Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Vasario » 4

Valgykite vabalus: stebėkite didelio didinimo vikšrų užkandžius, vikšrų miltus ir viso vikšro mikroskopijos nuotraukas iš laboratorijos

Įvairių formų vikšrai dabar parduodami žmonėms vartoti kaip dalis nesąžiningos "klimato kulto" beprotybės, kuri apsimeta, kad jei pakankamai žmonių valgys vabalus, mes pakeisime orus. Prisisekite "saugos" diržus.... ir skanaus.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Kol mėsos tiekimo grandinę naikina vyriausybės, teigiančios, kad azotas yra blogis, - taip, tos pačios vyriausybės, kurios vis dar teigia, kad anglies dioksidas yra teršalas, nors jis yra fotosintezės ramstis, - mums visiems liepiama valgyti vikšrus ir miltinius sliekus, kad išgelbėtume planetą.

Žr. susijusią istoriją "Europiečiai netrukus valgys vabalus, kai maisto reguliavimo institucijos uždegė žalią šviesą miltiniams sliekams".

Šiuo metu "Amazon.com" parduodami įvairių formų vikšrai - vikšriniai "sūrio rančos" užkandžiai, vikšrų milteliai ir vikšrų baltymų milteliai, kurie ženklinami kaip skirti vartoti žmonėms.

Mes įsigijome trijų prekinių ženklų vikšrų, skirtų žmonėms vartoti, - "Cricket Bites", "Entomo" ir "Bud's" - ir vieno prekinio ženklo vikšrų, paženklintų ropliams vartoti: Fluker's".

Čia iš arčiau apžvelgiame įsigytus prekių ženklus ir vaizdo mikroskopo įrangą, kurią naudojame savo maisto mokslo laboratorijoje:

Pradėjome daryti mikroskopines nuotraukas nuo 50X iki 300X didinimo.

Štai keletas "Entomo Farms" "Cricket Protein Powder" (liet. "Vikšrų baltymų milteliai"), kurie yra paženklinti kaip "tvariausias planetos supermaistas", mikroskopinių nuotraukų. Daugelis vikšrų produktų taip pat ženklinami kaip neturintys pieno, genetiškai nemodifikuoti, tinkami paleo ir be glitimo.

Tačiau nė vienas iš jų nėra paženklintas kaip neturintis chitino, nes jų sudėtyje yra chitino, kuris yra vikšrų ir vabalų egzoskeleto dalis. Chitino vartojimas kelia pavojų žmonėms ir šunims, tačiau šiame straipsnyje apie tai nekalbėsime.

Štai, atkreipkite dėmesį, kad šiuose vikšrų baltymų milteliuose yra visos vikšrų dalys: Kojos, plaukeliai, akių segmentai, išskyrimo organai, sparnai ir kt:

Toliau pateikiame "Fluker's Freeze Dried Crickets" liofilizuotų vikšrų, kurie paženklinti kaip skirti ropliams vartoti, mikroskopines nuotraukas. Tačiau atrodo, kad tai tie patys vikšrai, kurie naudojami žmonių maistui skirtuose preparatuose, parduodamuose su kitais prekių ženklais.

Susipažinkite su naujaisiais vabzdžių pietumis:

Vikšro dalis, kuri atidaro ir uždaro galinį vikšro galą, kad būtų pašalintos išmatos, vadinama "nugariniu vožtuvu" (viršuje) ir "ventraliniu vožtuvu" (apačioje). Jį taip pat galima vadinti "išmatų latako nagu", nes jis užsidaro vikšrui pasišalinus.

Čia iš arti parodytas išmatų latako nagas, kurį taip pat valgote, jei valgote vikšrus:

Kai kurios vikšrų dalys buvo neatpažįstamos, bet baisiai atrodančios, primenančios būtybes iš filmų serijos "Ateiviai":

Nepamirškite savo traškių sparnelių:

Gardūs kojų lizdai...

"Cricket Bites" Sūrios rančos vikšrai, skirti vartoti žmonėms

Vikšrų maisto bendrovės bandė padaryti savo traškius vikšrus skanesnius pridėdamos druskos ir kvapiųjų medžiagų. Prekės ženklo "Cricket Bites" vikšrų skoniui "Cheesy Ranch" išgauti dedama įvairių prieskonių ir sūrio kvapiųjų medžiagų. Jie taip pat siūlo vikšrus su "Hickory Smoked Bacon" (Hikorio rūkyta šoninė), kas atrodo šiek tiek juokinga, turint omenyje, kad visa vikšrų valgymo esmė - nevalgyti mėsos produktų, pavyzdžiui, šoninės.

Šiame prekės ženkle taip pat naudojamas autolizuotas mielių ekstraktas - skonio stipriklis, kurio sudėtyje yra glutamato:

Štai kaip atrodo "Cheesy Ranch" vikšrai iš arti:

Skaniausi akių obuoliai, visiškai nepažeisti:

Bud's Cricket Power

Kai kalbama apie vikšrų maisto produktus, vienas dalykas, kurį reikia pripažinti pramonės atstovams, yra tai, kad dauguma vikšrų maisto tiekėjų nemeluoja apie tai, kas yra jų produktuose. Prekės ženklo "Bud's Cricket Power" etiketėje nurodyta, kad tai "100 % gryni vikšrų milteliai".

Jokio melo. Jokios apgaulės. Tai tiesiog malti vikšrai, paprasta ir aišku. Ar iš tikrųjų turėtumėte valgyti maltus vikšrus, spręskite patys, bet čia bent jau nėra jokio nesąžiningo ženklinimo, priešingai nei daugelyje perdirbtų nesveiko maisto produktų, kurie yra labai apgaulingi.

Štai kaip iš arti atrodo "Bud's Cricket Power" "100 % gryni vikšrų milteliai":

Mielos į plaukus panašios skaidulos pridedamos be papildomo mokesčio:

Apie visa tai turiu visą podkastą, skelbiamą penktadienį vėlai ryte mano kanale Brighteon.com:

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

avatar
0
1
Skanaus visiems.... smile
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 09:08 Štai 16 priežasčių, kodėl juodųjų sėklų aliejus vadinamas "vaistu nuo visko, išskyrus mirtį"
Vis daugiau mokslinių tyrimų rodo, kad Nigella sativa, dar vadinama juodosiomis sėklomis, yra galingas "vaistas nuo visko, išskyrus mirtį", kaip apie šį vaistinį maistą sakydavo senovėje.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

28.03.2023 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Įpilkite mineralinio vandens į maltos mėsos maltinukus ir būsite nustebinti rezultatais
Putojantis mineralinis vanduo gali padėti išspręsti problemą, su kuria susiduria daugelis virėjų, - per sausus arba kietus kotletus.

Skaityti daugiau

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau