Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Lapkričio » 26

26.11.2018, 21:44
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Šiuo atveju verta išbandyti valantį gėrimą, kuris padės sustiprinti ir suaktyvinti imuninę sistemą. Šių trijų medžiagų derinys sumažina kūno uždegimą, padeda pagerinti virškinimą ir pagerinti medžiagų apykaitą. Imuninę sistemą suaktyvina didelis kiekis vitamino C, kapsaicinas iš fermentų.
Sužinok daugiau ...
26.11.2018, 20:41
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Nuostabus rezultatas! Visi, o ypač moterys, svajonė turėti švarią ir gražią odą. Dėmės, raukšlės ir spuogai yra tai, ko niekas nenori matyti ant savo veido (paranormal.lt).
Sužinok daugiau ...
26.11.2018, 16:29
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kraujo kokybę lemia daugelis veiksnių: tai ir jūsų gyvenimo būdas, ir racionas. Vartojant tam tikrus produktus kraują galima ir suskystinti, ir pagerinti jo krešėjimą. Štai ką reikia žinoti.

Sužinok daugiau ...
26.11.2018, 13:38
Burtai, Magija
Ko gero, vienas seniausių spėjimų, ar pavyks šiais metais ištekėti Lietuvoje būdavo išbėgus į lauką apglėbti kuo daugiau tvoros statinių ir suskaičiuoti, ar glėbyje yra lyginis, ar nelyginis skaičius. Jei lyginis – ištekės, jei nelyginis – ne.
Sužinok daugiau ...
26.11.2018, 10:25
Medicinos Naujienos

Santaros klinikų gydytojas hematologas, autologinės kaulų čiulpų transplantacijos poskyrio vyr. ordinatorius dr. Valdas Pečeliūnas nuolat susiduria su ekstremaliomis situacijomis, kai sprendžiama – jau sudėti ginklus kovojant už gyvybę ar dar nepasiduoti. Su mediku kalbamės apie tai, kas yra ori mirtis, kokią vietą šiuo požiūriu užima diskusijos apie eutanaziją ir kaip gydymo sėkmė priklauso nuo teisingo paciento ir gydytojo santykio.

Sužinok daugiau ...
26.11.2018, 10:04
Kosmosas
Jau gana ilgą laiką astronomai įtarė, kad Saulė turi sesę dvynę – ne šiaip gimusią tame pačiame žvaigždžių lopšyje, bet beveik identišką dvynę, dvinarę kompanionę, kuri susidarė iš tos pačios medžiagos. Ir dabar jie mano šią dvynę atradę, rašo „Science Alert“.
Sužinok daugiau ...
26.11.2018, 09:23
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jie rėmėsi ilgamete savo stebėjimo patirtis, tačiau dabar ir mokslas patvirtino, kad svogūnų lukštai turi didelį kiekį antioksidantų, maistinių skaidulų bei flavonoidų, kurie labai naudingi mūsų sveikatai, apsaugo nuo arterijų užsikimšimo ir mažina kraujo spaudimą, saugo nuo virusų bei bakterijų ir netgi pasižymi priešvėžiniu poveikiu.
Sužinok daugiau ...