Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Gegužės » 21

Pasaulio bankas pasirašė sutartį su Vakarų valstybėmis dėl visiško ūkininkavimo panaikinimo

Pasaulio bankas pasirašė sutartį su Vakarų valstybėmis dėl visiško ūkininkavimo panaikinimo

Pasaulio bankas paskelbė pranešimą Vakarų valstybėms, kad jos turi visiškai atsisakyti ūkininkavimo, kad iki 2030 m. pasiektų "grynąjį nulinį išmetamųjų teršalų kiekį".

Pagal šį planą numatoma uždaryti pasaulio ūkius ir perduoti juos visus kontroliuoti saujelei WEF jaunųjų pasaulio lyderių, tokių kaip Billas Gatesas (Bill Gates), kurie "iš esmės pakeis maisto auginimo būdą".

Memorandume teigiama, kad tradicinės žemdirbystės pramonės panaikinimas ir drastiškas maisto produktų sumažinimas padės išgelbėti planetą nuo "visuotinio virimo".

"Nors maistas ant jūsų stalo gali būti skanus, jis taip pat yra didelė klimato kaitos išmetamų teršalų pyrago dalis", - teigia Pasaulio banko atstovas Axelis van Trostenburgas (Akselis van Trostenburgas).

Pasaulio bankas pasirašė sutartį su Vakarų valstybėmis dėl visiško ūkininkavimo panaikinimo

Planet-Today.com praneša: Gera žinia ta, kad pasaulinė maisto sistema gali išgydyti planetą - dirvožemis, ekosistemos ir žmonės taps sveikesni, o anglies dioksidas liks žemėje. Tai pasiekiama per mūsų gyvenimą, tačiau šalys turi veikti dabar: vien pakeitus tai, kaip vidutines pajamas gaunančios šalys naudoja žemę, pavyzdžiui, miškus ir ekosistemas, maisto gamybai, iki 2030 m. galima trečdaliu sumažinti žemės ūkio ir maisto produktų išmetamų teršalų kiekį."

Maisto pabaiga

Užuot skatinęs įvairią žemės ūkio praktiką, kurią šimtmečiais tobulino vietos šeimos ūkininkai, nes tokia praktika yra naudinga aplinkai, o ne žalinga, Pasaulio bankas nori išpilti kūdikį kartu su vandeniu ir kai kuriose vietovėse visiškai atsikratyti žemės ūkio.

Tai matome Nyderlanduose ir kitose Vakarų Europos dalyse. O dabar Pasaulio bankas siūlo dar labiau mažinti žemės ūkio veiklą, nes teigia, kad klimatas šyla dėl žmonių auginamo maisto.

"Visose šalyse turėtų būti imtasi veiksmų, kad būtų pasiektas grynasis nulis, taikant visapusišką požiūrį į išmetamųjų teršalų mažinimą maisto sistemose, įskaitant trąšas ir energiją, augalininkystę ir gyvulininkystę, taip pat pakavimą ir paskirstymą visoje vertės grandinėje nuo ūkio iki stalo", - teigia Pasaulio bankas.

Kaip įprasta, globalistai siūlo universalų sprendimą, kaip standartizuoti ūkininkavimo praktiką, nors vietinės ekosistemos įvairiose vietovėse labai skiriasi. Tačiau jiems tai nesvarbu, nes jų pasiūlymo investicinė grąža yra didžiulė.

"Norint iki 2030 m. perpus sumažinti žemės ūkio ir maisto produktų išmetamų teršalų kiekį ir iki 2050 m. pasiekti nulinį išmetamų teršalų kiekį, metinės investicijos turės išaugti iki 260 mlrd. dolerių per metus", - teigia Pasaulio bankas.

"Atlikus šias investicijas, būtų gauta daugiau kaip 4 trilijonų JAV dolerių nauda, pradedant žmonių sveikatos gerinimu, maisto ir mitybos saugumu, kokybiškesnėmis darbo vietomis ir ūkininkų pelnu, baigiant didesniu anglies dioksido sulaikymu miškuose ir dirvožemyje."

Godumas ir vėl valdo situaciją, o šių globalistų trumparegiškumas taps jų pačių pražūtimi. Kai ir jiems pritrūks maisto, visi tie pinigai, kuriuos jie vagia, bus beverčiai, nes neliks maisto, kurį jie galėtų už juos nusipirkti.

"Galiausiai Pasaulio banko ambicingas projektas pertvarkyti pasaulio žemės ūkį nepakankamai įvertina nenumatytų pasekmių riziką, įskaitant maisto trūkumą, ekonominius sutrikimus ir padidėjusius sunkumus labiausiai pažeidžiamiems žmonėms", - įspėja Watts Up With That.

"Istorija moko, kad centralizuotas įsikišimas į tokias sudėtingas sistemas, kaip pasaulinis žemės ūkis, dažnai lemia priešingus nei planuota rezultatus, nes neatsižvelgiama į šių sistemų organiškumą ir evoliuciją. Šių intervencijų vaizdavimas kaip mažos rizikos ir didelės grąžos yra ne tik klaidinantis, bet ir potencialiai pavojingas, atveriantis kelią ateičiai, kai pasaulinis maisto tiekimas bus mažiau saugus ir labiau priklausomas nuo biurokratinio blogo valdymo užgaidų."

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

17.07.2019 laikas 19:58 Receptai Vištienos salotos su ananasu ir pievagrybiais
Vištienos salotos su ananasu ir pievagrybiais. Vištienos krūtinėlę, ananasus ir pievagrybius pjaustome kubeliais. Sūrį tarkuojame burokine tarka. Riešutus pasmulkiname. Į dubenį dedame vištieną, ananasus, pievagrybius, graikinius ...

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 12:20 Receptai Svečiai džiaugiasi, kad taip skanu. Bulvinė dešra. Nors kiekvieną dieną duokite

Užburia iš karto! Pasigaminkime namuose skanų patiekalą. Atrodo tikrai įspūdingai, net norisi valgyti ir valgyti...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau