Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 7

GMO MĖSA? Billas Gatesas dabar išleidžia dešimtis milijonų genetiškai modifikuoti gyvulius

Milijardierius eugenikas Bilas Geitsas (Bill Gates) per UKAid programą skiria milijonus lėšų pastangoms genetiškai modifikuoti (GMO) pasaulio gyvulius, ypač skurdesnėse šalyse, nes B. Geitsas turi fetišą bandyti sunaikinti mažiausius iš mūsų.

Gatesas tvirtina, kad jo pastangos skirtos padėti išgyventi daugiau gyvūnų, kad Afrikos ir Pietų Azijos vaikai turėtų daugiau galimybių gauti mėsos, pieno produktų ir kiaušinių. Tiesa, žinoma, yra ta, kad Gatesas nori sunaikinti maistinius gyvūnus genetiškai juos perprogramuodamas, kad jų mėsa, kiaušiniai ir pieno produktai taptų toksiški žmonėms vartoti.

Pats Gatesas niekada nevalgytų genetiškai modifikuotų gyvūnų - ne, jie skirti vargšams. Ir jis išleidžia daug pinigų, kad tai įgyvendintų.

Exposé spėja, kad Gatesas taip pat bando užvaldyti visus skurdžiausių pasaulio gyventojų maisto šaltinius, o naujausią UKAid schemą sieja su Eko sveikatos aljanso (EcoHealth Alliance) Peterio Daszako, Džefrio Saxo ir Tonio Faučio (Tony Fauci) "Vienos sveikatos" programa.

"Viena sveikata" - tai Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) ir Davoso programa, kuria siekiama, kad globalistai visiškai perimtų žemės ūkio valdymą, įskaitant gyvulius ir augalus, taip pat žemes, kuriose gyvena laukiniai gyvūnai.

Gatesas tiesiogiai dalyvauja šiame bandyme perimti valdžią. 2018 m. jis lankėsi Škotijoje ir paskelbė apie naujos pasaulinės "aprūpinimo maistu" programos, kurią vienas vietos profesorius apibūdino taip, pradžią:

"[Tai] ne tik žemės ūkis ir maisto tiekimo sistemos, bet ir politika, valdymas, konfliktai, aplinkos pokyčiai - daugybė įvairių aspektų."

Bilas Geitsas mano, kad gyvulininkystei reikia cheminių medžiagų, "vakcinų arba geresnės genetikos"

B. Gatesas ne tik nori sukeisti gyvulių DNR, bet ir velniškai trokšta suleisti jiems dar daugiau vakcinų, kad jie turėtų "geresnę genetiką".

Gateso nuomone, Dievas nesugebėjo suteikti gyvuliams tokio genetinio tobulumo, kokį Gatesas įsivaizduoja galįs sukurti naudodamas vaistus ir klastodamas DNR.

"Gateso fondas bendradarbiauja su DFID [Jungtinės Karalystės Tarptautinės plėtros departamentu] dėl daugelio dalykų, - paskelbė Gatesas. "Tarp jų yra ir darbas, kurį kartu atliekame gyvulininkystės srityje, padėdami gyvūnams išgyventi turėdami vakcinų arba geresnę genetiką."

Vienu metu Gatesas pažadėjo 40 mln. dolerių sukurti "superkarvę", kuri, pasak jo, gali "panaikinti skurdą pasaulyje". Įvairūs žiniasklaidos šaltiniai pranešė, kad Gatesas bando sukryžminti galvijus, ir citavo jo žodžius:

"Gyvuliai yra stebuklingi. Produkciją galima parduoti, ir tai yra pinigai mokesčiams už mokslą. Galite pasilikti produkciją ir taip paįvairinti mitybą".

Gatesas iki šiol skyrė 182,4 mln. dolerių programai, pavadintai Pasauliniu gyvulininkystės veterinarinių vaistų aljansu (angl. Global Alliance for Livestock Veterinary Medicines, GALVmed), kuria siekiama išnaudoti pasaulio gyvulius jo skiepijimo ir DNR modifikavimo tikslams.

Viena iš akivaizdžių priežasčių, kodėl žinome, kad visa tai yra farsas, yra ta, kad Gatesas tebėra griežtas "augalinės" mitybos režimo šalininkas. Jis investavo į organizaciją "Beyond Meat" ir jau kurį laiką dalyvauja prieš mėsą nukreiptoje "žaliojoje" darbotvarkėje, nors tuo pat metu, kaip mums sakoma, pasisako už didesnį mėsos vartojimą neturtingiems žmonėms.

Ne, vienintelė mėsos rūšis, kurią Gatesas nori, kad vargšai valgytų, yra užteršta mėsa. Būtent tam ir skiriami visi šie pinigai: cheminėmis medžiagomis sunaikinti pasaulinę gyvulių pasiūlą, kad ji taptų nebevalgoma paprastam žmogui.

"Viena iš teorijų, kodėl siekiama genetiškai modifikuotų (GM) gyvybės formų, galėtų būti siekis suteikti galimybę turėti nuosavybės teisę į pasėlius ir gyvulius", - praneša "The Exposé".

"Kita genetiškai modifikuotų gyvybės formų teorija galėtų būti siekis "dezinfekuoti" planetą ir padaryti ją mažiau biologiškai įvairią bei mažiau sudėtingą."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau