Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Dvasios, Vaiduokliai » 2021 » Kovo » 16

Kamera užfiksavo raguotą demoną šalia lovos su vaiku

Las Vegaso gyventoja, vardu Tori Mackenzi, tikina, kad tai yra visiškai autentiškas vaizdas ir kad ji net neturi įgūdžių dirbti su nuotraukų redaktoriuose, kad galėtų pakeisti paveikslėlį.

2021 m. sausį, 41 metų amerikietė Tori Mackenzi lankėsi savo vyresniojo sūnaus Raino namuose, kuris turi 2 metų dukrą Ember ir 7 mėnesių sūnų.

Kartą, kai Tori jau buvo paguldžiusi anūkę, ji netyčia išgirdo merginą sakant kažkam „Eik šalin“, tarsi kambaryje būtų kažkas kitas, išskyrus mergaitę ir kūdikį.

Tori dėl to susirūpino ir vaikų kambaryje įrengė vaizdo stebėjimo kamerą, kuri nustato judesį ir fotografuoja judesio metu. Po kelių dienų Tori nusprendė pažiūrėti, ką užfiksavo kamera, ir pasibaisėjusi pamatė balkšvą, permatomą figūrą šalia vaikų lovų.

Ant figūros galvos aiškiai matomi du ragai, o ant pirštų tarsi ilgi nagai. Figūra stovi susigūžusi šalia lovos.

demonas, vaiduoklis, padaras, pabaisa, vaikai, vaikų kambarys, vaizdo

Norėdamas parodyti, kad tai nėra kažkoks fotoaparato nesklandumas ir kad šis baisus „demonas“ tikrai nėra žmogus, Toris parodė dar vieną fotoaparato darytą nuotrauką, kurioje mergaitės tėvas atvyko aplankyti vaiko. Jo figūra atrodo visiškai natūrali.

demonas, vaiduoklis, padaras, pabaisa, vaikai, vaikų kambarys, vaizdo

Šis fotoaparato vaizdas užfiksuoja tėvo apsilankymą prie mergaitės.

Šios nuotraukos Tori Mackenzi neseniai paskelbė savo „Facebook“ puslapyje kartu su istorija.

Ji taip pat rašė, kad po to, ką pamatė, „valė“ namus, degino aromatinius aliejus, tačiau tai darydama susidūrė su kitomis anomalijomis. Tori tikina, kad girdėjo iš niekur sklindančią muziką, taip pat kažką, kas atveria spintas ir tempia užuolaidas.

Po Tori įrašo buvo palikta daug komentarų, įskaitant skeptikų, tačiau moteris jiems pasakė, kad tai tikrai nebuvo išdaiga ir kad ji net nežinojo, kaip elgtis su nuotraukų redaktoriais.

Taip pat buvo teigiama, kad kamera taip pat užfiksavo „skraidančius kamuoliukus“ vaikų kambaryje. Po viso to vaikų tėvas perkėlė loveles į savo kambarį.

"Tai, šokiravo, kai pamačiau. Teko dukart pažiūrėti į nuotrauką, kad įsitikinčiau, jog tai tiesa. Pirmas dalykas, kurį pamačiau, buvo ragai ant galvos, todėl iškart pagalvojau, kad tai velnias ar demonas." - sako Tori.

"Kai fotoaparatas užfiksavo skraidančius kamuolius, iš pradžių pagalvojome, kad tai kažkokios dvasios-globėjos, prižiūrinčios vaikus. Bet aš neįsivaizduoju, kas yra šiame paveikslėlyje. Tai atrodo baisiai!"

demonas, vaiduoklis, padaras, pabaisa, vaikai, vaikų kambarys, vaizdo

„Demono“ nuotrauka padidinto kontrasto

Anot Tori, ji parodė šį paveikslą savo jaunesniems vaikams ir jie taip pat išsigando šios būtybės.

"Tą akimirką visi namuose miegojo, todėl tai negalėjo būti mergaičių tėvas ar jo žmona. Mes vis dar turime visą filmuotą medžiagą kameroje ir žinau, kad tai yra kažkas antgamtiško. Po to Rainas (vaikų tėvas) perkėlė vaikus į kitą kambarį. Žinoma, vaikams nieko blogo nenutiko, bet kas žino, kas galėjo atsitikti? "

Tori sako nustebusi, kad šiame name yra kažkas tokio tamsaus, nes namas buvo pastatytas vos prieš 20 metų.

Ji taip pat papasakojo, kad, kaip paaiškėjo, ši figūra, matyt, reguliariai ateidavo prie mergaitės lovos, ji kalbėdavosi su juo, juokdavosi šnekučiuodamasis tarsi su įsivaizduojamu draugu. Bet tada ji kažkodėl jam pasakė „Eik šalin“.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

 

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau