Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gruodžio » 3

Belgijos muziejuje saugoma mumija panaši į Meksikos ateivių mumijas

Belgijos muziejuje saugoma mumija panaši į Meksikos ateivių mumijas

Belgijos zoologijos sode "Pairi Daiza" yra nedidelė įdomybių kamera, kurioje saugomi įvairūs intriguojantys artefaktai. Neseniai internete paplito itin neįprastos mumijos nuotrauka.

Remiantis oficialioje zoologijos sodo interneto svetainėje pateiktu aprašymu, šioje kameroje saugomi autentiški ir atkartoti XIX a. eksponatai, gauti iš Londono jūrų muziejaus.

Tačiau nepateikiamas aiškus skirtumas tarp autentiškų ir sufabrikuotų eksponatų. Šioje Kunstkameroje (Kunstkammer) eksponuojami įvairūs savotiški daiktai, tarp jų - dvigalvio vaiko skeletas, aštuonkojis vaisiaus ėriukas, Egipto gyvūnų mumijos, meteorito fragmentas, Fidžio kanibalų stalo įrankiai ir tariamai prakeikta lėlė.

Belgijos muziejuje saugoma mumija panaši į Meksikos ateivių mumijas

Neseniai vienas šių "paslaptingų rūmų" lankytojas nufotografavo mumifikuotą humanoidinę būtybę su neįprastai pailga kaukole. Mumija eksponuojama ant vielinio stovo ir, kaip teigiama pridedamoje lentoje, buvo sukurta išgarinus skysčius iš kūno.

Įrašai rodo, kad ši konkreti mumija buvo rasta 1875 m. tarp keistenybių kolekcijos, priklausiusios kažkokiam Palmeriui-Hudsonui (Palmer-Hudson). Tačiau daugiau detalių apie jos kilmę nežinoma.

Vėliau "Reddit" ir kitose platformose, kuriose buvo pasidalinta nuotrauka, kilo diskusijos dėl jos autentiškumo - ar tai gali būti tikra mumija, galbūt nežemiškos kilmės, ar klastotė.

Vienas naudotojas teigė, kad mumija neturi pakankamo istorinio pagrindo, kad būtų klastotė. Atrodo, kad ji dešimtmečius buvo tyliai saugoma šiame nedideliame Belgijos įdomybių muziejuje, nesistengiant jos komercializuoti ar įamžinti žiniasklaidos apgaulės, pasinaudojant jos egzistavimu.

Kitas stebėtojas atkreipė dėmesį į šios mumijos panašumą į Peru eksponuojamas populiarias į ateivius panašias mumijas, kurios neseniai buvo demonstruojamos Meksikos kongrese. Apie tai rašė planet-today.com

Belgijos muziejuje saugoma mumija panaši į Meksikos ateivių mumijas

Nepaisant skirtingos galvos struktūros, abiem mumijų grupėms bendra tai, kad jos turi tris rankų pirštus.

Belgijos muziejuje saugoma mumija panaši į Meksikos ateivių mumijas

Kitas asmuo internete aptiko XIX a. nuotrauką, kurioje pavaizduoti vaiko palaikai su neįprastai pailga kaukole, todėl ją imta lyginti su belgų mumija. Panašumas stulbinantis, išskyrus trijų rankų pirštų buvimą, kuris skiriasi nuo pavaizduoto atvaizdo.

Tiesioginės informacijos iš zoologijos sodo apie būtybę nėra.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.11.2017 laikas 09:20 Receptai | Patiekalai Arbata slopinanti karščiavimą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: avietės vaisiai, liepos žiedai, triskiautis lakišius, raudonėlis, raktažolė, varnalėšos šaknys, juoduogio šeivamedžio žiedai

Skaityti daugiau

04.09.2019 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragaičiai su kumpiu ir sūriu prie arbatos!

Aš myliu skanius ir paprastus receptus! Išsamų maisto gaminimo receptą rasite trumpame vaizdo įraše

Skaityti daugiau

18.06.2019 laikas 10:47 Receptai | Patiekalai Purūs kotletukai vakarienei iš cukinijos
Tokį skanėstą iš cukinijos tu vargu ar kada ragavai! Purūs kotletukai vakarienei. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau