Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 19

Kiaulienos augintojai nuo 2018 m. gyvūnams taiko mRNA pagrįstą genų terapiją

Kiaulienos augintojai nuo 2018 m. gyvūnams taiko mRNA pagrįstą genų

Gydytojas osteopatas Dr. Joseph Mercola nuo 2018 m. vengia kiaulienos.

Mercola laikosi "viso žmogaus" požiūrio į sveikatingumą, padėdamas savo pacientams išsiugdyti tokį požiūrį ir gyvenimo būdą, kuris padėtų jiems kontroliuoti savo sveikatą. Todėl jis taip pat ragina juos vengti kiaulienos vartojimo.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Pasak Mercolos, kiaulienos gamintojai gyvūnams taiko pritaikytą mRNA pagrįstą genų terapiją.

Bendrovė "Harrisvaccines" sukūrė pirmąją RNR pagrįstą vakciną gyvuliams - 2012 m. licencijuotą kiaulių gripo (H3N2) RNR injekciją. 2015 m. bendrovė sukūrė paukščių gripo mRNA injekciją. 2016 m. "Harrisvaccines" įsigijo "Merck Animal Health". Tais pačiais metais "CureVac" sukūrė mRNA pagrindu sukurtą pasiutligės skiepą kiaulėms.

2018 m. pristatytą kiaulių vakcinos platformą "Sequivity" sukūrė "Merck" bendradarbiaudama su "Moderna". Sequivity" gali gaminti individualiai pritaikytas "vakcinas", iš kurių nė viena nėra tikrinama saugos požiūriu.

Tai reiškia, kad amerikiečiai jau beveik penkerius metus vartoja genų terapija apdorotą kiaulieną. Tokio pat gydymo netrukus sulauks ir daugiau šalies mėsos atsargų.

Galų gale, bendrovės kuria mRNA-lipidinių nanodalelių vakcinas nuo paukščių gripo ir mRNA vakcinas karvėms. Galvijų augintojų asociacijos lobistai neseniai patvirtino, kad planuoja naudoti mRNA "vakcinas" galvijams, kurios gali paveikti ir pieninę, ir jautieną. (Susiję: Kodėl didelis perdirbtos mėsos kiekis kenkia sveikatai? Tai susiję su toksiškais priedais ir konservantais).

Kai 2015 m. "Merck" įsigijo "Harrisvaccines", bendrovė taip pat užmezgė partnerystę su "Moderna", kad sukurtų keletą neatskleistų mRNA "vakcinų".

Buvo numatyta, kad tai bus trejų metų bendradarbiavimas su galimybe jį pratęsti vieneriems metams, kuris leistų "Merck" atlikti penkių potencialių produktų mokslinius tyrimus ir plėtrą bei komercializuoti juos naudojant "Moderna" mRNA technologiją.

Net jei vartojate tik ekologišką mėsą, vis tiek turite ieškoti patikimų gamintojų produktų. Kadangi paieškos sistemos pateikia tik trumpą kuruojamo ir smarkiai cenzūruojamo turinio sąrašą, beveik neįmanoma patvirtinti, kiek kiaulienos gamintojų Amerikoje naudoja "Sequivity".

Neturėdamas tokių duomenų, Mercola rekomenduoja apskritai vengti kiaulienos, įskaitant ekologišką kiaulieną, juolab kad "ekologiniuose standartuose nėra jokių taisyklių dėl mRNA ar kitokių vakcinų naudojimo".

Kadangi "Sequivity" platforma veikia jau mažiausiai penkerius metus, galima daryti prielaidą, kad beveik visi stambūs kiaulių augintojai jau perėjo prie šios sistemos.

Vienas iš labiausiai erzinančių šio klausimo aspektų yra tai, kad pramonė nepranešė vartotojams, jog naudoja naują genų terapiją, kad per kelias savaites ir neatlikus reikalaujamų saugos tyrimų sukurtų kenksmingas pritaikytas "vakcinas".

Misūrio valstijos Atstovų rūmų įstatymo projektas Nr. 1169, kuriuo siekiama apsaugoti vartotojus nuo genų terapija apdorotos kiaulienos

Mercola pažymėjo, kad kiti sveikatos ekspertai apie šią problemą sužinojo tik todėl, kad advokatas Tomas Renzas (Tom Renz) pradėjo apie tai įspėti kitus.

Pasak T. Renzo, vartotojus nuo genų terapijos paveiktos kiaulienos ir kitos mėsos gali apsaugoti Misūrio rūmų įstatymo projektas Nr. 1169, kuriuo būtų reikalaujama ženklinti produktus, galinčius pakeisti jūsų genus.

Įstatymo projekte reikalaujama, kad "dėl visų vakcinų, genų terapijos ir medicininių intervencijų būtų duodamas visapusiškai informuoto asmens sutikimas, ir būtų reikalaujama, kad bendrovės dalytųsi informacija apie galimą genų keitimo intervencijų perimamumą".

Vartotojų neturėtų stebinti, kad pramonė smarkiai pasipriešino šiam įstatymo projektui.

Kodėl bendrovės taip priešinasi šiam įstatymo projektui, kai juo nieko nedraudžiama, o tik reikalaujama skaidrumo? Ką jos turi slėpti?

Nenuostabu manyti, kad Misūrio valstijos Atstovų rūmų 1169 įstatymo projektą jos laiko rimta grėsme, nes daugelis jų parduoda maisto produktus, kurie gali turėti genus keičiantį poveikį.

Įstatymo projektas taip pat užkirstų kelią Didžiosios farmacijos bandymams pasinaudoti maisto tiekimu kaip priemone platinti vakcinas nežinantiems vartotojams.

Renzas įspėjo, kad Didžioji farmacija padarys viską, kad žmonės nesužinotų, jog ji planuoja "panaudoti maistą jų genetikai pakeisti". Deja, tai reiškia, kad kai kurie ūkininkai taip pat yra pasiruošę tapti kaltininkais.

Be to, didieji fabrikų-ūkininkų, tokių kaip Billas Gatesas (Bilas Geitsas), turi teisininkų komandas, kurios gali padėti apsisaugoti nuo deliktų, galinčių kilti, jei maisto produktais pradėtų nuodytis vartotojai, o smulkiesiems ūkininkams gali grėsti ieškiniai, jei paaiškėtų, kad jų parduodamas maistas yra nesaugus, net jei dauguma jų nesupranta, kas vyksta.

Jei kukurūzų augintojų, sojų, galvijų ir kiaulienos augintojų asociacijos iš tiesų rūpinasi ūkininkais, jos turėtų reikalauti, kad sėklų bendrovės ir vakcinų gamintojai atlygintų nuostolius smulkiesiems ūkininkams, o ne priešintis įstatymo projektui, pagal kurį jie privalo ūkininkams tiksliai pasakyti, kas yra jų produktuose.

Misūrio valstijos Atstovų rūmų 1169 įstatymo projektas padėtų apsaugoti ūkininkus nuo ieškinių, nes priverstų GMO sėklų ir vakcinų gamintojus skaidriai informuoti apie galimų genų terapijos priemonių naudojimą savo produktuose.

Jei įstatymo projektas būtų priimtas Misūryje, jis taip pat padėtų apsaugoti Amerikos maisto tiekimą nuo užteršimo genų pokyčius sukeliančiomis vakcinomis.

Tuo tarpu Merkola pataria vartotojams vengti visų kiaulienos produktų, įskaitant ekologiškus, kurie galėjo būti užteršti mRNA vakcinomis.

Apsilankykite svetainėje CleanFoodWatch.com ir sužinokite daugiau apie maisto produktus, kurių turėtumėte vengti.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie genetiškai modifikuotus galvijus ir kiaulieną.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/pork-producers-have-been-using-mrna.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau