Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Birželio » 29

Kinijos milijardierius teigia, kad KKP šią vasarą planuoja išleisti dar vieną kovidų atmainą

(Paranormal) Ar netrukus pasirodys naujas kinų virusas, kurį Kinijos komunistų partija (KKP) pristatys Jungtinėms Valstijoms? Kinijos milijardieriaus Mileso Guo teigimu, atsakymas yra teigiamas.

Neseniai vykusioje "TruNews" laidoje laidos vedėjas Rickas Wilesas (Rick Wiles) pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame Milesas (Mileso) kalba apie, jo teigimu, artėjantį išpuolį prieš JAV, kuris bus panaudotas galutiniam mirtinam smūgiui šaliai suduoti.

"Remdamiesi tikrąja Kinijos žmonių istorija ir civilizacija, mes čia perduodame žinią Vakarams, kad mes visi esame žmonės", - klipe teigė Milesas, patikslindamas, kad tikrieji priešai yra ne paprasti Kinijos žmonės, o KKP.

"Mes niekada netapsime Vakarų priešais. Kinijos žmonės nesiruošia, niekada nesiruošė, nesiruošia ir niekada nesiruošia įsiveržti ar okupuoti jokių Vakarų šalių teritorijų. Niekada, niekada."

Milesas padarė keletą pranešimų, kuriuose paaiškino, kad Kinijoje virveles tampo apie 200 šeimų, kurios visos priklauso KKP. Svarbu pažymėti, kad tai skamba labai panašiai kaip saujelė "elitinių" šeimų, kurios taip pat kontroliuoja JAV.

"Jie yra nusikaltimų prieš Vakarus vykdytojai, bando "vadovauti" Vakarams ir prievarta užimti Vakarų išteklius, paleisti virusą, kitų incidentų, kurie gali įvykti, taip pat ir to, apie kurį šiandien skelbiu, kaltininkai", - tvirtina Milesas.

"Dabar svarbiausias dalykas, kurį jums pasakysiu, yra tai, kad gavome tikslią žvalgybinę informaciją. Pirma, KKP netrukus, tikriausiai šios vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje, bandys paleisti kitą virusą."

Miles Guo: Kinija užpuls Taivaną, kad atitrauktų dėmesį prieš puldama JAV

Tariamas šio naujo viruso išleidimas sutaps su Kinijos išpuoliu prieš Taivaną, toliau tvirtina Milesas. Kai šis puolimas bus pradėtas ir visų dėmesys bus nukreiptas į Taivaną, tada Kinija užpuls JAV, panaudodama biologinį ginklą ir galbūt dar daugiau.

Milesas aktyviai dalyvavo skelbiant informaciją visus praėjusius metus per pirmąjį Kinijos viruso išleidimą, ne kartą pasirodė laidoje "Bannon WarRoom" ir kitose JAV transliuojamose programose.

Daugeliu atžvilgių jis iš Kinijos teikė pranešimus, apie kuriuos Amerikos žiniasklaida nepranešė, nors kai kuriuos jo teiginius gali tekti vertinti atsargiai.

Laikas parodys, ar KKP galiausiai išleis dar vieną virusą, ar bent jau pareikš, kad tai padarė, siekdama priversti gyventojus uždaryti daugiau vietų, maskuoti įgaliojimus ir apskritai sukelti paranoją bei baimę.

Kadangi pirmą kartą tai taip gerai suveikė, didelė tikimybė, kad tas, kas už viso to stovi, tikrai pabandys dar kartą. Kai tironija pasiteisina, tironai ir toliau ją stiprina, kol pasiekia tokį valdžios ir kontrolės lygį, kokio taip trokšta.

"Virusas, kuris bus paleistas šį kartą, tikrai bus pavojingesnis už praėjusį, - tvirtina Milesas. "Esame informuoti, kad KKP puikiai žino, jog po 2021 m. G7 aukščiausiojo lygio susitikimo, per kurį žuvo milijonai žmonių, virusu užsikrės šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje."

"O tuo tarpu viso pasaulio gyventojai [sic] reikalauja tiesos (apie virusą). KKP puikiai supranta, kad tiesa galiausiai paaiškės, todėl sudaro politinius sandėrius ir papirkinėja arba grasina politikams."

Jei norite patys išgirsti laidą, galite tai padaryti apsilankę šioje nuorodoje.

Daugiau naujausių naujienų apie Kinijos virusą rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TruNews.com

NaturalNews.com

Straipsnio autorius: Ethan Huff. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau