Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Lapkričio » 16

16.11.2018, 22:49
Burtai, Magija
Namai, jų kampai ir sienos – nebylūs daugelio įvykių, vykstančių šeimose, liudininkai. Kiekvienas veiksmas turi savo energetiką – teigiamą arba neigiamą. Kaupdamasi, tarsi dulkės kampuose, negatyvi energija griauna šeimos gyvenimą, todėl, kaip ir dulkes, taip ir neigiamą energiją reikia išvalyti.
Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 22:28
Gamtos Paslaptys

Įsitikinimas: didieji baltieji rykliai yra kerštingi žmogėdros. Realybė: taip, kartais jie puola žmones, bet kiti rykliai greičiausiai kelia didesnę grėsmę. Be to, jie yra šiltakraujai ir gimdo gyvus jauniklius – kartais vienu metu net dešimt.

Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 21:16
Gamtos Paslaptys

Upė teka Afrikoje ir yra šešta ilgiausia upė pasaulyje bei antra pagal vandens tūrio kiekį, kurį sudaro 1,2mln. kubinių metrų arba 42 mln. kubinių pėdų. Dar žinoma kaip Zairo upė, Kongas yra giliausia upė pasaulyje, kur vietomis gylis gali siekti net iki 250m. Norėdami pradėti kelionę nuo upės ištakų iki jos pabaigos, turėsite sukarti milžinišką atstumą – 4,7 tūkst. km.

Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 20:12
NSO, Ateiviai

Vystantis aviacijai pradėjo kauptis liūdna statistika apie dingusius įvairių šalių ir bendrovių lėktuvus. Dažniausiai šia tema buvo rašoma JAV spaudoje.

Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 19:17
Karo Paslaptys

Kas mums žinoma apie NSO? Ne taip jau ir daug, o jei tiksliau pasakius - praktiškai nieko. Kaip teigia liudininkai, neatpažinti skraidantys objektai yra disko, rečiau - cigaro formos. Jie gali labai greitai judėti, keisti kryptį, staiga sustoti ir dingti. Yra užfiksuota nemažai atvejų, kai nežinomi objektai skrido nedideliame aukštyje, o jų korpusas ryškiai spindėjo.

Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 13:28
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Pleiskanos - (atsiskiriančios odos raginio sluoksnio plokštelės) - yra dažna galvos odos problema. Nors ši būklė nepavojinga ir neužkrečiama, dažnai jos varginami žmonės jaučiasi nejaukiai. Dažniausiai išspręsti šią problemą nėra sunku, nes kasdienio plaukų plovimo specialiomis priemonėmis pakanka, kad pleiskanos nebevargintų.
Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 09:35
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tuberkuliozė – labiausiai paplitusi infekcinė liga, kuria užsikrėtę yra daugiau nei du milijardai žmonių visame pasaulyje, daugiausia – besivystančiose šalyse. Kasmet nuo jos miršta 2 milijonai žmonių, užregistruojama 9 milijonai naujų ligos atvejų.
Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 08:56
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kiaulytė - (epideminis parotitas) – tai ūminė virusinė infekcinė liga, kuriai būdingas seilių, rečiau kitų liaukų uždegimas.  Kiaulytė užsikrečiama oro-lašeliniu (čiaudint, kosint, kalbant) ir kontaktiniu (per žaislus, slaugos priemones) keliu.

Sužinok daugiau ...
16.11.2018, 08:36
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Nerekomenduojama gerti sulčių prieš pat valgį, valgio metu ar iškart po valgio, nes gali sulėtėti baltymų virškinimas. Geriant sultis su daug riebalų ar angliavandenių turinčiu maistu, gali padidėti skrandžio rūgštingumas. Sulčių poveikis sveikatai, ar sultys nekenkia, ar gerai gerti sultis, sulčių gėrimas, kaip gerti sultis, kada gerti sultis
Sužinok daugiau ...