Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 13

Teisininkas iš Sietlo tvirtina pabuvojęs praeityje

Nemažai žmonių į teisininkus ir šiaip žiūri su nepasitikėjimu, o jei teisininkas tvirtina, kad dalyvavo slaptoje JAV vyriausybės programoje ir buvo išsiųstas į XIX amžių?

Nuo 2004 metų teisininkas iš Sietlo Endriu Basiago daug kartų darė garsius pareiškimus, kad būdamas 7-12 metų amžiaus, dalyvavo slaptoje valstybinėje programoje “Pegaso projektas”, kuri tyrinėjo teleportaciją ir keliones laiku.

“Jie mokė vaikus kartu su suaugusiais, norėdami patikrinti, ar skiriasi kelionių laiku įtaka įvairaus amžiaus žmonėms. Paaiškėjo, kad vaikai buvo pranašesni už suaugusius, kalbant apie adaptaciją prie įtampos, judant tarp praeities, dabarties ir ateities”, - pasakojo Basiago žurnalistams.

Mokslininkų požiūriu, kelionės laiku neįmanomos, nes niekas nejuda greičiau už šviesos greitį. Vis dėlto Basiago rado daug šalininkų, tarp jų ir populiarus amerikiečių konspirologas Alfredas Vebrė. Jis domėjosi egzopolitika - slaptu ateivių gyvenimu Žemėje ir jų kišimusi į įvairių šalių politiką.

laiko mašina, Nikola Tesla, kelionės laike

Vebrė nuomone, jau daugiau kaip 40 metų JAV vyriausybei yra prieinamos teleportacijų ir kelionių laiku technologijos, bet ji kol kas nedrįsta atvirai jas naudoti ir “kaupia” patirtį.

Teleportacija dideliais atstumais - tai nebrangi ir ekologiškai švari judėjimo priemonė. Gynybos ministerija ją turi jau 40 metų. Buvęs gynybos ministras Donaldas Ramsfeldas kartą panaudojo šią priemonę, kai reikėjo perkelti karius į mūšio lauką”, - leidiniui “The Huffington Post” pareiškė Vebrė.

Basiago pasakojo, kad, dalyvaudamas programoje “Pegaso projektas”, aštuonis kartus keliavo laiku. Laiko mašina buvo sukonstruota teleportacijos pagrindu. Šios mašinos planai rasti Niujorke, inžinieriaus mechaniko Nikolos Teslos bute, po jo mirties 1943 metų sausio mėn.

laiko mašina, Nikola Tesla, kelionės laike

“Mašiną sudarė dvi pilkos elipsinės maždaug 8 pėdų aukščio strėlės, padalintos į maždaug 10 pėdų, tarp jų buvo blizganti uždanga iš to, ką Tesla vadino “spinduliavimo energija”. Tai energijos forma, kurią atrado Tesla. Ji yra latentinė ir skverbiasi į visatą, viena iš jos savybių yra gebėjimas iškraipyti erdvę ir laiką”.

Per šį lauką projekto dalyviai “šokinėjo” į “vortalo tunelį”, o kai jis užsidarydavo, žmonės atsidurdavo reikiamoje vietoje.

“Buvo jausmas, kad arba tunelis juda milžinišku greičiu, arba visiškai nejuda, nes visata buvo aplink mus”.

Anot Basiago, jis ne šiaip keliaudavo į praeitį. Kartą jis pateko į istorinę nuotrauką, kurioje buvo užfiksuotas Abraomas Linkolnas, 1863 metais apsilankęs Getisburge. Šią kelionę Basiago atliko 1972 metais iš kameros, įrengtos Rytų Hanoveryje, Naujojo Džersio valstijoje.

“Buvau apsirengęs senoviniais drabužiais ir atrodžiau kaip paprastas berniūkštis. Dėvėjau didžiulio dydžio vyrišką avalynę, o nuo mano atvykimo vietos iki vietos nuotraukoje buvo vos 100 žingsnių. Buvau nufotografuotas visai netoli Linkolno”.

laiko mašina, Nikola Tesla, kelionės laike

laiko mašina, Nikola Tesla, kelionės laike

Paskui Basiago 5 ar 6 kartus keliavo į Fordo teatrą Linkolno nužudymo naktį, bet nė karto nepateko į paties nužudymo aplinką. Kartą jis sugebėjo išgirsti šūvį ir tapo didelės sumaišties minioje liudininku.

“Kiekvienas vizitas į praeitį buvo truputį kitoks, tarsi mane būtų siuntę į įvairias alternatyvias realybes, išsidėsčiusias ant gretutinių laiko linijų. Tų apsilankymų vis daugėjo, aš net du kartus susidūriau su pačiu savimi per du skirtingus apsilankymus”.

Kartą jaunasis Basiago tapo liudininku, kaip sutriko laikas, keliaujant laiku. Tai atsitiko su kitu berniuku. Taip nutiko, kad vaiko kojos kelias sekundes pavėlavo, pagrindiniam kūnui persikeliant laike.

“Berniukas gulėjo ir raitėsi iš skausmo, vietoje kojų buvo bigės”.

Tačiau mašinos parametrai buvo pakoreguoti ir tokių dalykų nebenutikdavo. “Pegaso projekte” iš viso dalyvavo maždaug šimtas žmonių.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.01.2021 laikas 10:08 Vakcinos nuo COVID-19 ligos: kur tiesa, o kur melagiena?
Ką turime žinoti apie skiepus nuo COVID-19 ligos? Ar galima pasitikėti vakcinomis, kurios sukurtos per trumpą laiką? Kuo jos skiriasi nuo įprastų vakcinų? Ar skiepais galima žmones „sučipuoti“, kaip teigia antivakseriai?...

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 21:07 Kaip sumažinti cholesterolio kiekį?
Hipercholesterinemija - padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje – dar ne liga. Bet šios medžiagos perteklius skatina aterosklerozės, išeminės širdies ligos, stenokardijos ir infarkto vystymąsi. Ypač vyresniame amžiuje, kasmet vertėtų pasitikrinkite lipidų (triglicerinų ir cholesterolio) kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:21 Liaudiški patarimai kaip gydytis Paprastaja kraujažole
Paprastoji kraujažolė liaudies medicinoje. Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą.

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 20:01 Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu
Liaudiški patarimai kaip gydytis paprastuoju raudonėliu. Užkimimas. 30 g raudonėlio žolės užplikyti 1 litru verdančio vandens, palaukti 1 val. ir perkošti (nors tai nebūtina). Gerti po 1-1,5 stiklinės 3-4 kartus per dieną....

Skaityti daugiau

24.01.2021 laikas 16:16 Baltieji rūmai jau trečią dieną atrodė tušti. Ar vyriausybė laukia mega meteorito? Kas vyksta?
Kaip pranešė sausio 21 d. visa Amerikos žiniasklaida, naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas persikėlė į biurą ir nedelsdamas ėmėsi darbo - kovojo su pandemija, sustabdė D.Trampo sienos statybas ir kitus neatidėliotinus reikalus....

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 11:05 Minkšti, purūs ir trapūs obuoliniai sausainiai
Šie obuoliniai sausainiai gaunasi minkšti, purūs ir trapūs. Ir be jokios abejonės labai skanūs. Pats tas prie arbatos ar kavos puodelio. Iš nurodytų ingredientų kiekio iškepiau pilną skardą sausainių.

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 09:34 Government cameras hidden on private property? Welcome to open fields
Seated at his kitchen table, finishing off the remains of a Saturday breakfast, Hunter Hollingsworth’s world was rocked by footsteps on his front porch and pounding at the door, punctuated by an aggressive order: “Open up or we’ll kick the door down.”...

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 09:34 Federal court strikes down transgender “mandate”
Doctors across the United States scored a major victory Tuesday, Jan. 19, when a federal court struck down the Transgender Mandate. The plaintiffs in the case are religious doctors, hospitals and clinics that serve all patients regardless of sex or gender identity....

Skaityti daugiau