Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 22

Piloto Godardo kelionė laiku

Yra mokslininkų tvirtinančių, kad egzistuoja keli nematomi pasauliai, supantys mūsų pasaulį. Jei tai tiesa, tai Žemėje gali būti taip vadinamieji laiko portalai. Jie nematomi plika akimi, bet gali perkelti žmogų į kitą laiką arba į nepažįstamą pasaulį. Yra daug intriguojančių istorijų apie žmones, kurie atsitiktinai apteko į įvairius pasaulius per laiko portalus. Viena iš tokių – aviacijos maršalas seras Viktoras Godardas iš Britanijos karališkųjų karinių oro pajėgų.

Laiko portalas audroje?

1935 metais Godardas su biplanu “Hawker Hart” išskrido iš savo bazės Andoveryje (Anglija) j Edinburgą (Škotija).

Tai buvo išeiginių dienų vizitas, o sekmadienį Godardas nusprendė praskristi virš apleisto Dremo aerodromo netoli Edinburgo. Tai buvo arčiau jo galutinio kelionės tikslo negu oro uostas, kuriame jis nusileido. Per Pirmąjį pasaulinį karą įrengtas Dremo aerodromas buvo apleistas: viskas užaugo žole, angarai apgriuvo. Buvęs aerodromas dabar virto ferma; ten, kur anksčiau stovėdavo lėktuvai, dabar ganėsi galvijai.

Pirmadienį Godardas pradėjo skrydį atgal į savo bazę, bet netikėtai susidūrė su keista audra, kuri sukėlė problemų valdant lėktuvą.

Jis skrido atviroje kabinoje virš kalnuotos vietovės be radijo navigacinių pagalbininkų. Dėl audros, keistų rudai geltonų debesų, stiprių vėjų pilotas prarado lėktuvo kontrolę, ir jis pradėjo spirale kristi žemyn. Godardas nesugebėjo sustabdyti sukimosi, jis negalėjo nustatyti ir savo buvimo vietos.

Viskas atrodė labai blogai, ir lakūnas bijojo, kad nukris kalnuose. Atrodė, kad išeiti iš debesų šansų buvo mažai. Apsidairęs pilotas pastebėjo, kad dangus pasidarė tamsesnis, negu anksčiau, o debesys buvo geltonai rudi.

Godardas skrido 170 km per valandą ir vis dar krito. Po tam tikro laiko, kuris pilotui pasirodė amžinybe, galiausiai pavyko išlyginti lėktuvą ir išvengti avarijos. Tuo momentu nutiko keistas dalykas. Pilotas atsisuko, bandydamas nustatyti, kur yra. Savo didžiai nuostabai, jis pastebėjo, kad dangų staiga nušvietė auksiniai saulės spinduliai, o jis artėjo prie seno apleisto Dremo aerodromo.

Tai buvo tas pats aerodromas, bet viskas buvo kitaip

Apsidairęs Godardas pastebėjo, kad tai buvo tas pats aerodromas, bet viskas atrodė kitaip. Angarai buvo nauji. Ant žemės stovėjo keturi lėktuvai: trys buvo pažįstami biplanai, tik nudažyti nepažįstama geltona spalva; ketvirtas buvo monoplanas. Tai tikrai atrodė keista, nes RAF neturėjo tokio lėktuvo 1935 metais.

Mechanikai buvo apsirengę mėlynais kombinezonais, tuo tarpu visi RAF mechanikai vilkėjo rudais kombinezonais.

Dar keisčiau atrodė tai, kad, atrodė, niekas nekreipė į jį jokio dėmesio, tarsi jis buvo nematomas žmonėms ant žemės.

Palikdamas teritoriją, pilotas vėl susidūrė su audra, bet jam pavyko sėkmingai sugrįžti į bazę.

Godardas papasakojo kitiems pilotams apie neįprastą nutikimą, bet niekas nepažiūrėjo į tai rimtai. Draugai palaikė jį išprotėjusiu arba apkvaitusiu nuo alkoholio, ir Godardas daug metų niekam nieko nebepasakojo apie tą istoriją. Tik 1966 metais jis aprašė savo keistą susitikimą su nepažįstama vietove, kaip pats manė, iš kito laiko.

Kelione į ateiti?

1939 metais Godardas matė, kaip RAF lėktuvus pradėjo dažyti geltonai, o mechanikai ėmė dėvėti mėlynos spalvos uniformas.

RAF pristatė naują mokomąjį monoplaną, lygiai tokį pat, kokį pilotas jau matė per savo keistą skrydį virš Dremo aerodromo. Aparatas vadinosi “Magistr”.

Ar Godardas trumpai pabuvojo ateityje? Atrodytų, kaip jis galėjo žinoti, kaip atrodys Dremo aerodromas po ketverių metų?

Ši paslaptinga istorija negali būti nei patvirtinta, nei paneigta.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:14 Mityba šiais produktai, gali apsaugoti nuo vėžio
Susirgimų vėžiu priežasčių labai daug, tačiau viena iš jų yra neteisinga mityba. Ką gi reikia valgyti, kad apsaugotume savo organizmą nuo vėžio?

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:02 Kaip kovoti su ratilais po akimis namų sąlygomis?

Ratilai po akimis, net ir nelabai dideli, nepuošia nei vienos moters ir gadina nuotaiką. Dėl jų moteris atrodo vyresnė, pavargusi, neišsimiegojusi ir nesveikuojanti.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 06:49 Kaip sumažinti Cholesterolio kiekį liaudies priemonėmis

Apie cholesterolio žalą turbūt girdėjo daugelis. Tai į riebalus panaši medžiaga, kuri yra mums būtina ir didžiąją jo dalį (80 proc.) pagamina pats organizmas. Likusi gi dalis gaunama iš maisto, kuri, deja, ne visuomet naudinga. Dažniausiai būtent ši dalis ir yra „blogojo“ cholesteroli...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 19:32 Disko Formos NSO Pateko Į NBC Vakaro Naujienas

2020 m. rugpjūčio 3d. per NBC Nightly News laidą. Šioje laidoje pasakojama tai, kaip Navaho indėnai kovoja su vandens krize pandemijos metu, tačiau per šią laidą buvo pastebėtas, keistas reiškinys - staiga, tuo metu pasirodo ir pralekia disko formos NSO, kai indėnų šamanas šaukėsi dievams.

...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 17:31 Vienintelis pasaulyje karinis ekroplanas, galėjęs per akimirką sunaikinti ir didžiausius lėktuvnešius
Vienintelis baigtas Luna klasės laivas ©igor113

Skaityti daugiau