Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Lapkričio » 15

15.11.2018, 22:36
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Šis receptas yra vokiškos kilmės ir sujungia 3 nuostabius ingredientus, tokius, kaip citriną, česnaką ir imbierą. Vokiškas receptas nuo hipertenzijos.
Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 21:30
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Moliūgas - antioksidacinis maistas. Antioksidantai gali neutralizuoti laisvuosius radikalus ir jų žalingą poveikį žmogaus sveikatai. Tarp antioksidacinių moliūgo elementų galima paminėti karotiną, likopeną ir vitaminas C.
Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 15:55
Burtai, Magija
Domino mėgėjai vargu ar įtaria, kad šis žaidimas atsirado labai seniai: pirmąkart apie jį užsiminta XII a. kinų metraščiuose. Labai gali būti, kad tais senais laikais domino buvo ne žaidžiama, bet buriama… Spėjama, kad kauliukai kilę iš senovinių lošiamųjų kauliukų ir buvo savotiška jų atmaina, naudojama okultiniams tikslams.
Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 14:50
Burtai, Magija

Žinoma tarologė Gerda Red sutiko pasidalinti meilės burtų magija. Tikriausiai ne vienam įdomu, kas padėtų susapnuoti būsimą mylimąjį / mylimąją ar kaip patraukti dominančio asmens dėmesį.

Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 11:17
Archeologija
Dauguma religinių Jėzaus Kristaus atvaizdų tarpusavyje yra panašūs. Tačiau istorikai paviešino naują piešinį, išryškintą analizuojant tinko tekstūrą senovės krikščionių koplyčioje Izraelio pietinėje dalyje – jų pateiktas vaizdas su bažnytinėmis iliustracijomis neturi nieko bendro, rašo „Science Alert“.
Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 10:46
Ginklai
Kinijos korporacija CETC pristatė kvantinio radaro prototipą. Šiuo radaru bus galima aptikti menkai pastebimus taikinius netgi veikiant radioelektroninei gynybai. Radaro prezentacija įvyko šio mėnesio pradžioje Zhuhai aviacijos parodoje, tačiau į ją buvo įleidžiami tik kinų korespondentai. Pristatytas įrenginys jau ne kartą buvo sėkmingai išbandytas Kinijos šiaurės vakaruose esančiame poligone.
Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 10:36
Gamtos Paslaptys

Žmonių akys yra šiek tiek keistos - tokių neturi kiti primatai. Kontrastas tarp mūsų ragenos ir odenos yra gana didelis, nes odena yra visiškai balta, o štai ragena pasižymi įvairiomis spalvomis. Tuo tarpu kitų primatų akys nėra tokios išraiškingos ir įprastai yra labai tamsios. Kodėl mes tokie išskirtiniai? Mokslininkai turi vieną paaiškinimą.

Sužinok daugiau ...
15.11.2018, 09:52
Karo Paslaptys
1976 m. rugsėjo 6 d. virš Japonijos miesto Hakodatė (šiaurinė Hokaido prefektūros sala) pasirodė lėktuvas. Tai buvo dviejų variklių naikintuvas, ne regioninis lėktuvas, kokius buvo įpratę matyti Hokaidės gyventojai. Ant šio didžiulio, pilko naikintuvo korpuso raudonavo sovietinė penkiakampė žvaigždė.
Sužinok daugiau ...