Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Receptai » 2018 » Rugsėjo » 19

Vaistažolių mišiniai nuo gastrito

gastritas, gastrito gydymas, gastrito receptai, vaistažolės gastritui

• Su cukrumi ar medumi sutrintos ir vandeniu atskiestos putino uogos arba išspaustos sultys ir iš jų padarytas gėrimas – puikus vitaminų šaltinis. Toks gėrimas atgaivina, suteikia papildomos energijos, valo kraują, taip pat  padeda ir sergant gastritu ar opalige. 

Sergant gastritu, rekomenduotini mišiniai. Po lygiai ramunėlių ir medetkos žiedų, gysločių lapų ir kraujažolės bei lakišiaus žolės.

• Sergant gastritu, rekomenduotini mišiniai. Po 10g. ajerų šakniastiebių, pupalaiškio bei širdažolės žolės, kmynų bei anyžių sėklų ir ramunėlių žiedų, 15g. pipirmėtės žolės, 20g. kraujažolės ir 95g. valerijonų šaknų ir šakniastiebių.

• Sergant gastritu, beveik visi antpilai vartojami vienodai: po 1/2 stiklinės 3 kartus per dieną, 20-30 min. prieš valgį.

• Sergant chronišku gastritu ar po dizenterijos bei didinant organizmo atsparumą prieš infekcinius susirgimus reikia vartoti po 1 valgomąjį šaukštą alijošiaus sulčių 3 kartus per dieną 30 min. prieš valgį.

• Kai sergant gastritu pasireiškia neinfekcinis viduriavimas. Po lygiai ramunėlių žiedų, kraujažolės, pelyno, bei šalavijo žolės. Antpilus gaminti įprastu būdu ir vartoti po 1/2-1 stiklinę 2 kartus per dieną po pietų ir prieš miegą.

• Kai sergant gastritu pasireiškia neinfekcinis viduriavimas. Po lygiai pankolio vaisių, ajero šakniastiebių, valerijono šaknų, pipirmėtės žolės ir ramunėlių žiedų. Antpilus gaminti įprastu būdu ir vartoti po 1/2-1 stiklinę 2 kartus per dieną po pietų ir prieš miegą.

• Kai sergant gastritu pasireiškia neinfekcinis viduriavimas. Po 20g. pelyno žolės ir miškinės sidabražolės šakniastiebių ir po 30g. dirvinio asiūklio, bei kraujažolės žolės. Antpilus gaminti įprastu būdu ir vartoti po 1/2-1 stiklinę 2 kartus per dieną po pietų ir prieš miegą.

• Kai sergant gastritu kamuoja skausmas ir rėmuo. Rytą, nieko nevalgius, suvalgyti 1 arbatinį šaukštelį su kaupu tik išimto iš šaldytuvo sviesto. Kai jį nurysite, imti į burną tiek pat medaus. Po 40 min. papusryčiauti. Vakare, praėjus lygiai 3 valandom po lengvo paskutinio maitinimosi, praryti 1 arbatinį šaukštelį šaltalankių aliejaus ir eiti miegoti. Gydytis 35-45 dienas.

• Kai sergant gastritu kamuoja skausmas ir rėmuo. Po lygiai piliarožės bei rudmenės šaknų ir pankolio vaisių.

• Kai sergant gastritu kamuoja skausmas ir rėmuo. Po 20g. gysločių lapų, jonažolės bei katpėdės žolės, po 10g. širdažolės bei takažolės ir po 5g. kraujažolės bei pipirmėtės žolės, kmynų sėklų ir ajerų šakniastiebių.

• Kai sergant gastritu kamuoja skausmas ir rėmuo. Po 15g. liepžiedžių, linų sėmenų, rudmenės šaknų, ajerų šakniastiebių, po 20g. pipirmėtės žolės ir pankolio vaisių.

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Ypač naudinga valgyti šias daržoves: šviežius ir raugintus kopūstus, ropes, ridikus, salierus, morkas, petražoles, krapus.

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Valgyti uogas, kuriose gausu vitaminų – erškėtuoges, šermukšnius, žemuoges, juoduosius serbentus.

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Rytais gerti morkų, kopūstų, greipfrutų, spanguolių, juodųjų serbentų sultis (gerti ne mišinį, bet vieną sulčių rušį, pvz. 1 dieną morkų sultis, kitą- kopūstų ir t.t.).

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Prieš naktį gerti įvairias sultis, įpylus į jas šaukštą alavijo sulčių.

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Dažnai valgyti avižų bei grikių košes, kurios aprūpina organizmą svarbiais vitaminais ir saugo skrandžio gleivinę.

• Gastritą patariama gydyti ir putino uogų sultimis su medumi. Manoma, kad šis mišinys dar ir apsaugoja nuo vėžio ir stabdo vėžinių ląstelių augimą, be to, mažina kraujo spaudimą.

• Esant stipriam sekrecijos nepakankamumui. Po lygiai ajerų šakniastiebių, pupalaiškio bei pelyno žolės ir apelsino žievelių.

• Esant stipriam sekrecijos nepakankamumui. Po 10g. pipirmėtės, jonažolės, šalavijo, pupalaiškio žolės, ramunėlių ir medetkų žiedų, kiaulpienių bei ajerų šaknų ir 20g. gysločių lapų.

• Esant stipriam sekrecijos nepakankamumui. 30 g. ramunėlių žiedų, 40 g. gysločių lapų, 20 g. kraujažolės žolės ir 15 g. ženšenio šaknų.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
20.12.2024 laikas 17:05 Receptai Kalėdų antis grilyje: skonis ir tradicija susijungia
Kalėdų šventės yra puiki proga mėgautis ypatingais patiekalais, ir antis grilyje yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Šis receptas sujungia sultingą mėsą, aromatingą įdarą ir išskirtinius vaisių prieskonius, kurie suteikia unikalų...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 16:57 Receptai Marinuota skumbrė: skanus ir maistingas užkandis
Marinuota skumbrė yra ne tik skanūs, bet ir maistingi užkandžiai, kurie puikiai tinka tiek kasdieniam, tiek šventiniam stalui. Ši žuvis yra kupina omega-3 riebalų rūgščių, baltymų ir vitaminų, todėl jos įtraukimas į mitybą gali te...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 16:49 Receptai Silkė su džiovintais grybais: tradicinis lietuviškas skonis
Silkė su džiovintais grybais ir svogūnų pagardu – tai ne tik skanus, bet ir simbolinis lietuviškos virtuvės patiekalas, apjungiantis tradicijas ir modernumą. Šis receptas ypač populiarus, kai norima paruošti lengvą, tačiau sočę už...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 21:26 Storosios žarnos valymas nuo toksinų: 1 paprastas receptas
Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip dirgliosios žarnos sindromas ar lėtinis vidurių užkietėjimas, yra vis labiau paplitusios. Daug žmonių ieško natūralių būdų, kaip pagerinti savo savijautą ir išvalyti gaubtinę žarną. Šiame straipsnyje pristat...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 19:19 Stebuklingas svorio metimas tinginiams: imbiero mišinys
Naujausi Kinijos mokslininkų tyrimai atskleidžia revoliucingus atradimus apie litocholinę rūgštį, natūraliai gaminamą organizme. Šis junginys, kuris pasireiškia, kai organizmas patiria badavimo būseną, gali tapti raktu į senėjimo procesų sulėtėjimą i...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:40 Kaip Neužversti Artimųjų Savo Negatyvumu?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su iššūkiais ir sunkumais gyvenime, tačiau kaip mes juos sprendžiame, gali reikšmingai paveikti mūsų santykius su artimaisiais. Pagalbos ieškojimas yra natūralus, tačiau svarbu žinoti, kada ir kaip tai daryti, kad neap...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:06 Atleidimas: Kelias į Emocinę Laisvę ir Ramybę
Atleidimas – tai galinga savybė, leidžianti mums išsilaisvinti nuo praeities skausmų ir nuoskaudų. Nors dažnai manome, kad atleidimas yra susijęs su kitais, iš tiesų jis labiausiai veikia mus pačius. Šiame straipsnyje nagrinėsime atleidimo procesą, j...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 18:37 Gyvenimas dviese: kinė 5 metus apsimetinėjo savo mirusia seserimi
Šeimos ryšiai kartais gali būti tokie sudėtingi, kad net tragiškos aplinkybės skatina mus ieškoti neįprastų sprendimų. Kinijos internetas šiuo metu mirga nuo Annie Niu pasakojimo apie tai, kaip ji penkerius metus slėpė savo sesers dvynės mirtį nuo se...

Skaityti daugiau