Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Birželio » 18

Britų astrofizikas: Per kelias dienas galima nukeliauti 100 metų į ateitį

Žymus britų astrofizikas pareiškė, kad yra net 2 mokslo patvirtinti būdai, kaip nukeliauti 100 metų į ateitį. Ji taip pat atskleidė, kad ateityje šį reiškinį galėtų išspręsti kosminis laivas.

Keliavimas laiku - tai fantazija, kuri žmonių vaizduotėje gyvuoja jau ne vieną dešimtmetį. Tačiau ji niekada nebuvo palikusi mokslinės fantastikos... iki šiol.

Mančesterio universiteto Fizikos ir astronomijos fakulteto Astronomijos ir kosmologijos katedros profesorė Sarah Bridle BBC radijo stočiai "BBC Radio 4" sakė, kad mokslininkai žino, kaip vos per savaitę nukeliauti daugiau nei 100 metų į ateitį.

Diskusijoje apie keliones laiku pirmaujanti astrofizikė teigė, kad šis metodas yra arčiausiai mokslininkų priartėjęs prie kelionių laiku išaiškinimo.

Tačiau ji taip pat patikino, kad šiuo metu su turimomis technologijomis tai neįmanoma. Be to, kad kelionėms laiku reikėtų "naujo tipo erdvėlaivių, kurie sunaudotų milžiniškus energijos kiekius".

Interviu apie keliones laiku buvo duotas po žinios, kad profesoriaus Stiveno Hokingo (Stephen Hawking) laidotuvėse buvo paliktos atviros durys keliautojams laiku.

Sarah Bridle
Sarah Bridle

Giliau gilindamasi į temą, Bridlė laidoje "Today" paaiškino, kad yra bent 2 visiškai garbingi būdai, kaip galima keliauti laiku į priekį.

"Galėtume judėti labai, labai greitai. Taigi, jei įsėdę į lėktuvą apskrisite aplink pasaulį, pasistūmėsite laike į priekį viena milijonine sekundės dalimi.

"Žmonės atliko eksperimentus su laikrodžiais lėktuvuose ir skraidino juos aplink pasaulį, kad tai įrodytų.

"Jei norėtumėte pasistūmėti į priekį daug greičiau, taip pat turėtumėte judėti greičiau. Turėtumėte keliauti beveik šviesos greičiu.

"Jei galėtumėte šimtą metų skristi aplink Žemę septynis kartus per sekundę, žmonės tame lėktuve pasentų viena savaite, o visi žmonės Žemėje pasentų šimtu metų.

"Turėtumėte sukurti naujo tipo erdvėlaivį, kuris naudotų didžiulius energijos kiekius.

"Tai taip pat galėtume padaryti priartėję prie juodosios skylės".

Šią kelionę būtų galima pakartoti priartėjus prie jų, tačiau jis patikina, kad tai labai pavojingas metodas, nes apie jas dar daug kas nežinoma.

Iš esmės keliauti 100 metų į ateitį įmanoma, tačiau ne su šiuolaikinėmis technologijomis. Tačiau tai, kad mokslas jau atsižvelgia į tokią galimybę, rodo, kad laikui bėgant tai gali tapti realybe.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau