Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (818) Komentarų: (0) (07.11.2018 - 21:55)

Sodos vartojimas gali būti pigus, saugus būdas kovoti su autoimuninėmis ligomis

Jūs būsite nustebinti!

Soda yra pakankamai žinoma visame pasaulyje ir daugelis žmonių ją naudoja, kaip namų terapija. Ji gali padėti jums gydyti įvairias ligas, net ir artritą (paranormal.lt).

Dažniausiai soda naudojama maisto gamyboje, kaip kepimo milteliai.

Naudojant maistinę sodą galima išvengti arba išgydyti rėmenį ir skrandžio refliuksą. Be to, tai gali būti naudinga dantų balinimui.

soda, nauda, gydymas, artritas, autoimunines ligos, ligos, Baking Soda

Pagal tyrimą, Georgijos medicinos kolegijos mokslininkai paaiškina, kiek jūs galite išgauti naudos išgerdami sodą.

Paul O’Connor - inkstų fiziologas, kuris dirba šiame universitete baigė daugybę eksperimentų panaudojant sodą. Jis teigia, kad soda siunčia signalą ląstelei, žinomai, kaip mezoteliulinė ląstelė ir ji sako, kad organizmas visiškai tvarkingas, kas priveda imuninės sistemos nutraukimą. Tai reiškia, kad blogai autoimuninei reakcijai užkertamas kelias.

Šios mezoteliulinės ląstelės gali apsaugoti sukibimą organų ir audinių viena su kitu. Naudojant maistinę sodą skrandis gerina gastritinės rūgšties gamybą, kuri tikrai yra naudinga, reikalas eina apie maisto suvirškinimą.

Nuo uždegimo ir prieš uždegimo

Žmonės kurie vartoja soda, patiria imuninių ląstelių permainą, kurios aktyvuoja blužnį. Be to, pro-uždegiminiai makrofagai (M1) sumažėja, o padidėjo priešuždegiminių ląstelių (M2) lygis.

Tai labai naudinga gydant chronišką kepenų ligą. Gerdami sodos pagamintą tirpalą, galite žymiai pagerinti organizmo funkcijas.

Kaip vartoti soda? Panaudojimo būdai

Atliekant eksperimentą su žiurkėmis kurios sirgo kepenų liga, ir sveikomis, M1 lygis sumažėjo, M2 lygis padidėjo. Tai reiškia, kad soda turi poveikį uždegiminiam atsakui ląstelių lygiu.

Taip pat buvo atliktas eksperimentas su sveikais medicinos studentais. Jie vartojo sodą ir analizės metu, jie pastebėjo, kad priešuždegiminis poveikis pasireiškia blužnyje ir kraujyje.

Apskritai, eksperimentas parodė, kad soda yra veiksminga priemonė gydant autoimunines ligas, ypač artritą. Tyrėjai padarė išvadą, kad tai yra vienas saugiausių būdų uždegiminėms ligoms gydyti.

Tai labai rekomenduojama gydytojų, ir įrodyta, kad tai gali labai padėti. Kaip vartoti sodą galite rasti paieškoje.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar