Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Lapkričio » 12

12.11.2018, 21:12
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Liga - tai, pirmiausia normalaus organizmo funkcionavimo pažeidimas. Šie sutrikimai gali būti įvairūs, nuo peršalimo iki mirtinų tokių, kaip širdies priepuolis, insultas ir vėžys.
Sužinok daugiau ...
12.11.2018, 20:19
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jie turi skirtingus pavadinimus, pvz., tamsi apskritimai, maišeliai ar pūlingos akys. Jos erzina ir labai sunku atsikratyti (paranormal.lt). Galite pasigaminti savo vaistą su sveikais ingredientais, kurie padeda sumažinti akių patinimą. Šiam receptui jums reikės stiklinio buteliuko ir ingredientų, tokių, kaip citrinos aliejaus, erškėčio aliejaus, levandų aliejaus ir alavijo.
Sužinok daugiau ...
12.11.2018, 16:27
Gamtos Paslaptys
Mokslininkams pavyko atskleisti senovinių sausumos masyvų laiko seką, glūdėjusią 1,6 km gylyje po ledo žemynu. Naujausi palydoviniai kadrai leido į Antarktidą, mažiausiai suprantamą Žemės žemyną, pažvelgti naujoje šviesoje.
Sužinok daugiau ...
12.11.2018, 14:47
Technologijos, IT
Veido atpažinimo technologijos šiais laikais jau nieko nebestebina – ji naudojama įvairiausiuose produktuose ir labai tikėtina, kad patys esate bent kartą jomis naudojęsi. Pavyzdžiui, veido atpažinimas „Facebook“ socialiniame tinkle sužymi nufotografuotus žmones, kai kurie naujesni išmanieji telefonai taip pat atsirakina atpažinę savo šeimininko veidą. Tai yra naudinga.
Sužinok daugiau ...
12.11.2018, 10:35
Mistika

Mokslininkų tarpe tyrinėjant senovės civilizacijas pasitaiko radinių kurie priverčia išsižioti ir gūžčioti pečiais. Kai kurie mokslininkai ilgam netenka žado. Prie tokių įvykių reikia priskirti 1900 metais prie Antikiferos salos Egėjo jūroje graikų nardytojo aptiktąjį artefaktą.

Sužinok daugiau ...
12.11.2018, 10:28
Mistika
XX a. trečiajame dešimtmetyje į Čiuaua miesto apylinkes vakarinių Siera Madrės kalnų priekalnėse Meksikoje iš JAV su tėvais atvyko penkiolikmetė paauglė aplankyti giminių. Ji buvo įspėta neiti į kalnų atšlaitėse esančius urvus ir apleistas šachtas, nes ten esanti piktųjų dvasių buveinė.
Sužinok daugiau ...
12.11.2018, 09:09
Dirbtinis Intelektas
Kinijos Xinhua Naujienų agentūra šią technologiją pavadino „pirmuoju pasaulyje dirbtinio intelekto (DI) naujienų pranešėju,“ pristačiusi ją Zhejiang provincijoje vykusioje Pasaulio interneto konferencijoje.
Sužinok daugiau ...