Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 22

Nustatyta, kad skiepyti žmonės turi 600 proc. didesnę tikimybę mirti nuo kovidų "variantų" nei neskiepyti

(Paranormal) Skiepytieji nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) daugiau nei šešis kartus dažniau miršta nuo cirkuliuojančio "varianto", tokio kaip "Delta", nei neskiepyti žmonės, kurie tiesiog pasakė "ne" keistiems eksperimentiniams Tonio Faučio (Tony Fauci) ir vyriausybės vaistams.

Penktadienį Anglijos visuomenės sveikatos biuro paskelbti nauji duomenys parodė, kad, palyginti su nepasiskiepijusiais žmonėmis, tie, kurie pasiskiepijo nuo kiniškojo viruso, turi daug didesnę tikimybę patirti kankinančią mirtį susidūrę su vienu iš daugelio Vuchano gripo variantų, kurie, kaip teigia žiniasklaida, plinta.

Pasirodo, dėl eksperimentinės genų terapijos cheminių medžiagų žmogaus imuninė sistema yra labiau linkusi į staigią mirtį susidūrus su Kinijos virusu, nei tuo atveju, jei ta imuninė sistema būtų tiesiog palikta ramybėje ir dirbtų savo darbą natūraliai, be farmacinio įsikišimo.

Dokumente, pavadintame "SARS-CoV-2 variantai, keliantys susirūpinimą, ir variantai, tiriami Anglijoje, 16 techninė pažyma", pateikiami duomenys, iš kurių matyti, kad Kinijos viruso variantai iš esmės yra ne problema, nes didžioji dauguma su jais susidūrusių žmonių apie tai net nežino.

Minutėlei nedaugelis tų, kurie miršta nuo varianto, daugiau nei tikėtina, kad jau buvo pasiskiepiję, rodo tyrimai. Dar mažesnė dalis tų, kurie nebuvo skiepyti ir mirė po teigiamo tyrimo, greičiausiai turėjo nusilpusią imuninę sistemą arba kokių nors kitų sveikatos problemų, pavyzdžiui, širdies ligų ar nutukimo.

Dauguma žmonių turi nulinę tikimybę mirti nuo kinų viruso "varianto"

Anglijos viešosios sveikatos tarnyba (Public Health England) netgi pripažįsta, kad rizika mirti nuo kinų viruso "varianto" yra itin maža, ypač jei žmogus nebuvo pasiskiepijęs. Pasirodo, tie, kurie pasiskiepija, turi daug didesnę tikimybę nukentėti ir mirti, o tai, matyt, yra savaime suprantama, kai stengiamasi išlikti "saugūs".

Nepaisant to, melaginga žiniasklaida didina propagandą apie variantų plitimą, vadindama jį penktąja, šeštąja ar dar kokia nors "banga", ir tuo pat metu ragina visuomenę skiepytis tiek kartų, kiek reikia, kad "išlygintų kreivę".

Nepaisant to, kad dabar jau žinoma, jog injekcijos platina variantus, melaginga žiniasklaida tikisi, kad dauguma žmonių turi labai trumpalaikę atmintį ir pamirš tiesą, bijodami, kad jų testai dėl Vuchano gripo vėl gali būti teigiami.

Be to, kad mirštamumas yra didesnis, skiepytiems žmonėms, kurių testų rezultatai yra teigiami dėl vieno iš variantų, dažniau nei neskiepytiems žmonėms dėl kinų peršalimo prireikia hospitalizacijos.

Naujausiais duomenimis, net 2,0 proc. paskiepytų žmonių, kurių testas dėl Delta varianto teigiamas, prireikia skubios pagalbos, palyginti su tik 1,48 proc. neskiepytų žmonių.

"Dabartiniai duomenys atitinka praėjusią savaitę Anglijos visuomenės sveikatos agentūros paskelbtus duomenis, kurie taip pat parodė šešis kartus didesnį mirštamumą tarp visiškai paskiepytųjų nei neskiepytųjų ir 2,3 proc. hospitalizacijos atvejų tarp visiškai paskiepytų bent prieš dvi savaites, palyginti su tik 1,2 proc. neskiepytųjų", - toliau aiškina Celeste McGovern iš LifeSiteNews.

Visa tai tik patvirtina tai, apie ką įspėjo Masačusetso technologijos instituto (MIT) mokslininkė Stephanie Seneff, kalbėdama apie nuo antikūnų priklausomą sustiprėjimą, arba ADE, kuris iš esmės yra vakcinos sukeltas imuniteto pažeidimas, dėl kurio žmogus tampa labiau linkęs susirgti.

"Man atrodo, kad lazerio spinduliu sukeltų antikūnų specifiškumą atsveria bendras įgimto imuniteto susilpnėjimas", - sako Seneff.

"Taip pat įtariu, kad masinės skiepijimo kampanijos gali paspartinti vakcinai atsparių mutavusių padermių tapimą dominuojančiomis tarp visų SARS-Co-V2 [koronaviruso] padermių."

Norėdami sužinoti naujausias nesąmones apie Kinijos viruso "variantus", būtinai apsilankykite Pandemic.news.

Parengta pagal: Vaccinated people found to be 600% more likely to die from covid “variants” than unvaccinated people

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

NaturalNews.com

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau