Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2024 » Vasario » 21

WEF įsako vyriausybei suimti piliečius, kurie augina savo maistą

WEF įsako vyriausybei suimti piliečius, kurie augina savo maistą

Pasaulio ekonomikos forumas nurodė viso pasaulio vyriausybėms kriminalizuoti piliečių galimybę auginti savo daržoves namuose.

Pasak WEF, maisto auginimas namuose prisideda prie vadinamojo pasaulinio virimo, todėl turi būti uždraustas.

Šis drąsus teiginys grindžiamas abejotinais tyrimais, kuriuos atliko WEF finansuojamas Mičigano universitetas ir kuriuose teigiama, kad namuose užaugintas maistas, priešingai nei parduotuvėje pirktas pramoninis maistas, išskiria penkis kartus daugiau anglies dioksido. Jame daroma išvada, kad privatūs sodai kelia grėsmę aplinkai.

Naturalnews.com praneša: Beje, milijardierius elektromobilių guru Elonas Muskas (Elon Musk) propaguoja tokias pat nesąmones. Vasario 3 d. įraše X svetainėje E. Muskas rašė, kad "Vienintelis veiksmas, kurio reikia klimato kaitai išspręsti, yra [sic] anglies dioksido mokestis" (žr. E. Musko tviterio įrašą toliau):

Kai jo sekėjai spaudė jį dėl to pasisakyti, Muskas atsakė, kad, jo manymu, anglies dioksido mokestis yra būtinas "apmokestinti tai, kas tikriausiai yra blogai (CO2), lygiai taip pat, kaip alkoholis ir cigaretės apmokestinami labiau nei vaisiai ir daržovės".

Prieš sodininkystę nukreiptą tyrimą atlieka turtingi globalistai

Kalbant apie naują Mičigano universitete atliktą prieš sodus nukreiptą tyrimą, jį perėmė "The Telegraph" (Jungtinė Karalystė) ir kitos korporacinės žiniasklaidos priemonės, kurios jo teiginius paskleidė kaip faktus.

"Tyrime analizuojami įvairūs sodai - nuo individualių šeimos sklypų iki miesto ir bendruomenės sklypų - ir teigiama, kad individualių sklypų "sodų infrastruktūra" (pvz., pakeltos lysvės) lemia kur kas didesnę anglies dioksido taršą nei stambus ūkininkavimas", - apie tyrimą pranešė Alt-Market.us.

"Atrodo, kad tyrime neatsižvelgiama į tai, kad pakeltos lysvės yra efektyvesnės ir jose užauginama daugiau maisto mažesnėje erdvėje, tačiau abejoju, ar jiems tikrai rūpi atsižvelgti į tokius dalykus."

Pasirodo, už naujojo tyrimo stovi, netikėtai, antihumaniški globalistai, turintys gilias kišenes. Prie jo prisidėjo būrys tarptautinių grupių, įskaitant Europos Sąjungos (ES) programą "Horizontas". Beje, programoje "Horizontas" kaip vienas iš pagrindinių tikslų įvardijamas "100 neutralaus klimato ir išmaniųjų miestų iki 2030 m.", pagal kurį iki 2050 m. visi miestai bus visiškai perimti anglies dvideginio darbotvarkę.

Grupės, apmokėjusios naująjį prieš sodininkystę nukreiptą tyrimą, disponuoja milijardais dolerių, kad galėtų formuoti pasakojimus pasitelkdamos klimato propagandą. Kitaip tariant, atsižvelgiant į tai, kas jį finansavo, nėra jokio scenarijaus, pagal kurį naujasis tyrimas būtų galėjęs prieiti prie kitokios išvados.

Ar dėl šio tyrimo bus uždrausta sodininkystė namuose? Galbūt ilgainiui. Vienas dalykas, kurį jis tikrai padarys, tai įskiepys naivuoliams mintį, kad maistas turi būti gaunamas iš korporacijos, kad būtų "saugus" planetai, ir galiausiai pavers namų daržininkus nusikaltėliais, kurie bus vadinami klimato teršėjais.

"Jei manote, kad Europoje šiuo metu vykstantis karas su ūkininkavimu skirtas tik pramoniniams ūkiams, pagalvokite dar kartą", - apie darbotvarkę rašo Alt-Market.us.

"Valdžia bandys pasinaudoti melu apie žmogaus sukeltą klimato kaitą, kad galėtų diktuoti VISĄ maisto gamybą, iki pat jūsų kiemo daržo. Ir jie neapsiribos vien tik ES; jie imsis tokių pačių apribojimų ir Amerikos ūkiams."

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
17.09.2018 laikas 10:25 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai išutimų gydymui
Išutimai liaudies medicinoje, išutimai, išutimo gydymas, išutimo receptai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

25.06.2019 laikas 12:50 Receptai – Patiekalai Avokado užtepėlė

Avokadą nulupame, išimame kauliuką ir minkštimą sutriname šakute, dedame išspausto česnako, apšlakstome citrinos sultimis.

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 20:29 Receptai – Patiekalai Vištienos krūtinėlė marinuota su majonezu

vištienos krutinėle, vištienos krutinėles receptas, vištienos kepsneliai, vištienos file, vištienos kepsnys

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau