Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Receptai » 2018 » Rugsėjo » 19

Vaistažolių mišiniai nuo gastrito

gastritas, gastrito gydymas, gastrito receptai, vaistažolės gastritui

• Su cukrumi ar medumi sutrintos ir vandeniu atskiestos putino uogos arba išspaustos sultys ir iš jų padarytas gėrimas – puikus vitaminų šaltinis. Toks gėrimas atgaivina, suteikia papildomos energijos, valo kraują, taip pat  padeda ir sergant gastritu ar opalige. 

Sergant gastritu, rekomenduotini mišiniai. Po lygiai ramunėlių ir medetkos žiedų, gysločių lapų ir kraujažolės bei lakišiaus žolės.

• Sergant gastritu, rekomenduotini mišiniai. Po 10g. ajerų šakniastiebių, pupalaiškio bei širdažolės žolės, kmynų bei anyžių sėklų ir ramunėlių žiedų, 15g. pipirmėtės žolės, 20g. kraujažolės ir 95g. valerijonų šaknų ir šakniastiebių.

• Sergant gastritu, beveik visi antpilai vartojami vienodai: po 1/2 stiklinės 3 kartus per dieną, 20-30 min. prieš valgį.

• Sergant chronišku gastritu ar po dizenterijos bei didinant organizmo atsparumą prieš infekcinius susirgimus reikia vartoti po 1 valgomąjį šaukštą alijošiaus sulčių 3 kartus per dieną 30 min. prieš valgį.

• Kai sergant gastritu pasireiškia neinfekcinis viduriavimas. Po lygiai ramunėlių žiedų, kraujažolės, pelyno, bei šalavijo žolės. Antpilus gaminti įprastu būdu ir vartoti po 1/2-1 stiklinę 2 kartus per dieną po pietų ir prieš miegą.

• Kai sergant gastritu pasireiškia neinfekcinis viduriavimas. Po lygiai pankolio vaisių, ajero šakniastiebių, valerijono šaknų, pipirmėtės žolės ir ramunėlių žiedų. Antpilus gaminti įprastu būdu ir vartoti po 1/2-1 stiklinę 2 kartus per dieną po pietų ir prieš miegą.

• Kai sergant gastritu pasireiškia neinfekcinis viduriavimas. Po 20g. pelyno žolės ir miškinės sidabražolės šakniastiebių ir po 30g. dirvinio asiūklio, bei kraujažolės žolės. Antpilus gaminti įprastu būdu ir vartoti po 1/2-1 stiklinę 2 kartus per dieną po pietų ir prieš miegą.

• Kai sergant gastritu kamuoja skausmas ir rėmuo. Rytą, nieko nevalgius, suvalgyti 1 arbatinį šaukštelį su kaupu tik išimto iš šaldytuvo sviesto. Kai jį nurysite, imti į burną tiek pat medaus. Po 40 min. papusryčiauti. Vakare, praėjus lygiai 3 valandom po lengvo paskutinio maitinimosi, praryti 1 arbatinį šaukštelį šaltalankių aliejaus ir eiti miegoti. Gydytis 35-45 dienas.

• Kai sergant gastritu kamuoja skausmas ir rėmuo. Po lygiai piliarožės bei rudmenės šaknų ir pankolio vaisių.

• Kai sergant gastritu kamuoja skausmas ir rėmuo. Po 20g. gysločių lapų, jonažolės bei katpėdės žolės, po 10g. širdažolės bei takažolės ir po 5g. kraujažolės bei pipirmėtės žolės, kmynų sėklų ir ajerų šakniastiebių.

• Kai sergant gastritu kamuoja skausmas ir rėmuo. Po 15g. liepžiedžių, linų sėmenų, rudmenės šaknų, ajerų šakniastiebių, po 20g. pipirmėtės žolės ir pankolio vaisių.

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Ypač naudinga valgyti šias daržoves: šviežius ir raugintus kopūstus, ropes, ridikus, salierus, morkas, petražoles, krapus.

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Valgyti uogas, kuriose gausu vitaminų – erškėtuoges, šermukšnius, žemuoges, juoduosius serbentus.

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Rytais gerti morkų, kopūstų, greipfrutų, spanguolių, juodųjų serbentų sultis (gerti ne mišinį, bet vieną sulčių rušį, pvz. 1 dieną morkų sultis, kitą- kopūstų ir t.t.).

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Prieš naktį gerti įvairias sultis, įpylus į jas šaukštą alavijo sulčių.

• Kai dažnai kartojasi gastritas arba norint jo išvengti. Dažnai valgyti avižų bei grikių košes, kurios aprūpina organizmą svarbiais vitaminais ir saugo skrandžio gleivinę.

• Gastritą patariama gydyti ir putino uogų sultimis su medumi. Manoma, kad šis mišinys dar ir apsaugoja nuo vėžio ir stabdo vėžinių ląstelių augimą, be to, mažina kraujo spaudimą.

• Esant stipriam sekrecijos nepakankamumui. Po lygiai ajerų šakniastiebių, pupalaiškio bei pelyno žolės ir apelsino žievelių.

• Esant stipriam sekrecijos nepakankamumui. Po 10g. pipirmėtės, jonažolės, šalavijo, pupalaiškio žolės, ramunėlių ir medetkų žiedų, kiaulpienių bei ajerų šaknų ir 20g. gysločių lapų.

• Esant stipriam sekrecijos nepakankamumui. 30 g. ramunėlių žiedų, 40 g. gysločių lapų, 20 g. kraujažolės žolės ir 15 g. ženšenio šaknų.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
13.11.2024 laikas 20:40 Receptai Skanus morkų pyragas: lengvas receptas pradedantiesiems
Morkų pyragas yra ne tik skanus, bet ir maistingas pasirinkimas, puikiai tinkantis tiek šventėms, tiek kasdieniam desertui. Šis pyragas, derinantis saldžias morkas ir citrusinius apelsinus, sužavės net išrankiausius skonius. Šiame...

Skaityti daugiau

13.11.2024 laikas 20:29 Receptai Citrininiai sausainiai: skanūs ir gaivūs kepiniai

Citrinos — tai ne tik gaivinantis vaisius, bet ir svarbi Italijos kulinarinės kultūros dalis. Citrininiai sausainiai, šių citrusinių vaisių įkvėpti, tapo mėgstamu skanėstu visame pasaulyje. Šie sausainiai yra puikus pasir...

Skaityti daugiau

07.11.2024 laikas 09:42 Onkologinė Mityba 11.10. Geriausi Liaudiški Maisto Papildai. Paprastasis Varputis - Universalus Gydytojas

Varputis – tai unikalus augalas, kurio gydomosios savybės žinomos nuo seniausių laikų. Nuo šaknų iki viršūnių, šis augalas gali padėti išspręsti daugybę sveikatos problemų: nuo kepenų cirozės ir akmenų inkstuose iki viršk...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau