Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Lapkričio » 22

22.11.2018, 21:08
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tinkamai atlikus veiksmus, detoksikacija yra geriausias būdas išvalyti kūną ir išlaikyti jį sveiką. Jei dar nesate tikras, sužinokite apie pagrindinius detoksikacijos privalumus ir priežastis, dėl kurių reikėtų išbandyti šį metodą! paranormal.lt
Sužinok daugiau ...
22.11.2018, 16:15
Astralinis Pasaulis
Mūsų protėviai tikėjo, kad be matomo pasaulio, dar egzistuoja antgamtinių jėgų pasaulis, neregimai dalyvaujantis visuose mūsų darbuose. Jie bijojo šių galingų jėgų, bet kartu tikėjo, kad protėviai gali iš aukštybių padėti gyviesiems.
Sužinok daugiau ...
22.11.2018, 15:02
Mokslo Afiša
Trumpos žinios. Iš patirties žinome, kad vienam žmogui pradėjus žiovauti užsikrečia ir aplinkiniai. Sunku pasakyti, ar tai pagrįsta moksliniais tyrimais, bet kai kurie antropologai teigia, jog refleksą pamėgdžioti žiovautoją paveldėjome iš beždžionių.
Sužinok daugiau ...
22.11.2018, 14:57
Mokslo Afiša
Trumpos žinios. Nors žmogaus smegenys aktyviai auga ir pereina pagrindines formavimosi stadijas būtent jaunesniame amžiuje, ląstelių atsinaujinimo procesas nenutrūksta ir suaugusių žmonių smegenyse.
Sužinok daugiau ...
22.11.2018, 14:43
Astralinis Pasaulis
Šiame straipsnyje skaitytojams trumpai pristatysiu karmos ir reinkarnacijos koncepcijas, kurios nuo XX amžiaus Vakaruose tapo pakankamai populiarios, tačiau, deja, suvokiamos tik labai paviršutiniškai ir dažniausiai perdėm supaprastintai. Tikiuosi, kad tiems, kas šiomis temomis domisi, kai kurie dalykai taps aiškesni, o pats pasaulio vaizdas bus pilnesnis.
Sužinok daugiau ...
22.11.2018, 11:06
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai
Kinų erdvės komponavimo menas – Feng šui – iš egzotinės mados palaipsniui virsta teisingos gyvensenos įpročiu. Tarp Feng šui ir astrologijos yra daug sąsajų. Kiekviena namų zona yra pavaldi skirtingam Zodiako ženklui. Norint sustiprinti savo ženklo energijas, reikia skirti daugiau dėmesio ir patobulinti mėgiamą namų kampelį.
Sužinok daugiau ...