Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 10

RNR vakcinos gali būti absorbuojamos per skrandį ir žarnyną, tad kaip dėl RNR vakcinų mėsiniams gyvūnams?

RNR vakcinos gali būti absorbuojamos per skrandį ir žarnyną

Daug diskutuojama apie tai, ar Wuhan koronaviruso (Covid-19) pasiuntinių RNR (mRNA) "vakcinos" suleidimas mėsiniams gyvūnams kaip nors paveiks mėsos kokybę. Valdžios institucijos teigia, kad visiškai vakcinuota mėsa yra tokia pat saugi, kaip ir natūrali mėsa, tačiau ką sako mokslas?

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

2022 m. sausio 31 d. "MIT News" paskelbė straipsnį, kuriame atskleidžiama, kad RNR vakcinos "pristato gydymo priemones" virškinimo trakto ligoms gydyti tiesiai per skrandį ir žarnyną. Tai reikštų, kad vaistai pasiskirsto organizme, įskaitant raumeninį audinį.

Straipsnis labai paprastas, todėl mūsų skaitytojams siūlome patiems jį perskaityti ir įsitikinti, ką MIT norėjo pasakyti, palyginti su tuo, ką dabar sako vyriausybė ir žiniasklaida, gindama mRNA "vakcinų" skyrimą mėsiniams gyvūnams.

Ar mRNA išlieka, kaip daugelis mano, ar ji suyra, kaip teigia vyriausybė?

Plačioji visuomenė dabar yra prabilusi apie mRNA grėsmę, ir daugelis tų, kurie sąmoningai vengė vartoti mRNA skiepus "pandemijos" metu, nerimauja, kad maistas, kurį jie valgo, gali juos "paskiepyti" be jų žinios ir sutikimo.

Vienas mėsos gamintojas, Alderspring Ranch ir "Organic Beef Matters", atsakė į pastaruoju metu gaunamus klausimus apie mRNA "vakcinų" naudojimą mėsiniams galvijams. Štai ką sakė Glennas Elzingas (Glenn Elzinga) iš "Alderspring Ranch":

"Tyrinėdamas šią temą, labai aiškiai supratau, kad nė viena bendrovė kol kas atviroje rinkoje nesiūlo mRNA gyvulių vakcinų. Visų pirma, nė viena farmacijos bendrovė nepretendavo į tai, kad ji pirmoji jas pagamintų ar įdiegtų metodikas, kurios leistų jas gaminti masiškai. Antra, radau daugybę straipsnių (kai kurie iš jų - visai neseniai pasirodę), kuriuose teigiama, kad dotacijų skyrimo procesas vis dar vyksta. Kitaip tariant, gyvūnų vaistų gamybos įmonės tik dabar gauna pinigų, kad galėtų ištirti naująją technologiją, skirtą visų klasių gyvuliams."

Tai šiek tiek nuramina, bet kaip bus ateityje, kai mRNA "vakcinos" taps komerciškai prieinamos Amerikos gyvuliams? Elzinga sako, kad vis dar nežinoma, ar mRNA pereis į žmonių valgomą mėsą. Vyriausybė, žinoma, sako, kad ne, bet vyriausybė, kaip žinia, meluoja.

Labiau tikėtina, kad Maisto ir vaistų administracija (FDA) ir Žemės ūkio departamentas (USDA) reikalaus, kad nuo paskutinio vaisto panaudojimo iki gyvulio paskerdimo praeitų bent 30 dienų laikotarpis, nes manoma, kad po to mRNA nebebus patvari.

"Dauguma mRNA tyrimų rodo, kad genetinė medžiaga denatūruojasi per kelias dienas po vakcinacijos", - teigia Elzingas. "Jei taip atsitiko, kad kažkokiu būdu mRNA medžiaga išlieka nepažeista ją prarijus, dauguma mokslininkų teigia, kad mRNA yra gana trapi ir neišgyventų rūgštinėje skrandžio aplinkoje."

Kad būtų aišku, Elzinga nepritaria mRNA naudojimui gyvūnams. Jis sako, kad nesidomi ir neplanuoja valgyti mRNA "paskiepytų" gyvūninių produktų.

"Paprastai tariant, aš jų nevalgysiu", - rašo jis.

Deja, eilinio vartotojo ne kiekvienas mėsos gamintojas augina gyvūnus natūraliai ir ekologiškai, kaip tai daro "Alderspring Ranch". Kadangi gyvūnų vakcinos, kaip ir žmonių vakcinos, atrodo, juda mRNA kryptimi, yra tikimybė, kad ateityje visa komercinė mėsa bus tam tikru mastu užteršta mRNA, todėl svarbu įsigyti švarios, ganyklose auginamos mėsos ir gyvūninės kilmės produktų iš tokių vietų kaip Alderspring Ranch arba netoliese esančios rančos, o ne pirkti juos įprastai maisto prekių parduotuvėje.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau