Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Dvasios, Vaiduokliai » 2024 » Kovo » 28

Poltergeistas Grotono ūkyje, Konektikute

Poltergeistas Grotono ūkyje, Konektikute

Straipsnis apie šį keistą poltergeisto atvejį buvo paskelbtas 1908 m. rugsėjo 28 d. laikraštyje "Great Bend Tribune".

Veiksmo vieta - ūkis Grotono mieste, Konektikuto valstijoje, JAV. Ūkyje gyveno pagyvenusi pora, 70 metų ponas Hemstedas ir jo žmona, ramiai ir taikiai gyvenę santuokoje daugiau kaip 30 metų, ir 13 metų sūnėnas Frenkis Gardneris bei jo jaunesnis brolis, kuriuos jie buvo įsivaikinę.

Jų ūkis nebuvo mažas, todėl Hemstedai samdė darbininkus jam dirbti. Poltergeisto metu čia dirbo 16-metis kaimynų berniukas Gilbertas Edvardsas ir trys suaugę darbininkai.

Jis prasidėjo staiga, kai senelis Hemsteadas stovėjo šalia namo esančiame kukurūzų lauke. Kamuolys, su kuriuo paprastai žaisdavo berniukai, staiga iš viršaus nukrito jam po kojomis, o kai senolis pažvelgė į tą pusę, pamatė, kad antrojo aukšto lange šmėžuoja skuduras, tarsi kažkas juo mosuotų.

Hemstedas nedelsdamas įėjo į namą, pakilo į antrąjį aukštą, tik pamatė, kad šis kambarys buvo visiškai tuščias ir jame nieko nebuvo. Be to, jis sužinojo, kad name apskritai nėra jokių berniukų, o visi darbininkai yra išėję į lauką. Jis nustebo, bet netrukus šį įvykį pamiršo.

Tačiau po kelių dienų name atsirado naujas keistumas. Pupelės, kurios gulėjo palėpėje džiūti, atsidūrė išmėtytos po visus kambarius. Ir netrukus buvo pastebėta, kad pupelės pačios juda!

"Žinoma, pupelės kartais džiūsta ankštimis, o karštą dieną išsiskleidžia ir skraido, bet niekada nemačiau, kad pupelės galėtų nusileisti palėpės laiptais, judėti po kambarį, kirsti kampus ir kristi ant grindų. Šiaurės rytų kambaryje buvo pupelė, kuri išlindo iš šiaurinės sienos, plaukė per kambarį, apėjo siuvimo mašiną ir, atlikusi kelis staigius judesius, nukrito ant grindų."

Tada kamuoliai, su kuriais berniukai žaisdavo, bet jau seniai buvo pamiršti, patys ėmė riedėti ant grindų. 

"Kamuoliai, kurių berniukai nelietė jau kelis mėnesius, pradėjo judėti po namus. Jie riedėdavo pro duris, pereidavo kambarį ir sustodavo. Įsitikinome, kad tai ne berniukų darbas, nes panašūs dalykai vykdavo ir tada, kai berniukų nebūdavo namuose."

Dviejų aukštų Hemsteadų dvaras buvo pastatytas seniai, tai buvo tvirtas ir solidus namas. Anksčiau jame nieko neįprasto nebuvo nutikę, o patys Hemsteadai buvo dideli skeptikai antgamtinių reiškinių atžvilgiu, ypač jie teigė tvirtai netikintys vaiduokliais ir prietarais.

Tada Hemstedai stebėjo, kaip palėpės laiptais žemyn ir į kambarį įkrito prieš daugelį metų pamestų senų surūdijusių raktų ryšulys. Senukas tuoj pat užlipo į palėpę, bet ten nieko nerado.

"Girdėjau, kad kai kurie mūsų svečiai tai priskiria elektrai. Turime telefoną, o laidas driekiasi per pusę namo ir pro valgomojo langą. Bet niekada negirdėjau, kad telefono laidas galėtų padaryti tokį dalyką", - pasakojo Hemstedas.

Poltergeistas suintensyvėjo, po namus ėmė judėti siūlų ritės, peiliai ir kiti smulkūs daiktai. Tai visada vykdavo tik dieną ir niekada ne naktį. 

Kai gandas apie tai pasklido po apylinkes, prie Hemstedų namų ėmė atvažiuoti vežimai ir automobiliai, atvežantys norinčius savo akimis pamatyti šį reiškinį. 

Kai kurie žmonės manė, kad čia vaidenasi, nes netoli Hemstedų namų buvo senosios šeimos kapinės. Tačiau vaiduoklių niekas nematė, todėl buvo sunku suprasti, kodėl vaiduokliai sujudo dabar, o ne anksčiau.

Viena iš reiškinio ypatybių buvo keistas sarginio šuns Tigės elgesys. Ji nei karto neparodė baimės, kai atsirado poltergeistas, priešingai, visais įmanomais būdais "rodė džiaugsmą".

Bandymai paaiškinti daiktų judėjimą į palėpę įskridusių voverių, žiurkių ar paukščių veikla buvo nesėkmingi. Kuo baigėsi ši istorija, nežinoma.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.06.2019 laikas 21:57 Receptai – Patiekalai Švelnus mėsos pyragas be terlionės su tešla

Tortas yra labai minkštas, švelnus ir sultingas, neužima daug laiko jį paruošti. Išsamų maisto paruošimo procesą žiūrėkite vaizdo įraše

Skaityti daugiau

15.11.2019 laikas 20:53 Receptai – Patiekalai Keistos formos pyragas be kepimo nustebins kiekvieną!
Tai yra paprasčiausias ir greičiausias pyragas be kepimo, kurį visada galite gaminti su savo šeimos nariais. Keistos formos pyragas nustebins kiekvieną!

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 15:35 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo viduriavimo

Viduriavimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo viduriavimo, receptai nuo viduriavimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau