Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Lapkričio » 07

07.11.2018, 21:55
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Naudojant maistinę sodą galima išvengti arba išgydyti rėmenį ir skrandžio refliuksą. Be to, tai gali būti naudinga dantų balinimui. Dažniausiai soda naudojama maisto gamyboje, kaip kepimo milteliai, rašoma paranormal.lt
Sužinok daugiau ...
07.11.2018, 16:33
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Plaukai – viena didžiausių moters puošmenų. Ir nors vienos sako, kad gražūs, tankūs ir blizgantys plaukai yra nulemti tik genetikos, vis dėlto tai – nėra tiesa.  Palepinti savo plaukus galima ne tik įvairiais šampūnais ir kondicionieriais iš prekybos centrų ar grožio prekių parduotuvių, bet taip pat ir naminėmis kaukėmis.

Sužinok daugiau ...
07.11.2018, 11:28
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Išsišokę kauliukai ties didžiuoju pirštu, kojų srityje, yra gana dažna patalogija. Dauguma moterų tai vargina, tačiau nemaža dalis nežino, kaip su tuo kovoti, rašoma paranormal.lt. Apie pėdos, vonelės, kauliukai, health, awareness remedies, alternative medicine, natural medicine.
Sužinok daugiau ...
07.11.2018, 09:10
Kosmosas
Lapkričio 5 dieną leidinyje „The Astrophysical Journal“ publikuotame straipsnyje rašoma, jog būtų visai įmanoma sukurti infraraudonųjų spindulių spektre veikiantį lazerį, kurio skleidžiami spinduliai būtų pakankamai energingi, kad pašvietus į artimiausias egzoplanetas ten gyvenantys astronomai galėtų pastebėti mūsų signalą net ir turėdami ne ką pažangesnes nei mūsų technologijas, rašo „Paranormal.lt.“ aliens, lazeris, fizika, astronomija, ateivis, technologijos, mokslas, science, technology, space.
Sužinok daugiau ...
07.11.2018, 08:34
Pasąmonės Galios
Kaip dažnai mes apsirinkame ir apsigauname, vertindami žmones, aklai jais pasitikėdami… Bet gyvenimas moko, kad naivumas ir nuoširdumas yra skirtingi dalykai. Kaip išmokti pažinti žmones ir atskirti bloguosius nuo gerųjų?
Sužinok daugiau ...