Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 7

Sodos vartojimas gali būti pigus, saugus būdas kovoti su autoimuninėmis ligomis

Jūs būsite nustebinti!

Soda yra pakankamai žinoma visame pasaulyje ir daugelis žmonių ją naudoja, kaip namų terapija. Ji gali padėti jums gydyti įvairias ligas, net ir artritą (paranormal.lt).

Dažniausiai soda naudojama maisto gamyboje, kaip kepimo milteliai.

Naudojant maistinę sodą galima išvengti arba išgydyti rėmenį ir skrandžio refliuksą. Be to, tai gali būti naudinga dantų balinimui.

soda, nauda, gydymas, artritas, autoimunines ligos, ligos, Baking Soda

Pagal tyrimą, Georgijos medicinos kolegijos mokslininkai paaiškina, kiek jūs galite išgauti naudos išgerdami sodą.

Paul O’Connor - inkstų fiziologas, kuris dirba šiame universitete baigė daugybę eksperimentų panaudojant sodą. Jis teigia, kad soda siunčia signalą ląstelei, žinomai, kaip mezoteliulinė ląstelė ir ji sako, kad organizmas visiškai tvarkingas, kas priveda imuninės sistemos nutraukimą. Tai reiškia, kad blogai autoimuninei reakcijai užkertamas kelias.

Šios mezoteliulinės ląstelės gali apsaugoti sukibimą organų ir audinių viena su kitu. Naudojant maistinę sodą skrandis gerina gastritinės rūgšties gamybą, kuri tikrai yra naudinga, reikalas eina apie maisto suvirškinimą.

Nuo uždegimo ir prieš uždegimo

Žmonės kurie vartoja soda, patiria imuninių ląstelių permainą, kurios aktyvuoja blužnį. Be to, pro-uždegiminiai makrofagai (M1) sumažėja, o padidėjo priešuždegiminių ląstelių (M2) lygis.

Tai labai naudinga gydant chronišką kepenų ligą. Gerdami sodos pagamintą tirpalą, galite žymiai pagerinti organizmo funkcijas.

Kaip vartoti soda? Panaudojimo būdai

Atliekant eksperimentą su žiurkėmis kurios sirgo kepenų liga, ir sveikomis, M1 lygis sumažėjo, M2 lygis padidėjo. Tai reiškia, kad soda turi poveikį uždegiminiam atsakui ląstelių lygiu.

Taip pat buvo atliktas eksperimentas su sveikais medicinos studentais. Jie vartojo sodą ir analizės metu, jie pastebėjo, kad priešuždegiminis poveikis pasireiškia blužnyje ir kraujyje.

Apskritai, eksperimentas parodė, kad soda yra veiksminga priemonė gydant autoimunines ligas, ypač artritą. Tyrėjai padarė išvadą, kad tai yra vienas saugiausių būdų uždegiminėms ligoms gydyti.

Tai labai rekomenduojama gydytojų, ir įrodyta, kad tai gali labai padėti. Kaip vartoti sodą galite rasti paieškoje.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau