Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Liepos » 2

Klausas Schwabas įsako vyriausybėms plauti piliečių smegenis, kad jie pripažintų WEF kaip savo valdovus

Klausas Schwabas įsako vyriausybėms plauti piliečių smegenis, kad jie pripažintų WEF kaip savo valdovus

Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas Klausas Schwabas įsakė pasaulio vyriausybėms "priversti" piliečius pripažinti WEF naujaisiais valdovais.

Švabas tai pareiškė sakydamas įžanginę kalbą Daliane (Kinija) vykstančiame WEF kasmetiniame Naujųjų čempionų susitikime.

Leohohmann.com praneša: Jis gyrė Kiniją už jos ekonominę politiką, kurią globalistai laiko iš viršaus nuleidžiamo centralizuoto planavimo pavyzdžiu aukštųjų technologijų stebėjimo valstybėje, valdomoje per išmaniuosius miestus, išmaniuosius elektromobilius, išmaniuosius namus, išmaniuosius prietaisus, išmaniuosius skaitiklius, dirbtinį intelektą, skaitmeninius ID ir CBDC, kurie turi vieną bendrą bruožą - jie turi įjungimo ir išjungimo jungiklius, kurių nekontroliuoja galutinis vartotojas, t. y. mes, žmonės. Jų idealiame pasaulyje mes gyvename kaip vergai, priklausantys nuo savo šeimininkų privilegijų. Kai mes išeiname iš rikiuotės, jie gali atjungti mūsų elektros energiją, elektrinį automobilį, mūsų elektroninius skaitmeninius pinigus, viską.

Švabas Kinijoje susirinkusiems elito dalyviams sakė, kad jie turi "priversti " žmoniją "bendradarbiauti" su niekieno nerinktu WEF. Štai kodėl prieš dvejus metus vykusiame ankstesniame susitikime Švabas savo bendražygiams globalistams sakė tikėtis "piktesnio pasaulio". Kai verčiate žmones gyventi taip, kad jie prieštarautų geriausiems savo interesams, tai paprastai juos supykdo! Jie žino, kad jų politika, susijusi su ekologiška ekonomika, amžinais karais, griežtais kelionių, ūkininkavimo, mėsos valgymo ir daugybės kitų veiklų, laikomų svarbiausiomis viduriniosios klasės gyvenimo būdui, apribojimais, bus labai nepopuliari ir sukels pilietinius karus, kurie papildys jau suplanuotą pasaulinį karą.

Prisiminkite, kaip 2023 m. Pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikime globalistai mums sakė, kad reikės "sukrėtimo" įvykio, kad būtų įvesta nauja pasaulio tvarka. Dabar jie yra dar atviresni ir sako mums, kad būsime PRIVALOMI priimti jų naująją pasaulio tvarką.

Švabas pareiškė:

Švabas teigė: "Kad ateityje paskatintume ekonomikos augimą, turime priimti naujoves ir priversti bendradarbiauti įvairius sektorius, regionus, tautas ir kultūras, kad sukurtume taikesnę, įtraukesnę, tvaresnę ir atsparesnę ateitį. Šiuo kritiniu momentu aktyvus visų suinteresuotųjų subjektų dalyvavimas yra būtinas siekiant užtikrinti tvarų vystymosi kelią."

Žinoma, didžiausi iš visų suinteresuotųjų subjektų - tie, kurie moka mokesčius vyriausybėms finansuoti, - neturi vietos prie stalo Švabo elitistiniuose susitikimuose. Ir taip yra sumanyta. Šie globalistiniai plėšrūnai mus laiko nenaudingais valgytojais, bandos, kurią reikia išnaikinti, kad išsaugotų pasaulinius išteklius sau, dalimi. Būtent tuo tiki maltusiečiai.

Toliau pateikiame dar vieną įrašą, kuriame Švabas liaupsina vadinamosios ketvirtosios pramonės revoliucijos technologijas, pavyzdžiui, dirbtinį intelektą. Štai kodėl jiems mūsų planetoje nereikia tiek daug, kiek anksčiau. Dirbtinis intelektas atliks didžiąją dalį užduočių už elitą. Jiems nereikės tiek daug žmonių vergų.

Švabas grįžo prie ketvirtosios pramonės revoliucijos temos, kartu padvigubindamas šių metų susitikimo temą, kad egzistuoja "augimo ribos". Globalistų kalboje "augimo ribos" yra kodas, reiškiantis "aktyvuoti depopuliacijos darbotvarkę".

"Augimo ribos" - tai 1972 m. Romos klubo išleisto pagrindinio globalistų veikalo pavadinimas. Vienas iš knygos bendraautorių Dennisas Meadowsas (Dennis Meadows) prieš šešerius metus viename interviu sakė, kad pasaulio gyventojų skaičių reikia sumažinti nuo dabartinių 8 mlrd. iki 1 ar 2 mlrd. D. Meadowsas sakė, kad tikisi, jog šis masinis gyventojų skaičiaus mažinimas gali būti atliktas "taikiu būdu".

Atkreipkite dėmesį, Meadowsas sako, kad norėtų, jog Žemėje būtų įvesta "protinga diktatūra". Tai pasaulinė technokratija, kurioje žmonių gyvenimus valdo mokslininkai, inžinieriai ir kiti "ekspertai". Politikai, jei jie apskritai egzistuos pagal šią žmonijos viziją, bus tik figūriniai vadovai. Jau dabar matome, kaip tai vyksta. Ar kas nors galvoja, kad Džo Baidenas (Joe Biden) iš tikrųjų kam nors vadovauja? Ir vis dėlto mums sakoma, kad būtent šį žmogų išrinkome atstovauti mums 2020 m. Kiekvienas, kuris tiki, kad Bidenas pats priima sprendimus arba nuo pat pirmos dienos priėmė kokius nors svarbius sprendimus, yra iš esmės naivus ir apgautas. Jis yra mandžiūrinis kandidatas ir toks buvo nuo pat pirmos dienos, o kadangi jis tapo toks senatvinis, kad jo globalistiniai vedliai nebegali to nuslėpti, jie pasirengę pakeisti jį nauja marionete. Naujoji marionetė atrodys gražiau ir kalbės sklandžiau, bet ji (jis) nebus atsakinga už savo, kaip prezidento, veiksmus, kaip tai darė J. Bidenas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
17.09.2018 laikas 08:08 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo karščiavimo

Karščiavimas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo karščiavimo, karščiavimas, karščiavimo gydymas, karščiavimo receptai, vaistažolės karščiavimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kai...

Skaityti daugiau

23.07.2019 laikas 19:56 Receptai Blynai su obuoliais

Gaminame namuose. Blynai su obuoliais. Keptuvėje įkaitiname augalinį aliejų, šaukštu formuojame blynus ir apkepame juos iš abiejų pusių. Blynai tiekiami su skystu medumi arba cukraus pudra ir cinamonu. Skanaus!

...

Skaityti daugiau

16.11.2017 laikas 10:36 Receptai Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: medėjančio alavijo lapai, beržo pumpurai, liepos žiedai, medus, alyvuogės.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau