Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Birželio » 26

Klausas Schwabas nori uždrausti žmonėms skalbti kelnes dažniau nei kartą per mėnesį

Klausas Schwabas nori uždrausti žmonėms skalbti kelnes dažniau nei kartą per mėnesį

Klauso Schwabo Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė gaires, kaip dažnai visuomenei turėtų būti leidžiama skalbti drabužius, įskaitant apatinius ir sporto drabužius.

WEF jau nurodė reikalavimus atitinkančioms vyriausybėms pereiti prie ateities, kai piliečiams bus draudžiama pirkti daugiau nei kelis naujus drabužius per metus.

Dabar, pasak Švabo, klimato kaitos grėsmė reiškia, kad žmonės nebeturi teisės dėvėti išskalbtų ir švarių drabužių.

Remdamasis nauju tyrimu, Švabo Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) ragina vyriausybes griežtai kontroliuoti žmones, kurie džinsus ir kelnes skalbia dažniau nei kartą per mėnesį, o megztinius - dažniau nei kartą per dvi savaites.

Pasak WEF, apskaičiuota, kad pasaulinė mados pramonė kasmet sukuria 92 mln. tonų tekstilės atliekų, todėl visuomenė turi sumažinti jų kiekį dėvėdama nešvarius drabužius, o ne skalbdama juos po naudojimo.

"Didelės dalies šių atliekų būtų galima išvengti, jei drabužius dėvėtume ilgiau", - teigė WEF. "Nėra būdo, kaip padaryti, kad drabužiai tarnautų amžinai, o jų ilgaamžiškumas tam tikra prasme priklauso nuo audinio kokybės ir to, kaip gerai jie pagaminti."

"Viename tyrime nustatyta, kad, pavyzdžiui, tinkamai prižiūrint megztinį (džemperį ar džemperį prieš skalbimą reikia dėvėti keturiolika dienų), galima padvigubinti megztinio tarnavimo laiką - vidutiniškai nuo septynerių iki beveik penkiolikos metų."

Ironiška, kad globalistai milijardieriai ir neoliberalūs politikai nuolat naudojasi privačiais lėktuvais skraidyti į kasmetinę organizacijos Davoso konferenciją, į aplinką išskirdami daugiau anglies dioksido nei vidutinė šeima per visą gyvenimą išskalbia skalbinių.

Pasaulio ekonomikos forumas nuolat kovoja prieš planus, kuriuose numatyta mažinti milijardierių ir elito privilegijas ir lengvatas, ir tikisi, kad aplinkosaugos politika bus orientuota tik į pagrindinių teisių atėmimą iš piliečių, kuriuos jie laiko žemesniais už save.
Tuo tarpu Švabas pradėjo kasmetinį Naujųjų čempionų susitikimą, dar vadinamą "Vasaros Davosu", Daliane (Kinija).

Per atidarymo plenarinį posėdį Švabas gyrė Kiniją už jos ekonominę politiką ir sveikino visus renginio dalyvius, kurie atstovauja "iškiliausiems verslo, valdžios, mokslo ir pilietinės visuomenės talentams".

Savo trumpoje įžanginėje kalboje neišrinktas globalistų WEF įkūrėjas teigė, kad dalyviai turi "skatinti bendradarbiavimą" , kad paskatintų ekonomikos augimą ir sukurtų atsparesnę ateitį.

P.S.: koks filantropas... ir viskas, dėl žmonių.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1 Paranormal • 12:14, 26.06.2024
koks filantropas ir viskas dėl mūsų... nu katu katu. Bet įdomu, ar jis pats vaikščios su tokiais drabužiais? Viskas dėl mūsų...
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.09.2018 laikas 08:34 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Moteriški negalavimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų, receptai nuo moteriškų ligų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgy...

Skaityti daugiau

09.06.2019 laikas 11:45 Receptai Žagarėliai. Skanių žagarėlių receptas
Pasigaminkime skanius žagarėlius. Skanių žagarėlių receptas. Iškepę žagarėliai dedami ant popierinės servetėlės, kad susigertų aliejus. Dar šilti žagarėliai pabarstomi cukraus pudra.

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 21:34 Receptai Varškės pyragaičiai «Varškėčiai»

Manau, kad kiekviena mama savo vaikui gamina varškėčius, bet jie ne visada būna purūs ir minkšti. Aš jums pasakysiu, kaip greitai ir labai skaniai pasigaminti varškėčius. Labai svarbu, įtikti savo vaikams skaniais patiekalais.<...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau