Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2022 » Liepos » 24

11 ženklų, kad į jūsų namus įsiskverbė piktosios dvasios

"Facebook" grupėje "Turtinga katalikų tikėjimo istorija" neseniai buvo paskelbtas įdomus pranešimas apie tai, kaip sužinoti, ar į jūsų namus įsiskverbė demonai, vaiduokliai ar kitos piktosios dvasios.

Iš viso yra 11 simptomų, o prieš tai pateikiama pastaba, kad kai kurie iš jų gali būti natūralūs ir lengvai paaiškinami, todėl, jei savo namuose aptiksite ką nors iš šio sąrašo, nepanikuokite iš karto, o kreipkitės į egzorcistą.

1) "Fizinė dezorientacija" - tai reiškia, kad namuose nuolat serga šeimos narys.

2) "Emocinė dezorientacija" - žmonės nuolat kovoja tarpusavyje, šeimos narius kamuoja depresija, jie jaučiasi pavargę, vangūs, nemylimi, nepageidaujami ir atstumti.

3) Įvairūs gyvūnai ar vabzdžiai dažnai "įsiveržia" į namus. Skruzdės, musės, uodai, gyvatės ir vienišas juodasis strazdas laikomi ypač pavojingais.

4) Keisti kvapai, ypač sieros, žuvies, vilnos, žvakių ir kvapai, panašūs į tuos, kurie gali sklisti iš pūvančio lavono. Be to, kvapas ar kvapai gali būti jaučiami tik viename kambaryje.

5) neįprastas augintinių elgesys - šuo dažnai loja be priežasties, bijo eiti į tam tikrą kambarį ir pan.

6) savaime judantys daiktai - tai suprantama, tai vadinama poltergeistu ir sunku supainioti su kuo nors kitu.

7) Elektroniniai prietaisai įsijungia ir išsijungia patys. 

8) Nesibaigiančios problemos - problemos su pinigais, problemos darbe, versle, su vaikais, santykiai su sutuoktiniais, giminaičiais, taip pat kai giminaičiai pradeda mirti vienas po kito.

9) Bauginantys garsai - neaiškūs žingsniai, nematomas kūdikio verksmas, nežinomas balsas, kviečiantis jūsų vardą. 

10) Miego sutrikimai - pernelyg dažni ir bauginantys košmarai. 

11) Keistų dalykų stebėjimas - kraujo dėmės ant sienų, purvinos Jėzaus formos dėmės, bauginantys šešėliai, juoda ar balta migla, įbrėžimai ant sienų, kitų žmonių pėdsakai ant grindų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau