Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Lapkričio » 14

14.11.2018, 22:24
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Burokėlių sultyse yra įvairių biologiškai vertingų medžiagų: vitaminai, mineralai, organinės rūgštys ir natūralūs cukrūs (paranormal.lt).
Sužinok daugiau ...
14.11.2018, 21:42
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Pienas su sviestu ir soda yra efektyvi priemonė nuo bronchito ir kosulio. Kankina kosulys ar bronchito simptomai, o vaistai nepadeda? Nesijaudink! Išbandyk gydomąjį močiutės receptą - pienas su sviestu ir soda.

Sužinok daugiau ...
14.11.2018, 20:31
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Naminiu aliejaus receptu kurį pasigaminsite su 100% natūraliais ingredientais galėsite išgydyti sąnarių skausmą ir reumatą. Šis aliejus padidina medžiagų apykaitą, aktyviną odos regeneracijos procesą ir padidiną kraujo apytaką odos paviršiuje. health, awareness remedies, alternative medicine, natural medicine, herbs and oils, medicine
Sužinok daugiau ...
14.11.2018, 13:10
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Azijoje ciberžolė yra žinoma jau tūkstančius metų: iš pradžių ji buvo naudojama tik kaip dažiklis, tačiau vėliau pastebėta, kad ji puikiai tinka gardinti maistą ar net gydyti įvairias ligas. Teigiamos ciberžolės savybės yra tiesiog akivaizdžios, tad nieko keisto, kad šiandien vis labiau populiarėja iš šio augalo pagaminti maisto papildai.

Sužinok daugiau ...
14.11.2018, 11:15
Kosmosas
Viena iš paskutiniųjų „NASA’os dienos nuotraukų“ buvo priminimas apie vieną didžiausių nesėkmių žmonijos kosminėse kelionėse ir tyrimuose. „Skraidanti lėkštė iš tolimojo kosmoso sudužo Jutos dykumoje po to, kai ją užfiksavo radaras ir vijosi sraigtasparniai“ – rašoma oficialiame nuotraukos aprašyme – bet žinoma, jokiais ateiviais čia nė nekvepia.
Sužinok daugiau ...
14.11.2018, 10:00
Paslaptys Suaugusiems
Gamtoje dauguma žinduolių patelių seksualinį alkį jaučia vos 1–2 kartus per metus, kai būna vaisingos ir gali susilaukti palikuonių. Žmonių pasaulyje viskas kiek kitaip. Nors moterys gali pastoti visus metus, tačiau ne per visas menstruacijų ciklo dienas. Tai taip pat lemia jų seksualumą. Kaipgi jis kinta?
Sužinok daugiau ...
14.11.2018, 09:01
Paranormalūs Reiškiniai

Eilinė diena Ūkininkų turgelyje Žemuosiuose Šančiuose, A.Juozapavičiaus pr. Pakilęs nuo kelmo jis užsidegė cigaretę. Staiga praeiviai pastebėjo, kad iš vyro vidaus tarsi savaime ėmė sklisti ugnis. Aplinkiniai bandė gesinti, tačiau nelaimingajam padėti nesugebėjo – labai greitai vyras mirė.

Sužinok daugiau ...