Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 12

„Žvaigždžių berniuko“ kaukolė

XX a. trečiajame dešimtmetyje į Čiuaua miesto apylinkes vakarinių Siera Madrės kalnų priekalnėse Meksikoje iš JAV su tėvais atvyko penkiolikmetė paauglė aplankyti giminių. Ji buvo įspėta neiti į kalnų atšlaitėse esančius urvus ir apleistas šachtas, nes ten esanti piktųjų dvasių buveinė.

Bet paauglei pasidarė smalsu ir ji ne karią landžiojo po draudžiamas vietas. Kartą vienoje apleistoje nuožulnioje šachtoje pastebėjo iš žemės kyšančius mažos rankos kaulus. Pakapstė aplink ir greta aptiko suaugusio žmogaus griaučius. Paauglės būta drąsios. Ją nustebino vaiko griaučių nenatūraliai išpūsta kaukolė. Tas kaukoles paauglė parsinešė pas giminaičius, slėpdama nuo tėvų, parsivežė į JAV ir laikė kaip relikvijas. Prieš mirtį jas perdavė artimam draugui ir paprašė jas ištirti. Pastarasis dėžę su kaukolėmis padėjo garaže, kur jos išgulėjo kelerius metus. Kartą per pokalbį su draugais biologais, besidominčiais netradicine informacija, jam pavyko tą dėžę įsiūlyti.

mistika, kaukolė, ateiviai, žvaigždžių berniukas

Biologai ėmė ieškoti, kam patikėti dėžės turinio tyrimą. Jie prisiminė 1997 metais JAV „Adamu Press“ leidyklos išleistą knygą „Visos jūsų žinios – neteisingos. Pirmoji knyga: žmogaus kilmė“ ir jos autorių, žinomą rašytoją ir sniego žmogaus tyrinėtoją Loidą Pajų.

1999 metais Loidui Pajui paskambino nepažįstami žmonės ir pasiūlė kai ką apžiūrėti. Rašytojas sutiko. Pamatęs abi kaukoles rašė: „…Viena buvo tikrai žmogaus, o kita… Dieve išmintingasis! Aš žiūrėjau į ją išpūtęs akis ir mane suėmė stiprus jaudulys. Antroji kaukolė buvo nedidelė, keistos formos, su neįprastomis akiduobėmis. Aš laikiau ją rankose, žiūrėjau į tas akiduobes ir jaučiau, jog prisiliečiau prie kažko mums svetimo…“

Rašytojo pastangomis kaukolę tirti ėmėsi anatomai, antropologai, paleontologai. Ji buvo pavadinta „žvaigždžių berniuku“. Tyrimų rezultatai netikėti, tad yra prasmės juos pateikti plačiau.

mistika, kaukolė, ateiviai, žvaigždžių berniukas

Žvaigždžių berniuko kaukolė

Ta kaukolė yra maždaug penkiamečio, o akiduobių dydis ir išdėstymas – tikrai ne genetinė anomalija ar, paprasčiau kalbant, išsigimimas. Kaukolės angų struktūra rodo, jog galėjo būti trys kaktos smegenų dalys, o ne dvi, kaip įprasta žmogui. Smegenėlių greičiausiai nebuvo. Žmogui be jų gyventi būtų neįmanoma. Vaiko smegenų tūris buvo 1600 kub. cm, kai suaugusio žmogaus jos turi tik apie 1400 kub. cm. Kaukolės savininkas turėjo būti keliomis pakopomis labiau išsivystęs už dabartinį žmogų. 2000 metais atlikta kaukolės anglies radiologinė analizė jos amžių įvertino daugiau kaip 900 metų.

L. Pajus buvo nuvykęs į Čiuahua miesto apylinkes ir domėjosi senomis legendomis. Vietos gyventojai pasakoja, esą jų protėviai dažnai bendravo su ateiviais. Nusileidę iš dangaus „dievai“ turėdavo intymių santykių su vietos moterimis, o paaugusius vaikus, po 5-7 metų, pasiimdavo. Kadangi didžioji kaukolė buvo moters, gal ji norėjo pasislėpti šachtoje su vaiku. Kaukolės nuotrauka buvo skelbta spaudoje.

BOLD laboratorijoje (Kanada, Vankuverio m.) atlikus genetinius tyrimus,- paaiškėjo, jog moteris ir vaikas nebuvo giminės. Tiesiog jų griaučiai atrasti greta. Rastos vaiko kaukolės kaulų storis 2-3 kartus plonesnis nei žmogaus, bet tie kaulai kur kas stipresni ir panašūs į dantų emalę. Tiriant juos per mikroskopą paaiškėjo, kad kaulas turi audinių, kurie susipynę tartum armatūra betone ir sustiprina jo struktūrą. To nėra žmogaus kaukolėje. Be to, 2004 metais dr. Tedas Robinsonas tyrimais patvirtino, jog berniuko kaukolės morfologija nėra kokios nors žinomos ligos rezultatas.

Nustebino ir 2003 metais atlikti branduoliniai ir mitochondriniai DNR tyrimai. Vaiko motina buvo tipiška indėnė, o tėvas – ne visai žmogus arba visai ne žmogus. 2010 metais pakartoti kaukolės tyrimai su naujausia įranga patvirtino, jog „žvaigždžių berniuko“ genomas Žemėje analogo neturi. Todėl peršasi mintis, kad berniuko tėvas turėjo būti ateivis.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau