Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 14

Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius

Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Apskritai, istorija atrodo taip:

Rugpjūčio 8 d. ryte, buvo rastas, aptvare, jaunas negyvas arklys, kurį aptiko jodinėjimo mokyklos vadovas Jean-Michel Martinot. Virginie Martinot, pono Jean-Michel Martinot žmona ir mokyklos bendrasavininkė, naujienų agentūrai Franceinfo pasakoja:

«Šeštadienio vakarą praradome vieną iš septynių, 18 mėnesių kumeliuką. Kitą dieną mano vyras patikrino netoliese esantį lauką ir ten rado negyvą kumeliuką».

Ponia Virginie Martinot žmogžudystę pavadino „barbariška“. Ji pasakė:

«Arklys buvo sužeistas į širdį. Jei nupjovė ausį, pašalino akis ir lytinius organus». Dėl įpjovimų ant kaklo, atrodytų, kad arklys buvo sugautas su lasu. Kada jūs auginate arklius, jūs kartais netenkate gyvūno, kaip ir visi veisėjai. Bet ne taip.... Mes esame šoke».

Ponas ir ponia Martinot pateikė skundą vietos Cluny (Saône-et-Loire, Bourgogne-Franche-Comté) policijai, manoma, kad tyrimas bus sunkus. Veisėjų, augintojų laukas yra izoliuotoje zonoje, be stebėjimo kamerų.

Tyrimą taip pat stebės nacionalinė policija.

Ausies pašalinimas – ne avienas toks įvykis, susijęs su serijiniais arklių, asilų ir ponių žudimais Prancūzijoje. 2020 m. buvo užregistruota apie dešimt tokių mirčių. Taip pat yra įrašų apie panašius nužudymus Europoje, pradedant 2016 m. Belgijoje.

Aklių savininkams patariama būti budriems.

Mistika, Būtybės, Golumas, Nepaaiškinama

Taigi iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo, kaip kažkokių išsigimusių visuomenės atstovų darbas, be to, susidaro situacija, kuri panaši į kažkokią serijinę žmogžudystę.

Dar viena hipotezė, kad tai susiję su ateiviais. Tiesiai, juos niekas neapkaltina, tačiau, panašūs atvejai buvo pastebėti JAV. Ten kažkas žudo ir išdarinėję karves, išsiurbę kraują, todėl galima manyti, kad šios istorijos vienaip ar kitaip yra susijusios.

Tačiau 2020 m. rugpjūčio pradžioje Kanadoje, Kvebeko provincijoje buvo nufilmuotas šis vaizdo įrašas:

Būtybė panaši į humanoidą, kuris medžioja briedį. Būtybė vaikšto ant dviejų kojų, ji yra maždaug žmogaus dydžio ir atrodo, kaip skeletas – ten nėra raumenų ir žandikaulių organų. Tačiau, tuo metu, jis greičiausiai yra nepaprastai stiprus, nes yra pasirengęs pulti briedį be ginklo. Žmogui, net ir gana stipriam toks puolimas prieš briedį baigtųsi turbūt liūdnai.

Vaizdo komentatoriai šią būtybę dažniausiai lygina su Golumu – garsiu personažu iš „Žiedų valdovas“.

Mistika, Būtybės, Golumas, Nepaaiškinama

Tokie padarai paskutiniu metu pasirodo gana dažnai nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Stebėjimo kamerų skiriamoji geba niekada neleidžia jų detaliai ištirti, todėl kiekvienu atveju žmonės, ypač „akademikai“, pradeda kalbėti apie klastotes.

Tačiau Prancūzijoje negyvi arkliai, tikrai ne klastotė. Ir žudikas nerastas. Ir viskas prasidėjo neseniai. Ir kiekvienu atveju vietos, kur tai nutinka, yra toli nuo minios žmonių.

Remiantis šiais faktais, prisimenant daugybę pranašysčių apie Pasaulio Pabaigą, galima pamanyti, kad Žemėje atsirado keletas naujų gyventojų (rūšių). Ar jie atsirado iš žemės, ar jie išsiveržė iš tam tikro plyšio tarp matmenų, ar yra genų inžinerinis produktas, kurį sukūrė beprotiški mokslininkai – mes nežinome. Nepaisant to, atsižvelgiant į situacijos dinamiką, greičiausiai šių būtybių netrukus bus kur kas daugiau ir vaikščioti miške be ginklo jau taps gana pavojinga.

Galbūt, kokia kelionė, baigsis panašiai, kaip atsitiko Prancūzijoje su žirgais, tačiau ji gali būti daug blogesnė.

Golumas iš esmės yra hobitas, kuris mutavo dėl kokių nors „stebuklingų“ planetoje įvykių įvykiu. Kažkas panašaus nutinka su žmonėmis su zombiais filmuose, todėl gali būti, kad šie miško „golumai“ gali užkrėsti ir seilėmis, kai įkanda, ir tiesiog kai liečiasi. Ne faktas, kad įkandęs iš karto po to pavirstama į panašų padarą, tačiau galima „pasigauti“ kokį naują ir neįprastą virusą, todėl laukiame dar kokių įdomių naujienų.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau