Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

16.05.2019, 17:07
Civilizacijos paslaptys
Vienas iš šių daiktų buvo didžiulis bronzinis robotas Talosas. Kita versija skelbia, kad milžiną iškalė Hefaistas su kiklopu ir padovanojo Kretos karaliui Minui. Dar vienas mitas teigia, kad Talosas buvo Krezo sūnus ir Festo tėvas, arba Mino brolis. Tikriausiai, tai buvo jautis, kurį žmonės siejo su Minotauru iš Kretos labirinto. Apolonijus Rodietis savo kūrinyje "Argonautika" pasakoja, kad jis buvo "žmonių rūšies, iš bronzos, iš uosio, paskutinis išgyvenęs dievų sūnus".
Sužinok daugiau ...
16.05.2019, 06:18
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Natūrali žmogaus rankų padėtis – nuleistos žemyn. Bet, kaip tvirtina fizioterapeutai, labai naudinga dienos bėgyje pakelti jas aukštyn. Pakelti rankas geriausia taip: laikyti jas paraleliai arba suspausti į „spyną“, truputį pasitempti aukštyn paskui jas ir pavaikščioti tokioje padėtyje.
Sužinok daugiau ...
15.05.2019, 20:56
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Šis šampūnas yra naudingas ir natūralus. Ypač tiems, kurie nori storų ir tankų plaukų. Reguliariai naudojant ricinos aliejų plaukų augimas padidės kelis kartus. Ricinos aliejaus šampūnas gali būti paruošiamas namuose. Tai padaryti labai lengva. Be to, jį galite tepti tiesiai ant galvos odos. Iš karto pastebėsite, kad jūsų plaukai taps storesni ir stipresni.

Sužinok daugiau ...
15.05.2019, 19:41
Kelionės laiku
Mes visi esame svajoję grįžti laike atgal. Visi mes norėtumėme ištaisyti praeityje padarytą klaidą, pakeisti gyvenimą. Atrodo, pakanka tik grįžti atgal laike, ir viskas pasaulyje sustos į savo vietas. Šį kartą išdrįstumėte užkalbinti kažkada autobuse pamatytą simpatišką merginą arba investuotumėte lėšas į visai kitą sritį, nei tai padarėte prieš keliolika metų. Mes kol kas nežinome, kaip grįžti laike atgal. Gali būti, kad tai netgi neįmanoma.
Sužinok daugiau ...
15.05.2019, 19:20
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Dauguma žuvų būna užterštos pramoninėmis atliekomis ir gyvsidabriu, netgi tos, kurios auginamos specialiose žuvų fermose, o šeriamos netinkamu maistu - grūdais. Teršalai kaupiasi mitybos grandinėse ir su laiku. Stenkitės nevalgyti durklažuvių, tunų ir kitų giliavandenių žuvų, nes jose gali būti daugiau gyvsidabrio negu gyvenančiose seklumoje.
Sužinok daugiau ...
15.05.2019, 18:32
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Kad jūsų kūno svoris būtų normalus, laikykitės žemo glikeminio indekso (GI) dietos. Per tyrimus paaiškėjo, kad, palyginti su kitomis mitybos programomis, GI dieta yra tinkamiausia kūno svoriui mažinti. Šioje mitybos programoje angliavandeniai išdėstyti pagal poveikį, kokį jie daro cukraus (gliukozės) koncentracijai kraujyje.
Sužinok daugiau ...
15.05.2019, 10:13
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Per dažnai vartodami vaistus traukulių šalinimui, ypač priešuždegimines ir nuskausminančias priemones, tokias kaip ibuprofenas, jūs gaunate stiprų pašalinį poveikį, ypač jis veikia inkstų ir sąnarių sveikatą. Šie preparatai gali laikinai pašalinti simptomus, bet neveikti tikrosios traukulių priežasties.
Sužinok daugiau ...
14.05.2019, 20:45
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Aš asmeniškai esu bandęs daug receptų nuo kulno įtrūkimų. Tačiau, jie tik iš dalies prigesino skausmą. Kulnai vis dar trūkinėjo. Skausmas buvo nepakeliamas. Tačiau, vieną kartą, į mano rankas pakliuvo šis receptas. Nusprendžiau jį išbandyti, nebuvo ko prarasti. O, dar namuose buvo visko, ko reikia paruošti šį receptą.
Sužinok daugiau ...
14.05.2019, 19:57
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Tai labai paprasta priemonė, padėsianti sumažinti sąnarių uždegimą ir efektyviai bei natūraliai be vaistų kovoti su skausmu! Artritas – labai dažna liga, kuriai būdingas sąnarių uždegimas ir deformacija, lydimas didesniu ar mažesniu intensyvumo skausmu, priklausomai nuo to, kas ją provokuoja: podagra, reumatoidinis artritas, osteoartritas ir kt.
Sužinok daugiau ...
14.05.2019, 17:36
Mistinės vietovės, Anomalinės zonos

"Klaidžiomis vietomis" liaudyje vadinamos anomalios zonos, kuriose gali bet kas įvykti. Pirmiausia - visiška dezorientacija erdvėje. Tokių anomalių zonų dydis yra nuo 100-200 m iki 1-5 km. Į gamtą retai iškeliaujantiems miestiečiams klaidžiojimas, pavyzdžiui, miške, yra visiškai natūralus dalykas - orientyrų nėra, medžiai panašūs, be to, daugumos žmonių žingsnis viena koja (dažniausiai dešine) yra keliais centimetrais trumpesnis už žingsnį kita koja, dėl to žmogus, neturintis kryptį nurodančio orientyro, eina ne tiesiai, o pradeda sukti 3-4 km skersmens ratus.

Sužinok daugiau ...
14.05.2019, 16:41
NSO, Ateiviai

Livlendas - ramus miestelis Teksase, kuriame gyvena mažiau nei 10 tūkstančių gyventojų. Nežinia dėl kokios priežasties, bet būtent šį miestelį NSO pasirinko savo masinės "atakos" taikiniu 1957 metais.

Sužinok daugiau ...
14.05.2019, 10:34
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Vaistinei didžiųjų dilgėlių žaliavai renkami lapai, taip pat sėklos ir šaknys. Dilgėlės nupjaunamos, keletą valandų apvytinamos, kad nedilgintų, tada nuskinami lapai ir džiovinami pavėsyje, gerai vėdinamoje patalpoje arba džiovykloje 45–50 laipsnių temperatūroje. Sėklos renkamos liepą–rugpjūtį, šaknys kasamos anksti pavasarį arba rudenį.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 ... 558 559 »