Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dvasios, Vaiduokliai » 2021 » Kovo » 16

Kamera užfiksavo raguotą demoną šalia lovos su vaiku

Las Vegaso gyventoja, vardu Tori Mackenzi, tikina, kad tai yra visiškai autentiškas vaizdas ir kad ji net neturi įgūdžių dirbti su nuotraukų redaktoriuose, kad galėtų pakeisti paveikslėlį.

2021 m. sausį, 41 metų amerikietė Tori Mackenzi lankėsi savo vyresniojo sūnaus Raino namuose, kuris turi 2 metų dukrą Ember ir 7 mėnesių sūnų.

Kartą, kai Tori jau buvo paguldžiusi anūkę, ji netyčia išgirdo merginą sakant kažkam „Eik šalin“, tarsi kambaryje būtų kažkas kitas, išskyrus mergaitę ir kūdikį.

Tori dėl to susirūpino ir vaikų kambaryje įrengė vaizdo stebėjimo kamerą, kuri nustato judesį ir fotografuoja judesio metu. Po kelių dienų Tori nusprendė pažiūrėti, ką užfiksavo kamera, ir pasibaisėjusi pamatė balkšvą, permatomą figūrą šalia vaikų lovų.

Ant figūros galvos aiškiai matomi du ragai, o ant pirštų tarsi ilgi nagai. Figūra stovi susigūžusi šalia lovos.

demonas, vaiduoklis, padaras, pabaisa, vaikai, vaikų kambarys, vaizdo

Norėdamas parodyti, kad tai nėra kažkoks fotoaparato nesklandumas ir kad šis baisus „demonas“ tikrai nėra žmogus, Toris parodė dar vieną fotoaparato darytą nuotrauką, kurioje mergaitės tėvas atvyko aplankyti vaiko. Jo figūra atrodo visiškai natūrali.

demonas, vaiduoklis, padaras, pabaisa, vaikai, vaikų kambarys, vaizdo

Šis fotoaparato vaizdas užfiksuoja tėvo apsilankymą prie mergaitės.

Šios nuotraukos Tori Mackenzi neseniai paskelbė savo „Facebook“ puslapyje kartu su istorija.

Ji taip pat rašė, kad po to, ką pamatė, „valė“ namus, degino aromatinius aliejus, tačiau tai darydama susidūrė su kitomis anomalijomis. Tori tikina, kad girdėjo iš niekur sklindančią muziką, taip pat kažką, kas atveria spintas ir tempia užuolaidas.

Po Tori įrašo buvo palikta daug komentarų, įskaitant skeptikų, tačiau moteris jiems pasakė, kad tai tikrai nebuvo išdaiga ir kad ji net nežinojo, kaip elgtis su nuotraukų redaktoriais.

Taip pat buvo teigiama, kad kamera taip pat užfiksavo „skraidančius kamuoliukus“ vaikų kambaryje. Po viso to vaikų tėvas perkėlė loveles į savo kambarį.

"Tai, šokiravo, kai pamačiau. Teko dukart pažiūrėti į nuotrauką, kad įsitikinčiau, jog tai tiesa. Pirmas dalykas, kurį pamačiau, buvo ragai ant galvos, todėl iškart pagalvojau, kad tai velnias ar demonas." - sako Tori.

"Kai fotoaparatas užfiksavo skraidančius kamuolius, iš pradžių pagalvojome, kad tai kažkokios dvasios-globėjos, prižiūrinčios vaikus. Bet aš neįsivaizduoju, kas yra šiame paveikslėlyje. Tai atrodo baisiai!"

demonas, vaiduoklis, padaras, pabaisa, vaikai, vaikų kambarys, vaizdo

„Demono“ nuotrauka padidinto kontrasto

Anot Tori, ji parodė šį paveikslą savo jaunesniems vaikams ir jie taip pat išsigando šios būtybės.

"Tą akimirką visi namuose miegojo, todėl tai negalėjo būti mergaičių tėvas ar jo žmona. Mes vis dar turime visą filmuotą medžiagą kameroje ir žinau, kad tai yra kažkas antgamtiško. Po to Rainas (vaikų tėvas) perkėlė vaikus į kitą kambarį. Žinoma, vaikams nieko blogo nenutiko, bet kas žino, kas galėjo atsitikti? "

Tori sako nustebusi, kad šiame name yra kažkas tokio tamsaus, nes namas buvo pastatytas vos prieš 20 metų.

Ji taip pat papasakojo, kad, kaip paaiškėjo, ši figūra, matyt, reguliariai ateidavo prie mergaitės lovos, ji kalbėdavosi su juo, juokdavosi šnekučiuodamasis tarsi su įsivaizduojamu draugu. Bet tada ji kažkodėl jam pasakė „Eik šalin“.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

 

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau