Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 17

JAV tiekiama mėsa netrukus gali būti plačiai užteršta mRNA baltymais iš biotechnologinių "vakcinų"

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę, autorius Mike Adams

Netrukus atsiras dar viena priežastis rinktis vegetarišką maistą arba mėsą įsigyti iš vietinių, patikimų šaltinių: mRNA vakcinos netrukus bus intensyviai diegiamos visoje mėsos pramonėje - galvijams, vištoms, kiaulėms, ožkoms, ožkoms ir kitiems gyvuliams bus skirtos reguliarios mRNA injekcijos.

Kaip matėme su žmonėmis, mRNA injekcijos gali:

 1. Cirkuliuoti visame organizme ir patekti į kraują bei organus.
 2. Priversti organizmą gaminti toksiškus baltymus, kurie gali sukelti toksinį poveikį.
 3. Užkimšti arterijas ir galiausiai nužudyti arba pakenkti žmonėms dėl insulto ar širdies priepuolio.
 4. Pakeisti chromosomas ir sukelti negrįžtamus genetinius organizmo pokyčius.

Pasirodo, kad poodinės adatos nėra vienintelis būdas, kuriuo šios mRNA instrukcijos gali būti įvestos į žmogaus organizmą. Jos taip pat gali būti nuryjamos arba patekti per sąlytį su oda. Vien tik žalios mėsos, užkrėstos mRNA produktais, tvarkymas greičiausiai prilygsta sąlyčiui su vakcinos gavėjų "išskyromis". Ir nors skrandžio rūgštis greičiausiai sunaikina mRNA sekas, absorbcija vyksta burnoje, po liežuviu, todėl daugelis vaistų ir papildų, įskaitant CBD aliejų ir cinką, dažnai geriausiai pasisavinami po liežuviu, o ne nuryjami.

Taigi, vien į burną įsidėję mRNA vakcinuotų gyvulinės mėsos produktų, jei jie nėra iki galo išvirti, galite susidurti su savotišku mRNA produktų, kurie gali būti absorbuojami į kraują ir pasklisti po visą organizmą, "maisto išskyrimu". Tai gali būti žmogaus organizmui svetimi baltymai.

"Pfizer", "Bayer" ir kitos farmacijos milžinės jau paskelbė apie mRNA vakcinas mėsiniams gyvūnams.

Kaip naujausiame straipsnyje "Suback" atskleidė daktaras Robertas Malone'as (Robert Malone), didžiosios farmacijos milžinės dar 2016 m. pradėjo skelbti apie mRNA vakcinas gyvūnams. Iš jo straipsnio:

 1. "Bayer" bendradarbiauja su "BioNTech", kad sukurtų mRNA vakcinas ir vaistus gyvūnų sveikatai (2016 m. gegužės 10 d.)
 2. SEQUIVITY: Custom Swine Vaccines, naudojant RNR vakcinas (Merck interneto svetainė, 2023 m. sausio mėn.)
 3. Įsigijimas išplečia ir papildo stiprų "Merck Animal Health" vakcinų portfelį (Merck pranešimas spaudai, 2015 m. lapkritis)
 4. Naujosios Zelandijos vakcinos nuo snukio ir nagų ligos (galvijams) (Australijos vyriausybė)
 5. Naujojo Pietų Velso vyriausybė ir JAV bendrovė "Tiba Biotech" pasirašė snukio ir nagų ligos mRNA vakcinos sutartį (Tiba Biotech pranešimas spaudai)

***

 1. Bayer Partners with BioNTech to Develop mRNA Vaccines, Drugs for Animal Health (May 10, 2016)
 2. SEQUIVITY: Custom Swine Vaccines, using RNA vaccines (Merck website, January, 2023)
 3. Acquisition Expands and Complements Merck Animal Health’s Strong Vaccine Portfolio (Merck press release, November, 2015)
 4. NSW fast tracks mRNA FMD and Lumpy Skin Disease vaccines (in cattle) (Australian government)
 5. A Foot and Mouth Disease mRNA Vaccine Deal Has Been Signed Between the NSW Government and US Company Tiba Biotech (Tiba Biotech press release)

Akivaizdu, kad rančų gyvulininkystės pramonę netrukus užvaldys mRNA vakcinos, kurios greičiausiai nužudys šokiruojantį skaičių rančų gyvulių (ir skatins didėjantį nevaisingumą), taip pat užterš mėsos tiekimą mRNA artefaktais, tokiais kaip spygliuoti baltymai. Laikykite tai savotiška "rančų gyvūnų depopuliacijos" programa, kuria siekiama panaikinti mėsą ir priversti žmones maitintis miltiniais sliekais ir vikšrais (žr. toliau).

Netrukus, jei valgysite įprastinius mėsos produktus, valgysite biotechnologijų gamybos rezultatus, gautus masiškai "skiepijant" gyvūnus mRNA.

Jei valgote mėsą, žinokite, iš kur ji gaunama

Jei nuspręsite valgyti mėsą, žinokite, iš kur ji gaunama. Jei ji gaunama iš gamyklinių gyvulių auginimo įmonių, beveik neabejotina, kad netrukus ji bus užteršta mRNA biotechnologijomis.

Nors tai vis dar tik prielaida, gali būti, kad kepant dideliame karštyje gali būti sunaikinti kai kurie subtilūs baltymai, susidarę dėl mRNA biotechnologijų. Dėl šios priežasties būtinai venkite valgyti žalios / rausvos mėsos produktus, pavyzdžiui, retus kepsnius. Tačiau dar tiksliai nežinome, kad virimas sunaikina spygliuotuosius baltymus, todėl būkite atsargūs vartodami įprastinių šaltinių mėsos produktus. (Tikimės, kad šia tema sužinosime daugiau ir pateiksime jums savo išvadas).

Jei valgote mėsą, stenkitės susirasti vietinius mėsos tiekėjus, kurie laikosi holistinės, natūralesnės praktikos, pavyzdžiui, savo bandoms netaiko mRNA injekcijų. Remkite vietos ūkininkavimą ir turėsite švaresnio maisto tiekimo liniją. Jei įmanoma, visada rinkitės gyvūnus, auginamus genetiškai nemodifikuotais ir ekologiškais pašarais.

Arba galite valgyti miltinius sliekus ir "vabalų mėsainius", kad nuramintumėte globalistus.

Atrodo akivaizdu, kad globalistai stengiasi ir užteršti mėsos pasiūlą, ir laikui bėgant ją išnaikinti, gyvūnų mėsą pakeisdami, be kitų gyvių, vikšrais, miltiniais sliekais, vikšrais ir juodųjų kareivinių musių lervomis. StudyFinds.org straipsnyje atkreipiamas dėmesys į neseniai atliktą miltinių sliekų tyrimą, kuriame teigiama, kad šios džiovintos lervos netrukus pakeis vištieną vištienos kepsneliuose.

Argi tai neatrodo skanūs pietūs? Netrukus tai bus siūloma skurstančioms masėms kaip baltymų šaltinis:

JAV tiekiama mėsa netrukus gali būti plačiai užteršta mRNA baltymais

Tuo tarpu globalistai, be jokios abejonės, savo privačiuose lėktuvuose mėgausis šonkauliukais, kramtydami genetiškai nemodifikuotas ekologiškas salotas, nes žino, kad švarus maistas skatina ilgaamžiškumą.

Norėdami sužinoti daugiau apie visa tai ir dar daugiau, klausykitės šiandienos "Situation Update" podkasto:

- Scott Ritter įspėja, kad Rusija laimės, NATO pralaimės, o Ukraina bus užkariauta
- JAV karinio jūrų laivyno sekretorius pripažįsta, kad negalime apginkluoti Ukrainos ir išlaikyti šalies gynybos
- ATF išprotėjo ir paskelbė, kad milijonai amerikiečių yra NUSIKALTĖLIAI dėl AR pistoletų apkabų
- Hunteris Bidenas mokėjo 50 tūkst. dolerių per mėnesį Joe už "namų nuomą" (kyšiai)
- Kodėl globalizacijos žlugimas sunaikins elektromobilių rinką
- Pagrindinės iškasenos: Kobaltas, cinkas, varis, aliuminis, litis taps Brangūs ir brangūs
- Pfizer paaukojo 1 mln. dolerių naujam GOP pastatui Kentukyje, nupirkdama respublikonus
- Jungtinėje Karalystėje tiek daug naujų mirusiųjų, dabar automobilių stovėjimo aikštelėse įrengiami improvizuoti morgai
- WEF reikalauja, kad neskiepyti pilotai skraidintų narius į Davosą
- Los Andželo policijos vadas yra radikalus kairiųjų policijos nekentėjas, draudžia "plonos mėlynosios linijos" vėliavas
- USDA įspėja apie mažėjantį kukurūzų derlių, o žieminius kviečius nuniokojo šalčio banga
- Globalistai vietoj mėsos siūlo mėsą pakeisti miltiniais sliekais - VĖŽIŲ BURBELIAIS
- Ar šiandien jau išbandėte juodųjų kareivių musių lervų grynuolių?
- Dr. Malone įspėja, kad mRNA vakcinos jau naudojamos gyvulininkystėje
- Kuriuo momentu turime nustoti pirkti įprastinius mėsos produktus dėl smailių baltymų rizikos?
- Remkite vietos ūkininkus, auginkite vietos maistą
- Patvirtinta, kad baltymai smaigalys plinta per kūno skysčius, todėl būkite atsargūs, su kuo miegate.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau