Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (155) Komentarų: (0) (10.11.2018 - 21:59)

Nepaprastos hipotezės. Amerikiečių laiko mašina

Konspirologai tvirtina, jog JAV mokslininkai yra sukūrę technologiją, leidžiančią apeiti erdvės ir laiko kontinuumo dėsnius. Eiliniu mokslinių paslapčių ir ypač slaptų pasiekimų JAV demaskuotoju tapo Alfredas Vebras, buvęs Baltųjų rūmų patarėjas.

Mirusieji nekalba

- Eksperimentuose buvo naudojami žmonės, nors buvo žinoma, kad daugelis iš jų žus. Tyrinėtojai galėjo kontroliuoti kažkieno sąmonę, užgrobti žmogaus mintis, pasiųsti jį į praeitį ar ateitį, ir žmogus paprasčiausiai dingdavo, - pareiškė Vebras. - Dingdavo dar dėl tos priežasties, kad mirusieji nekalba (paranormal.lt).

laikas, praeitis, ateitis, laiko mašina, hipotezės, mokslas, technolog

Vebras mano, kad persikėlimo laike technologijos kuriamos, vadovaujant Perspektyvaus gynybos mokslinių ir tyrimo darbų planavimo valdybai ir CŽV. Technologija buvo pritaikyta kariniams tikslams.

Savo demaskavime Alfredas Vebras remiasi vienu žmogumi, kuris, jo žodžiais, buvo įtrauktas į programą pačioje jos pradžioje, kai dar buvo vaikas. Šis žmogus, atseit, buvo nuvykęs į praeitį, ir tai gali įrodyti.

Ar iš principo tai įmanoma?

Franklinas Ruelis, amerikietis, branduolinės fizikos specialistas, persikėlimo laike specialistas, tvirtina, jog tai ne tik įmanoma, tačiau tai jau vyko realybėje! „Turimi dokumentai patvirtina, kad mūsų vyriausybė šiuos eksperimentus pradėjo prieš 70, o gal net prieš 80 metų“, - tvirtina Ruelis. Jo teigimu, tyrimai prasidėjo XX amžiaus 4-ame dešimtmetyje Čikagos ir Prinstono universitetuose, kuriuose tuomet dirbo Albertas Einšteinas. Pats žinomiausias tokių eksperimentų pavyzdys yra taip vadinamas Filadelfijos eksperimentas, atliktas 1943 metais. Konspirologai jau daugiau kaip 70 metų kuria vis naujas versijas, susijusias su šiuo eksperimentu.

Planet Today News dokumetika. The True Story of The Philadelphia Experiment (Documentary)

Kaip yra teigiama, ypatingo slaptumo sąlygomis buvo pabandyta paversti nematomu JAV karinį laivą „Eldridge“. Kai kurie įvykio liudininkai tvirtina, kad laivas netikėtai dingo iš Filadelfijos įlankos ir staiga atsirado Norfolke, Virdžinijos valstijoje. Eksperimento metu laive buvo 33 žmonės. Kai kuriais liudijimais dalis komandos dingo teleportacijos metu.

Daktaras Ruelis savo teiginiuose remiasi Morisu Džesapu - garsios ufologijos knygos „NSO byla“ autoriumi, rimtu tyrinėtoju, kurio pagrindinė veikla vyko 6-ame dešimtmetyje. Pagal oficialią versiją Džesapas nusižudė 1959 metais, tačiau Franklinas Ruelis mano, jog nebuvo jokios žmogžudystės, o mokslininkas buvo nužudytas, nes prisikasė per arti tiesos.

Dar vienas liudininkas

Yra dar vienas kelionių laike liudininkas - Endis Basiago, juristas iš Vašingtono valstijos. Jis teigia, kad 7-o dešimtmečio pabaigoje - 8-o dešimtmečio pradžioje dalyvavo projekte „Pegasas“ - kaip vienas iš 140 7-11 metų amžiaus amerikiečių moksleivis. Projekto koordinatoriai rado būdą atidaryti sūkurinį tunelį erdvės ir laiko kontinuume, tačiau technologijos testavimui buvo reikalingi nedidelio kūno sudėjimo, protingi ir motyvuoti žmonės.

laikas, praeitis, ateitis, laiko mašina, hipotezės, mokslas, technolog

Basiago pasakoja, kad reikėjo šokti į šviečiantį energetinį lauką, po to bandomasis 5-10 sekundžių išbūdavo erdvės ir laiko tunelyje, ir tuomet atsidurdavo kitoje vietoje. Juristo tėvas, kuris buvo mokslininkas, pats parinko sūnų dalyvauti eksperimentuose.

Šia laiko mašina Basiago atliko šuolį erdvėje ir laike iš Vudbridžo (Naujojo Džersio valstija) prie Bataano memorialinio dangoraižio Santa Fė (Naujoji Meksika), daugiau kaip 2 tūkstančių mylių atstumą įveikdamas per keletą sekundžių! Ir tai buvo ne vienintelė jo kelionė. „Kartą mes apsilankėme Džordžo Vašingtono karinėje stovykloje ir patarėme jam atsitraukti nuo Niujorko prieplaukos, - pasakoja Basiago. - Mes paaiškinome, jog atvykome iš ateities, ir jam viską pranešėme, kaip mums buvo nurodyta: jis laimės karą dėl nepriklausomybės, taps pirmuoju JAV prezidentu ir faktiniu nacijos tėvu. Tačiau tam jam reikėjo atitraukti armiją. Jis taip ir padarė, atsitraukdamas tiesiog naktį“.

Informacija iš ateities

Basiago teigia, kad „Pegaso“ projekte dalyvavo ir dabartiniu metu svarbios politinės figūros, pavyzdžiui, Donaldas Ramsfeldas ir Barakas Obama. „Barakas Obama buvo vienas iš 140 moksleivių, parinktų dalyvauti projekte. Jis buvo tiksliai identifikuotas kaip busimasis prezidentas. Faktiškai viena nuolatinė projekto užduotis buvo informuoti busimuosius prezidentus. Aš pats Albukerkėje susitikau su Džordžu Bušu vyresniuoju, Džordžu Bušu jaunesniuoju ir Bilu Klintonu netrukus po to, kai jie buvo informuoti, jog ateityje taps prezidentais... JAV gynybos pramonės inžinieriai ir mokslininkai išleido trilijonus dolerių slaptoms vyriausybės programoms vykdyti, - kalba buvęs slapto projekto dalyvis. - „Pegasas“ buvo viena iš tokių programų. Aš tik stengiuosi pasidalinti savo patirtimi. Nors tai panašu į beprotybę, tačiau aš kalbu tiesą“.

laikas, praeitis, ateitis, laiko mašina, hipotezės, mokslas, technolog

Ar galima tikėti Basiago žodžiais? Pateiksime viena detalę, kuri privers patikėti, kad šis žmogus nemeluoja. Po savo pareiškimų jis pakvietė žurnalistus prie vieno namo Vait Roke (Naujoji Meksika), kuriame, kaip teigia, gyveno su savo tėvu vienos kelionės į praeitį metu. Neprašytus svečius prie namo pasitiko moteris, vardu Leslė Olšer. Basiago ėmė pasakoti, kad anksčiau gyveno šiame name. Moteris, savaime suprantama, jo žodžiais nepatikėjo. Tuomet jis papasakojo, koks buvo kambarių išplanavimas, kokie stovėjo baldai, kuriuos jis įsiminė. Apstulbusi moteris patvirtino, kad tai yra tiesa.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: laiko mašina, Mokslas, hipotezės, ateitis, laikas, praeitis, technologijos

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar