Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 25

Laboratorijoje užauginta, genetiškai modifikuota netikra mėsa yra toksiška bjaurastis, kurios reikia vengti bet kokia kaina

Niekada neužteko vien tik klastoti savo produktus ir grūdus. Dabar biotechnologijų pramonė užsibrėžė tikslą pakeisti ir visą mėsą genetiškai modifikuotais (GMO) apsimetėliais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Jautiena, paukštiena, žuvis ir pieno produktai - visi jie yra naikinami, nes Didžiojo persitvarkymo architektai nukreipia visuomenę nuo tikro, maistingo maisto tiesiai į laboratorines pragaro bjaurastis.

Naudodamiesi tokiomis technologijomis kaip sintetinė biologija ir tikslioji fermentacija, pamišę mokslininkai kuria kultūrinės "mėsos" sintetiką, taip pat kitas ląstelių ir genų redagavimo būdu sukurtas tikro maisto parodijas.

"Perėjimas prie kultūrinės mėsos, pagamintos iš Petri lėkštelėje auginamų gyvūnų ląstelių, yra didysis pasaulinės maisto pramonės tikslas", - perspėja daktaras Josephas Mercola (Joseph Mercola). "Siekiama kontroliuoti populiaciją sukuriant priklausomybę nuo privačių bendrovių, kontroliuojančių maisto tiekimą."

Wellcome Trust yra vienas iš vadinamojo "EAT forumo" steigėjų, kuris sukūrė koncepciją, pavadintą "Planetos sveikatos dieta", kuri bus primesta pasaulio gyventojams - bent jau tiems, kurie liks po didžiojo pasotinimo.

"Ji numato iki 90 proc. sumažinti mėsos ir pieno produktų vartojimą ir pakeisti juos laboratorijose pagamintais maisto produktais, taip pat grūdais ir aliejumi", - toliau aiškina Mercola.

Abortuoti karvių jaunikliai naudojami suklastotai ląstelių pagrindu pagamintai "mėsai" gaminti

Dar 2017 m. pranešėme apie "Impossible Foods" - netikros mėsos korporacijos, kurią remia Billas Gatesas ir "Google", veiklos pradžią.

Nieko nuostabaus, kad tuomet paaiškėjo, jog kiekviename "Impossible Foods" netikros mėsos košės rutuliuke yra GMO, mononatrio glutamato (MSG) darinių ir kitų cheminių siaubų.

Pasirodo, kad "Impossible Foods" buvo tik pradžia pasaulinių pereinamojo laikotarpio pastangų išnaikinti tikrą maistą iš gyvulių ir pakeisti jį cheminiais "maisto produktais" iš laboratorijos - ir, kas globalistams svarbiau, cheminiais "maisto produktais", kurie praturtina turtingus milijardierius šeimos ūkių sąskaita.

Kultūrinės mėsos, dar vadinamos ląstelių mėsa, kūrimas apima nerimą keliantį procesą, kurio metu išgaunamas galvijų vaisiaus serumas (angl. fetal bovine serum, FBS) arba karvių embrionų (žinoma, abortuotų) kraujas ir dedamas į Petri lėkšteles, kad būtų išauginta mėsa, kuri atrodo ir yra panašaus skonio kaip tikra.

"Taigi kultūrinė jautiena gaminama skerdžiant ir karves, ir negimusius veršelius, iš kurių dar gyvų išpilamas kraujas", - rašo A. Mercola.

Galutinis produktas nė iš tolo neprimena tikros mėsos, jo sudėtis yra nesveika ir, atvirai kalbant, toksiška. Būtent to ir nori globalistai: sergančios ir mirštančios žmonių "bandos", kuri būtų lengvai valdoma ir nesugebėtų nei fiziškai, nei kognityviai pasipriešinti savo tironijai ir pavergimui.

Mes jau beveik tai pasiekėme, nes mūsų visuomenė buvo apipilta toksiškais pramoniniais sėklų aliejais ir vadinamuoju "augaliniu" maistu, kuriame nėra gyvulinių riebalų. Šiuose perdirbtuose maisto produktuose yra didelis kiekis linolo rūgšties (LA), kuri, kaip dabar žinoma, yra pagrindinis lėtinių ligų veiksnys.

Beje, visa tai nebūtų įmanoma be privačių centrinių bankų ir apgaulingos vertybinių popierių rinkos, kurie šias pastangas pumpuoja nesibaigiančiomis fiat pinigų injekcijomis. "Investicijos", skirtos netikros mėsos kūrimui, atspindi ne tai, ko nori tikrieji žmonės, o tai, ko valdžia nori visai žmonijai, išskyrus, žinoma, save (jei globalistai apskritai yra tikri žmonės...).

Tikrai nerimą kelia tai, kad daugelis šių toksiškų, laboratorijose pagamintų "maisto produktų" parduodami kaip "natūralūs". Augalinis maistas tapo sveikos mitybos sąvokos dalimi, nors jis yra tikros sveikatos priešingybė.

"Atrodo, kad net ir turėdami visą natūralių produktų bendruomenės išmanymą ir sumanumą, nesupratome, kad į mus nukreipta koordinuota pasaulinė kampanija, kurios tikslas - priversti sintetinius produktus įsitvirtinti natūraliuose kanaluose", - perspėjo "Natural Grocers" viceprezidentas Alanas Lewisas.

"Ši kampanija yra liūdnai pagarsėjusios GMO lobistinės organizacijos, kurią dabar drąsina ir remia technologijų magnatai, vaisius."

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto