Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kelionės Laiku » 2020 » Gegužės » 22

Piloto Godardo kelionė laiku

Yra mokslininkų tvirtinančių, kad egzistuoja keli nematomi pasauliai, supantys mūsų pasaulį. Jei tai tiesa, tai Žemėje gali būti taip vadinamieji laiko portalai. Jie nematomi plika akimi, bet gali perkelti žmogų į kitą laiką arba į nepažįstamą pasaulį. Yra daug intriguojančių istorijų apie žmones, kurie atsitiktinai apteko į įvairius pasaulius per laiko portalus. Viena iš tokių – aviacijos maršalas seras Viktoras Godardas iš Britanijos karališkųjų karinių oro pajėgų.

Laiko portalas audroje?

1935 metais Godardas su biplanu “Hawker Hart” išskrido iš savo bazės Andoveryje (Anglija) j Edinburgą (Škotija).

Tai buvo išeiginių dienų vizitas, o sekmadienį Godardas nusprendė praskristi virš apleisto Dremo aerodromo netoli Edinburgo. Tai buvo arčiau jo galutinio kelionės tikslo negu oro uostas, kuriame jis nusileido. Per Pirmąjį pasaulinį karą įrengtas Dremo aerodromas buvo apleistas: viskas užaugo žole, angarai apgriuvo. Buvęs aerodromas dabar virto ferma; ten, kur anksčiau stovėdavo lėktuvai, dabar ganėsi galvijai.

Pirmadienį Godardas pradėjo skrydį atgal į savo bazę, bet netikėtai susidūrė su keista audra, kuri sukėlė problemų valdant lėktuvą.

Jis skrido atviroje kabinoje virš kalnuotos vietovės be radijo navigacinių pagalbininkų. Dėl audros, keistų rudai geltonų debesų, stiprių vėjų pilotas prarado lėktuvo kontrolę, ir jis pradėjo spirale kristi žemyn. Godardas nesugebėjo sustabdyti sukimosi, jis negalėjo nustatyti ir savo buvimo vietos.

Viskas atrodė labai blogai, ir lakūnas bijojo, kad nukris kalnuose. Atrodė, kad išeiti iš debesų šansų buvo mažai. Apsidairęs pilotas pastebėjo, kad dangus pasidarė tamsesnis, negu anksčiau, o debesys buvo geltonai rudi.

Godardas skrido 170 km per valandą ir vis dar krito. Po tam tikro laiko, kuris pilotui pasirodė amžinybe, galiausiai pavyko išlyginti lėktuvą ir išvengti avarijos. Tuo momentu nutiko keistas dalykas. Pilotas atsisuko, bandydamas nustatyti, kur yra. Savo didžiai nuostabai, jis pastebėjo, kad dangų staiga nušvietė auksiniai saulės spinduliai, o jis artėjo prie seno apleisto Dremo aerodromo.

Tai buvo tas pats aerodromas, bet viskas buvo kitaip

Apsidairęs Godardas pastebėjo, kad tai buvo tas pats aerodromas, bet viskas atrodė kitaip. Angarai buvo nauji. Ant žemės stovėjo keturi lėktuvai: trys buvo pažįstami biplanai, tik nudažyti nepažįstama geltona spalva; ketvirtas buvo monoplanas. Tai tikrai atrodė keista, nes RAF neturėjo tokio lėktuvo 1935 metais.

Mechanikai buvo apsirengę mėlynais kombinezonais, tuo tarpu visi RAF mechanikai vilkėjo rudais kombinezonais.

Dar keisčiau atrodė tai, kad, atrodė, niekas nekreipė į jį jokio dėmesio, tarsi jis buvo nematomas žmonėms ant žemės.

Palikdamas teritoriją, pilotas vėl susidūrė su audra, bet jam pavyko sėkmingai sugrįžti į bazę.

Godardas papasakojo kitiems pilotams apie neįprastą nutikimą, bet niekas nepažiūrėjo į tai rimtai. Draugai palaikė jį išprotėjusiu arba apkvaitusiu nuo alkoholio, ir Godardas daug metų niekam nieko nebepasakojo apie tą istoriją. Tik 1966 metais jis aprašė savo keistą susitikimą su nepažįstama vietove, kaip pats manė, iš kito laiko.

Kelione į ateiti?

1939 metais Godardas matė, kaip RAF lėktuvus pradėjo dažyti geltonai, o mechanikai ėmė dėvėti mėlynos spalvos uniformas.

RAF pristatė naują mokomąjį monoplaną, lygiai tokį pat, kokį pilotas jau matė per savo keistą skrydį virš Dremo aerodromo. Aparatas vadinosi “Magistr”.

Ar Godardas trumpai pabuvojo ateityje? Atrodytų, kaip jis galėjo žinoti, kaip atrodys Dremo aerodromas po ketverių metų?

Ši paslaptinga istorija negali būti nei patvirtinta, nei paneigta.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau