaizdai.  Jis aptaria beveik 100 "paskiepytų" ir neskiepytų pacientų kraujo skaidrių.  Jo skaidrėse matyti, kad neskiepyti pacientai "užsikrėtė vakcinos toksinais per išskyras".

Toliau pateikiame trumpą antrosios dalies ištrauką, kurią parūpino "The Timeline Post" kanalas "Telegram".

Toliau pateikiamas tipiškų sveikų raudonųjų kraujo kūnelių, matomų per mikroskopą, vaizdas, kaip turėtų atrodyti kraujas. Jame nėra jokio krešėjimo ar svetimkūnių.

grafenas, kraujas, krešuliai, sveikata

Kitame paveikslėlyje pavaizduotas asmuo, kuriam buvo sušvirkšta eksperimentinio vaisto "Covid". Kraujas yra krešėjęs, deformuoti raudonieji kraujo kūneliai yra sulipę.  Paveikslėlyje apvesta ląstelė yra sveika raudonoji kraujo ląstelė, viena iš nedaugelio paveikslėlyje, esanti šalia grafeno skaidulų.  Matote grafeno skaidulų dydį, palyginti su raudonųjų kraujo kūnelių dydžiu. Tokio dydžio skaidulos blokuoja kapiliarus. Taip pat matyti, kad grafeno skaidulos yra tuščiavidurės ir jose yra raudonųjų kraujo kūnelių.

grafenas, kraujas, krešuliai, sveikata

Likus porai savaičių iki toliau pateikto vaizdo įrašo sukūrimo, daktaras Philippe'as pradėjo pastebėti magnetinio arba elektrinio poliariškumo poveikį skirtingose grafeno skaidulų pusėse.  Toliau pateiktame paveikslėlyje dešinėje pluošto pusėje ląstelės yra susiglaudusios, o kairėje pusėje yra tai, kas atrodo kaip tarpas arba maždaug atgalinis "C" formos tarpas. 

Dr. Philippe'as sako, kad anksčiau toks "elgesys" nebuvo pastebėtas, tačiau dabar staiga jis pastebimas beveik kiekviename mėginyje.  Tai rodo, kad "šie dalykai pasikeitė, pasikeitė jų reakcija su aplinkinėmis kraujo ląstelėmis... ir aš nežinau, kas tai sukėlė", - sakė jis.

grafenas, kraujas, krešuliai, sveikata

Toliau pateiktame paveikslėlyje pavaizduotas neskiepyto, arba neskiepyto, trejų metų vaiko kraujo mėginys.  Jame matyti grafeno gabalėliai arba "skeveldros", kurie "yra išsiliejimo rezultatas", kitaip tariant, grafenas buvo perduotas iš "paskiepytų" tėvų jų neskiepytam vaikui.

grafenas, kraujas, krešuliai, sveikata

Toliau pateikiamas aštuonmečio neskiepyto vaiko, kurio kraują užteršė ir sunaikino grafeno pernešimas iš aplinkinių, kuriems buvo suleista Covid injekcija, kraujo mėginio vaizdas.  Vaiko dešinioji ranka ir viršutinė dešinioji koja iš esmės paralyžiuotos, vaikas negali pakelti dešiniosios rankos, o šlaunis tinkamai nefunkcionuoja.

grafenas, kraujas, krešuliai, sveikata

Dr. Philippe'o pristatymas tikrai atveria akis ir kelia siaubą - jį būtina pažiūrėti, ypač tiems, kurie skelbia, kad Covid injekcijos yra "saugios", ir primygtinai reikalauja, kad žmonėms būtų atliekamos injekcijos.  Covid injekcijos yra genocido ginklai, ir neįtikėtina, kaip žmonės, kurie jas sukūrė, vis dar vaikšto laisvėje.

Pristatymą galite žiūrėti žemiau arba per Loving Life TV ČIA.
 

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau