Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2023 » Balandžio » 19

Kiek laiko vartojate genų terapija apdorotą kiaulieną?

Kiek laiko vartojate genų terapija apdorotą kiaulieną?

Nuo 2018 m. pramoniniai kiaulienos gamintojai savo bandoms naudoja pritaikytas mRNA pagrindu sukurtas "vakcinas". Pasak vaistų gamintojos "Merck", šios vakcinos yra nukreiptos prieš "esamus ir besivystančius kiaulių ligų sukėlėjus, įskaitant ligas, kurių neapima įprastinės kiaulių vakcinos".

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę. Taigi norite sutikite norite ne.... jūsų teisė rinktis.

Istorija iš pirmo žvilgsnio:

  • Pastaruosius porą metų rekomenduočiau nevalgyti kiaulienos dėl didelio linolo rūgšties (LA) kiekio, tačiau dabar yra dar didesnė priežastis jos vengti. Nuo 2018 m. kiaulienos augintojai savo bandose naudoja pritaikomas mRNA pagrindu sukurtas "vakcinas".
  • Pačią pirmąją RNR pagrindu sukurtą vakciną gyvuliams - 2012 m. licencijuotą kiaulių gripo (H3N2) RNR injekciją - sukūrė bendrovė "Harrisvaccines". Po to 2015 m. bendrovė sukūrė paukščių gripo RNR vakciną. Vėliau tais pačiais metais "Harrisvaccines" įsigijo "Merck Animal Health".
  • 2016 m. bendrovė "CureVac" sukūrė mRNA pagrindu sukurtą pasiutligės skiepą kiaulėms.
  • 2018 m. pristatytą kiaulių vakcinų platformą "Sequivity" sukūrė "Merck" bendradarbiaudama su "Moderna". Naudojant "Sequivity" galima gaminti be galo pritaikytas "vakcinas", kurių nė vienai neatliekami saugumo bandymai.
  • Amerikiečiai jau beveik penkerius metus valgo genų terapija apdorotą kiaulieną, ir dar daugiau mūsų mėsos atsargų netrukus bus taip pat apdorotos. mRNA-lipidinių nanodalelių skiepai nuo paukščių gripo, kaip ir mRNA skiepai karvėms, yra ruošiami. Galvijų augintojų asociacijos lobistai neseniai patvirtino, kad jie ketina naudoti mRNA "vakcinas" galvijams, kurios gali paveikti ir pieninę, ir jautieną.
  • Misūrio valstijos Atstovų rūmų 1169 įstatymu būtų reikalaujama ženklinti produktus, kurie gali pakeisti jūsų genus. Jame taip pat būtų reikalaujama, kad bendrovės dalytųsi informacija apie galimą genų keitimo intervencijų perimamumą, ir teigiama, kad dėl visų vakcinų, genų terapijų ir medicininių intervencijų turi būti duodamas visapusiškai informuoto asmens sutikimas.

Pastaruosius kelerius metus rekomenduočiau nevalgyti kiaulienos dėl didelio linolo rūgšties (LA) kiekio, tačiau dabar atsirado dar didesnė priežastis jos vengti.

Nuo 2018 m. kiaulienos augintojai savo bandoms naudoja pritaikytas mRNA pagrindu sukurtas "vakcinas", ir tai visiškai praslydo pro akis. Aš pats apie tai tik ką sužinojau.

Kaip aprašyta "Merck" gyvūnų sveikatos svetainėje:

"Revoliucinėje kiaulių vakcinų platformoje SEQUIVITY naudojama RNR dalelių technologija, kad būtų galima sukurti individualizuotas receptines vakcinas nuo kiaulių A gripo viruso padermių, kiaulių cirkoviruso (PCV), rotaviruso ir kt. Ją palaiko sudėtingas prietaisų skydelis, užpildytas išsamiais duomenimis ir įžvalgomis ...

"Sequivity" yra pagal užsakymą sukurta kiaulių vakcinų platforma ... "Sequivity" taikosi tik į dominančias kiaulių patogenų genų sekas. Nepasikartoja ir nesukelia ligos, imuninei sistemai pateikia informaciją apie patogeną ... Nereikia perduoti ar tvarkyti gyvos medžiagos, kaip autogeninės, nužudytos ar modifikuotos gyvos vakcinos ...

"Taikosi į esamus ir besivystančius kiaulių ligų sukėlėjus, įskaitant ligas, kurių neapima įprastinės kiaulių vakcinos. Leidžia kurti daugiavalentinius preparatus, sumaišant RNR daleles, kad vienu švirkštu būtų galima kovoti su keliais kiaulių ligų sukėlėjais."

Pirmoji RNR "vakcina" gyvuliams licencijuota 2012 m.

Tačiau "Merck" ne vienintelė kūrė veterinarines mRNA vakcinas. Jie net nebuvo pirmieji, nors vėliau įsigijo bendrovę, kuri viską pradėjo.

Pirmąją RNR pagrindu sukurtą vakciną gyvuliams - kiaulių gripo (H3N2) RNR injekciją - daugiau nei prieš dešimtmetį, 2012 m., licencijavo bendrovė "Harrisvaccines". Po to 2015 m. bendrovė sukūrė paukščių gripo RNR vakciną. Vėliau tais pačiais metais "Harrisvaccines" įsigijo "Merck Animal Health".

2016 m. "CureVac" sukūrė mRNA pagrindu sukurtą pasiutligės skiepą kiaulėms. (Beje, 2020 m. ji pradėjo vykdyti žmonių pasiutligės skiepų bandymus, reaguodama į Pasaulio sveikatos organizacijos tikslą iki 2030 m. pasiekti, kad "žmonių mirčių nuo pasiutligės nebūtų").

2016 m. "Bayer" taip pat bendradarbiavo su "BioNTech", kad sukurtų mRNA "vakcinas" gyvuliams ir naminiams gyvūnams, tačiau neatrodo, kad jie ką nors pradėtų gaminti.

Taigi, žvelgiant retrospektyviai, atrodo, kad amerikiečiai pastaruosius penkerius metus valgė genų terapija apdorotą kiaulieną, o dar daugiau mūsų mėsos atsargų netrukus bus užkrėstos tokiu pat būdu.

Be 2015 m. licencijuotos paukščių gripo RNR injekcijos viščiukams, taip pat rengiamos naujesnės mRNA-lipidinių nanodalelių injekcijos nuo paukščių gripo.

Ajovos valstybiniame universitete taip pat kuriamas mRNA švirkštas karvėms, o galvijų augintojų asociacijos lobistai neseniai patvirtino, kad ketina naudoti mRNA "vakcinas" galvijams, kurios gali paveikti ir pieninę, ir jautieną.

Merck ir Moderna: Nuo 2015 m. partnerės lenktynėse dėl mRNA injekcijų

Tais pačiais metais, kai "Merck" įsigijo "Harrisvaccines" (2015 m.), ji taip pat užmezgė partnerystę su "Moderna", kad sukurtų keletą neatskleistų mRNA "vakcinų". Buvo numatyta, kad tai bus trejų metų bendradarbiavimas su galimybe jį pratęsti vieneriems metams, kurio metu "Merck" atliks mokslinius tyrimus, plėtos ir komercializuos penkis galimus produktus, naudodama "Moderna" mRNA technologiją.

Kaip tuo metu pranešė "Genetic Engineering & Biotechnology News":

"Moderna" sutiko kurti ir sintetinti mRNA produktus, nukreiptus prieš pasirinktus taikinius, naudodama savo mRNA Therapeutics™ platformą.

"Ši platforma remiasi atradimu, kad modifikuota mRNA gali nukreipti organizmo ląstelių mechanizmus gaminti beveik visus dominančius baltymus - nuo vietinių baltymų iki antikūnų ir kitų visiškai naujų baltymų konstrukcijų, pasižyminčių terapiniu aktyvumu ląstelėse ir už jų ribų."

Begalinis pritaikymas, nuliniai saugos bandymai

2018 m. pristatytas "Sequivity" buvo vienas iš produktų, atsiradusių iš šios partnerystės. Kaip paaiškino "Merck" (tiek savo interneto svetainėje, tiek toliau pateiktame vaizdo įraše), "Sequivity" yra ne tiek viena vakcina, kiek platforma, kurią galima be galo pritaikyti - ir visa tai be papildomų saugos tyrimų, kurie viršija pradinius juokingai netinkamus bandymus.

Kaip pažymėjo didžiausia veterinarinių vaistų ir vakcinų gamintoja "Zoetis":

"Sequivity" turi saugumo ir veiksmingumo tyrimus, pagrįstus platforma su istoriniu pradiniu izoliatu, kuris greičiausiai nėra izoliatas, kurio klientai pageidautų savo produktuose."

"Sequivity" pritaikyta taip:

  1. Patogenas surenkamas ir siunčiamas į diagnostikos laboratoriją.
  2. Reikšmingas genas sekvenuojamas ir elektroniniu būdu siunčiamas "Sequivity" analitikams.
  3. Sintetinama sintetinė dominančio geno versija ir įterpiama į RNR gamybos platformą.
  4. Iš inkubuojamų gamybos ląstelių išsiskyrusios RNR dalelės surenkamos ir suformuojamos į pritaikytą "vakciną".

Naudojant šią platformą, pritaikytą "vakciną" galima sukurti vos per aštuonias savaites. Kas gali nutikti, jei kiekvienas naujas švirkštas nebus ištirtas dėl saugumo?

Mano nuomone, gali kilti daugybė pavojų saugai, nes kiekvienas patogenas turi skirtingą poveikį, o apgaulės būdu priversti gyvūno organizmą gaminti tą patogeną (arba patogeninę to patogeno dalį, kaip tai padaryta su SARS-CoV-2) gali sukelti labai netikėtų šalutinių poveikių.

Tai akivaizdžiai matėme, kai SARS-CoV-2 baltymas smaigalys buvo panaudotas žmonėms. Pačios "Pfizer" dokumentuose išvardyti 158 000 užregistruotų šalutinių poveikių, ir daugelis šių ligų ir būklių niekada anksčiau nebuvo užregistruotos kaip atsakas į vakciną.

Šiuos įrodymus apžvelgiau straipsniuose "Naujai išleisti "Pfizer" dokumentai atskleidžia "COVID Jab" keliamą pavojų" ir "CDC žino apie šimtus "COVID Jab" saugumo signalų".

Tačiau, nepaisant akivaizdžios rizikos, JAV Maisto ir vaistų administracija ėmėsi veiksmų ir leido kasmet išleisti atnaujintus COVID skiepus be papildomų saugumo tyrimų, o akivaizdžiai mRNA skiepų, naudojamų su gyvūnais, saugumo tyrimų buvo atsisakyta beveik prieš penkerius metus!

Pavojingo šalutinio poveikio rizika yra viena iš priežasčių, kodėl ne visos įprastinės vakcinos pasiteisina. Kai kurios tiesiog sukelia per daug problemų. Dabar mes turime manyti, kad pavojingo šalutinio poveikio tikimybė neegzistuoja tik todėl, kad priverčiame organizmą gaminti antigeną viduje?

Jei ką, tai problemų tikimybė yra didesnė nei bet kada anksčiau, nes antigenas veikia gyvūną ilgą laiką, galbūt visą jo gyvenimą.

Net ekologiškos kiaulienos gamintojai gali naudoti mRNA injekcijas

Deja, dėl to, kad paieškos sistemos dabar pateikia tik trumpą kuruojamo ir smarkiai cenzūruojamo turinio sąrašą, nepavyko nustatyti, kiek kiaulienos augintojų JAV naudoja Sequivity.

Neturint tokių duomenų, rekomenduoju apsisaugoti ir apskritai vengti kiaulienos, įskaitant ekologišką kiaulieną, nes ekologinės gamybos standartuose nėra jokių taisyklių dėl mRNA ar kitokių vakcinų naudojimo.

Atsižvelgiant į tai, kad "Sequivity" platforma veikia jau beveik penkerius metus, galima daryti prielaidą, kad beveik visi stambūs kiaulių augintojai jau perėjo prie šios sistemos.

Ką sudaro mRNA apdorotos mėsos ląstelės?

Dabar kyla klausimas, kaip mRNA šūviai veikia mėsą?

Kol kas tai tik spėjama, nes nežinome, ar veterinarinės mRNA injekcijos pakeičia uridiną pseudouridinu, kaip buvo padaryta COVID-19 injekcijose. Tačiau jei taip ir yra, tuomet vienas iš akivaizdžių nuogąstavimų būtų tas, kad mRNA gali patekti į galutinį mėsos produktą, kurį valgote, nes dėl tokio pakeitimo ją labai sunku sunaikinti.

Kaip paaiškino daktaras Peteris McCulloughas:

Mykolas Mullulkus: "Natūralią RNR sudaro du purinai adeninas ir guaninas bei du pirimidinai citozinas ir uracilas.

"Wuhan Spike" baltymo genetinį kodą su jo ribozės žiedu (uridinu) pakeitus sintetiniu produktu N-1-metil-pseudouridinu, jis geriau stabilizuojasi lipidų nanodalelėse, yra ilgalaikis ir labai efektyvus, nes išvengia ląstelių sunaikinimo ir gali būti pakartotinai perskaitomas ribosomų, kad būtų tęsiama baltymų sintezė.

"Morais" ir kt. nurodo, kad tiek "Pfizer", tiek "Moderna" pasirinko kūrimo strategijas, kuriose visi uridino vienetai pakeisti pseudouridinu, todėl visa grandinė tapo visiškai "nenatūrali" žmogaus organizmui. Taigi vakcinų konsultantai, bendrovės ir pacientai, deja, lošė dėl to, kiek ilgai mRNA bus aktyvi žmogaus organizme.

"Fertig" ir kt. nustatė, kad lipidų nanodalelės su mRNA buvo išmatuojamos plazmoje - 15 dienų. Neseniai Castruita ir kt. įrodė, kad mRNA kraujyje yra iki 28 dienų. Röltgenas ir kt. nustatė, kad mRNA limfmazgiuose yra praėjus 60 dienų po injekcijos.

"Nė vienas iš šių tyrimų neparodė visiško mRNA pašalinimo iš pacientų grupės.

"Tai kelia nerimą, nes kai kurioms populiacijoms rekomenduojama atlikti injekcijas vos kelių mėnesių intervalu, o tai reiškia, kad organizme susikaups ilgai išliekanti mRNA, neturint tinkamos galimybės ją išvalyti ir pašalinti.

"Po daugelio metų atsigręšime atgal ir paklausime: kaip tiek daug žmonių galėjo lengvai priimti injekcijas su stipriai modifikuotu sintetiniu genetiniu kodu, duodančiu organizmui nurodymus gaminti ligas skatinantį ir mirtiną baltymą, sukurtą biologinio saugumo laboratorijoje Vuchane, Kinijoje?

"Pakartotinai suleidus mRNA su akivaizdžiai nesunaikinamu pseudouridinu, galėjo visiems laikams pasikeisti žmonių gyvenimai."

Jei mRNA švirkštai gali sukelti reikšmingas žmonių ligas, kaip tai paveikė mūsų kiaulienos tiekimą per pastaruosius penkerius metus? Ir kaip tai paveiks jautieną ir vištieną ateityje? Ar genetiškai modifikuotos mėsos vartojimas gali turėti įtakos jūsų sveikatai? Tai klausimai, į kuriuos šiuo metu nėra atsakymų ir kurie turi būti išsamiai ir visapusiškai ištirti.

"Big Ag" mums nesakė, ką daro

Vienas iš labiausiai erzinančių aspektų yra tai, kad pramonė mums nepasakė, jog naudoja naują genų terapiją, kad per kelias savaites sukurtų pritaikytas "vakcinas" be jokių saugumo bandymų. Daugelis iš mūsų pastarosiomis savaitėmis apie tai sužinojo tik todėl, kad advokatas Tomas Renzas pradėjo apie tai įspėti.

Balandžio 2 d. "Substack" straipsnyje Renzas rašė:

Savo "Twitter" paskyroje kalbėjau apie genų terapijos vakcinas, kurios į maisto tiekimą įvedamos nesuteikus žmonėms informuoto sutikimo... taip pat stūmiau Misūrio HB1169, kuris yra geriausias mūsų šansas užkirsti tam kelią.

"Tai košmariškas scenarijus, pagal kurį žmonių genetika gali būti pakeista "gamykliniais maisto produktais" jiems apie tai net nežinant. Pirmiausia norėčiau nuraminti visus klausimus, ar taip gali atsitikti. Idėja apie vakcinas maiste sklando jau seniai...

"NIH" (žinote - mūsų vyriausybės) paskelbtame straipsnyje kalbama apie maisto produktus, kuriuos "prašoma" genetiškai modifikuoti, kad jie taptų valgomomis vakcinomis - IŠ 2013 m. ... Tai, kad maistas gali būti pakeistas taip, kad veiktų kaip vakcina, nėra ginčytina.

"Kokie maisto produktai ir kokiais būdais - tai daugiau klausimas. Teigiama, kad jautiena, kiauliena ir pan. negali perduoti vakcinos iš mėsos mėsos vartotojui. Iš pirmo žvilgsnio tai būtų logiška (karvių ir žmonių DNR yra gana skirtinga ir karvėms skirta mRNA tikriausiai negalėtų tiesiogiai persiduoti žmonėms), tačiau tai dar ne visa istorija.

"Reikia nepamiršti, kad mRNA vakcinose esantys priedai jokiu būdu nėra "įrodyti kaip saugūs" ir mes net iš tikrųjų nežinome, kas viskas yra šiuose skiepuose... Galiausiai mRNA skiepai vis dar nebuvo ilgai bandomi, nes ilgalaikiai bandymai gali užtrukti 10-20 metų, o jie tiek laiko neegzistuoja, todėl bet kokie teiginiai apie juose esančių medžiagų saugumą ar veiksmingumą geriausiu atveju yra šiukšlės.

"Tai, ką žinome apie mRNA vakcinas, yra tai, kad jos nesustabdo ligos plitimo... ir iš tikrųjų niekaip nepadeda niekam. Taip pat žinome, kad buvo įrodyta, jog šios vakcinos in vitro keičia kai kurių ląstelių genetinę sandarą, ir sakyčiau, kad neįtikėtinai tikėtina, jog jos tai daro ir už Petri lėkštelės ribų.

"Atsižvelgiant į tai, kad dabar kalbame apie naujo lygio genų inžineriją, kurios poveikis nežinomas ir nėra jokių ilgalaikių tyrimų, ar galimi genetiniai pokyčiai, kuriuos palengvina mRNA injekcijos, kelia ilgalaikę riziką žmonėms, kurie suvalgo pakeistą maistą? Prieš sakydami "ne", ar nenorėtumėte, kad tai būtų ištirta, o ne taptų eksperimento objektu?"

Pritarkite Misūrio valstijos Atstovų rūmų įstatymo projektui Nr. 1169

Kaip pažymėjo Renz, Misūrio rūmų 1169 įstatymas reikalautų ženklinti produktus, kurie gali pakeisti jūsų genus. Jame taip pat teigiama, kad dėl visų vakcinų, genų terapijos ir medicininių intervencijų turi būti duodamas visapusiškai informuoto asmens sutikimas, ir reikalaujama, kad bendrovės dalytųsi informacija apie galimą genų keitimo intervencijų perimamumą.

Pramonės atstovai labai priešinosi šiam įstatymo projektui, o tai turėtų kai ką pasakyti. Juo nieko nedraudžiama, tik reikalaujama skaidrumo. Tai, matyt, kelia rimtą grėsmę pramonei, o akivaizdžiausia to priežastis yra ta, kad jiems tektų pripažinti, jog įvairūs maisto produktai gali turėti genus keičiantį poveikį.

Tai ne tik sunaikintų Didžiąją žemės ūkio bendrovę, bet ir sužlugdytų bet kokius slaptus Didžiosios farmacijos bandymus naudoti maisto tiekimą kaip priemonę vartotojams nežinomiems skiepams platinti.

Kaip pažymėjo Renzas, "Didžioji farmacija NEGALI, kad žmonės žinotų, jog jie ketina naudoti maistą jų genetikai pakeisti".

Ūkininkai taip pat yra paskirti įkaitais, ir jie turi būti apie tai informuoti.

Renzas teigia:

"Lobistai, prieštaraujantys šiam įstatymo projektui, ... siekia, kad šis įstatymas būtų atmestas, nes tokie fabrikų megafirmos, kaip Bilas Geitsas (Bill Gates), CCP ir kiti, nori, kad į jūsų maistą būtų dedama vakcinų. Šie vyrukai remia didelius pinigus, tačiau tai bus daroma šeimos ūkininkų sąskaita.

"Problema ta, kad stambūs fabrikų ūkininkai, tokie kaip Gatesas, turi teisininkų komandas, kurios gali sukurti gynybos skydus nuo deliktų, galinčių kilti, jei maisto produktais pradės nuodyti žmones ...

"Tuo tarpu smulkiesiems ūkininkams gresia ieškiniai, jei paaiškės, kad jų parduodamas maistas yra nesaugus, nepaisant to, kad dauguma jų nebūtinai žinos, kas vyksta.

"Jei kukurūzų augintojų, sojų, galvijų ir kiaulienos augintojų asociacijos iš tikrųjų rūpintųsi ūkininkais, jos reikalautų, kad sėklų bendrovės ir vakcinų gamintojai atlygintų smulkiųjų ūkininkų nuostolius už šiuos produktus, o ne prieštarautų įstatymo projektui, kuris priverstų juos informuoti ūkininkus apie tai, ką jie daro.

"Korupcija, susijusi su šiuo įstatymo projektu, yra nuostabi. Galiausiai ženklinimo reikalavimas greičiausiai pasitarnautų siekiant apsaugoti ūkininkus nuo ieškinių, nes sėklų ir vakcinų gamintojai privalėtų užtikrinti, kad ūkininkai žinotų, ar į jų produktus dedama potencialių genų terapijos priemonių. Žemės ūkio lobistai priešinasi ne tam, kad padėtų ūkininkams, o tam, kad palengvintų savo kišenes."

Kaip pažymėjo Renzas, jei šis įstatymo projektas bus priimtas Misūryje, jis gali padėti apsaugoti maisto tiekimą visoje JAV.

Kol kas rekomenduoju vengti visų kiaulienos produktų, įskaitant ekologiškus, nes juose ne tik yra didelis kiekis omega-6 riebalų, linolo rūgšties, nes jie šeriami grūdais, bet beveik visi jie per pastaruosius penkerius metus buvo užkrėsti mRNA vakcinomis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/how-long-have-you-been-consuming-gene.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1 Anonymously • 19:51, 19.04.2023
Įdomu, Lietuvoje, ar Lenkijoje naudoja?
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.11.2017 laikas 10:38 Receptai Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepžiedžiai)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: ramunėlės žiedai, juoduogio šeivamedžio žiedai, liepos žiedai

Skaityti daugiau

02.06.2019 laikas 21:22 Receptai Tai įspūdinga! Patys skaniausi pyragaičiai, kuriuos bandžiau

Pabandykite pasigaminti – jūs nepasigailėsite! Jūsų šeima juos dievins! Skanaus!

Skaityti daugiau

01.07.2019 laikas 18:13 Receptai Orkaitėje kepta višta
Gaminame. Orkaitėje kepta višta. Prieš kepant vištą dedame į kepimo maišą arba rankovę ir rankovę užrišame. Kepame apie 1,5-2 valandos (priklausimai nuo dydžio), vidutinio karštumo orkaitėje. Likus pusei valandos iki kepimo pabaig...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau

19.01.2025 laikas 22:31 Meilės transformacija: kaip vyras keičiasi, kai įsimyli
Meilė – tai jausmas, kuris transformuoja ne tik mūsų emocijas, bet ir elgesį. Kai vyras įsimyli, jis dažnai nustemba, kaip pasikeičia jo vertinimai ir prioritetai. Šis straipsnis nagrinėja, kaip meilė keičia vyrų požiūrį į moterų elgesį, ir kokius da...

Skaityti daugiau

17.01.2025 laikas 22:09 Draugystė ir meilė: Ar verta dirbti dėl santykių?
Draugystė ir meilė – tai dviejų skirtingų, tačiau labai artimų santykių formų junginys. Dažnai susiduriame su klausimu: ar verta pastangų, kai santykiai atrodo nebe tokie, kokie turėtų būti? Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip elgesys, abipusis palai...

Skaityti daugiau