Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 7

Kinų bendrovė tikina, kad jų naujasis automobilis padės apsisaugoti nuo koronaviruso

Kinijos automobilių gamintojas „Geely Auto“ pristatė savo naujausią modelį „Icon“, tačiau tai nėra įprastas kompaktiškas visureigis, rašo businessinsider.com.

Kaip sakė pats gamintojas – visureigis skirtas koronavirusui. „Geely“ teigia, kad automobilyje yra speciali filtravimo sistema, kuri gali išvalyti orą ir išfiltruoti virusus.

Kompanija visureigį išleido praėjus trims savaitėms po to, kai pažadėjo skirsianti 53 milijonus dolerių suprojektuoti automobiliui, galėsiančiam keleivius apsaugoti nuo virusų, tokių, kaip Kinijoje siaučiantis koronavirusas.

„Geely“ iš karto pradėjo prekybą savo naujuoju visureigiu Kinijos rinkoje. Gamintojas unikalią oro valymo sistemą apibūdimo, kaip „sukurtą per rekordiškai trumpą laiką“.

Koronavirusas, Geely Icon, Kinija, Automobiliai, Auto naujienos, Auto

„Geely Icon“ / Gamintojo nuotr.

„Icon“ oro filtravimo sistema yra sertifikuota pagal N95, o tai reiškia, kad ji blokuoja mažiausiai 95 proc. mažų dalelių, kurių matmenys yra 0,3 mikrono. Tačiau koronaviruso dalelių skersmuo yra nuo 0,05 iki 0,2 mikrono, o tai reiškia, kad naujoji technologija negali visiškai apsaugoti keleivių nuo viruso.

China Geely icon I just drive mobility

Nepaisant to, „Gelly“ vistiek teigė sulaukusi daugiau nei 30 tūkst. automobilių užsakymo, dar iki gamintojui oficialiai paskelbus apie prekybą.

Koronavirusas, Geely Icon, Kinija, Automobiliai, Auto naujienos, Auto

„Geely Icon“ / Gamintojo nuotr.

Užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius perkopė 100 tūkst., o aukų skaičius viršija 3,4 tūkst. Daugiau kaip 80 proc. visų susirgimų užfiksuoti Kinijoje. Naujausiais duomenimis, Kinijoje iki šiol koronavirusu užsikrėtė 80 700 žmonių. 53 800 iš jų pasveiko, o tai yra daugiau nei 60 proc. visų susirgusių. Apie 3 000 mirė – maždaug 3,7 proc. visų užsikrėtusių žmonių.

2020 Geely icon FirstLook Walkaround - China Auto Show (2020款吉利icon,外观与内饰实拍)

Parengė Paulius Vaitekėnas, publikuoja Lrt.lt

 

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 18:06 Pas Didžiosios Britanijos Karaliene Aptiktas COVID-19

Karalienė Elžbieta II gavo teigiamą rezultatą COVID-19. Šią šokiruojančią naujieną Bekingemo rūmai patvirtino praėjus kelioms minutėms po to, kai ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) paskelbė turįs teigiamą koronaviruso rezultatą

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 14:44 Seksas Ir Koronavirusas: Ar Tai Nepavojinga?
Daugybėje šalių įvestas karantinas, milijonai žmonių yra priversti užsidaryti namie, todėl nenuostabu, kad tiek poros, tiek vieniši žmonės svarsto, ką koronavirusas reiškia jų lytiniam gyvenimui, rašoma theguardian.com. Turėdami tai omenyje, trijų skirtingų ekspertų paklausėme penkių pačių aktualiau...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau