Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Straipsnių archyvas

02.11.2019, 13:18
Gamtos paslaptys
Klimato kaita yra priežastis, dėl kurios žmonijai reikalinga maisto revoliucija. Dėl dažnėjančių sausrų, potvynių, parazitų ir ligų mūsų kasdien vartojami augaliniai ar gyvuliniai produktai jau po vienos ar kelių kartų gali tapti istorinėmis, pažįstamomis tik iš archyvinių nuotraukų. Klimato kaita grėsmę kelia jautienai, žuviai, vynui, šokoladui ir kitiems mūsų mėgstamiems dalykams
Sužinok daugiau ...
01.11.2019, 22:35

Norint atpalaiduoti pavargusias kojas po įtemptos darbo dienos, nėra nieko geriau nei detoksikuojanti vonia, kuri pagerina kraujotaką ir palengvina sunkumus bei skausmą!

Sužinok daugiau ...
01.11.2019, 15:32
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Bronchitas sukelia nuolatinį kosulį, kartu su gleivinės išskyromis. Bronchitą gali sukelti įvairūs veiksniai, pradedant nuo gripo ar blogai išgydyto peršalimo. Nors kosulys yra labai dažnas peršalimo ar gripo simptomas, turėtumėte būti labai atsargūs dėl bronchito komplikacijos atsiradimo.

Sužinok daugiau ...
01.11.2019, 10:18
Archeologija
Lobio suradimas buvo patvirtintas dar praėjusiais metais – bet nuo to laiko ekspertai daug ir sunkiai dirbo, kad jį iškeltų jį į žemės paviršių. Visos radimvietės plotis siekia 670 metrų, ir apima namų tinklą bei kapavietes, pilnas aukso ir sidabrinių urnų. Pasak senovinių mitų, Tenėja buvo pastatyta tam, kad būtų kur apgyvendinti Trojos karo belaisvius – bet vėliau, Romos laikais, išaugo į turtingą miestą.
Sužinok daugiau ...
01.11.2019, 10:07
Kosmosas
Mokslininkų grupė šią naująją problemą patvirtino duomenimis, kuriuos surinko nauja teleskopinė technologija, kurios veikimas grindžiamas kintančios formos veidrodžiais.
Sužinok daugiau ...
31.10.2019, 22:13
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Podagra gali sukelti stiprų skausmą kojų pirštuose ar kitose pėdos vietose. Ji dažniausiai pasirodo didžiojo piršto dalyje. Bet to, ji gali atsirasti ausies, delno, rankų sąnarių, kulkšnių, kelių, alkūnių ar riešų srityje. Dėl šlapimo rūgšties kristalų kaupimosi sukeliamas uždegimas, patinimas ir stiprus skausmas.
Sužinok daugiau ...
31.10.2019, 19:25
Sąmokslo teorijos, Gandai

Sąmokslo teorijų ir ateivių gerbėjams teks nusivilti – Edwardas Snowdenas, duodamas interviu tinklalaidei „The Joe Rogan Experience“, paneigė versiją, kad JAV valdžia savo slaptose įstaigose slepia ateivius.

Sužinok daugiau ...
30.10.2019, 20:45
Medicinos Naujienos

Medicinoje vis dar vyrauja nuomonė, kad širdies ligas sukelia riebus maistas, tačiau darosi vis aiškiau, kad iš tikrųjų kalta yra visa moderni mityba - viskas, kas supakuota ir turi ilgą laikymo terminą. Vis daugiau mokslinių tyrimų pabrėžia du širdžiai kenkiančius dalykus - transriebalus ir rafinuotą cukrų.

Sužinok daugiau ...
30.10.2019, 09:33
Archeologija
Tamplierių riteriai buvo vienas svarbiausių katalikų karinių ordinų istorijoje. Tamplierių galios augimas ir galutinis jų nuosmukis yra daugelio tyrimų, legendų ir sąmokslo teorijų tema. Jų pėdsakas istorijoje iki šiol išlieka intriguojantis. Ir norėdami sukurti naują dokumentinį filmą, dr. Albertas Linas iš „National Geographic“ į Izraelį nuvežė naujausias archeologines technologijas – kad ištirtų vieną iš svarbiausių su tamplieriais siejamų vietų ir išsiaiškintų, ar pavyktų atrasti ką nors naujo
Sužinok daugiau ...
29.10.2019, 21:41
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Kalcis yra gausiausias mineralas mūsų organizme. Daugiausia jo yra mūsų kauluose ir dantyse. Be to, kalcis yra svarbus raumenų vystymuisi, nervų sveikatai, fermentiniam aktyvumui ir naujų ląstelių formavimuisi. Mūsų kūnui reikia didelio kasdienio kalcio kiekio. Bet, jei su maistu mes negausime jo, mūsų organizmas be problemų ištrauks jį iš dantų ir kalų.
Sužinok daugiau ...
29.10.2019, 21:03
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Nors cholesterolis turi blogą reputaciją, nedidelis kiekis, viskas, ko reikia hormonams ir kitoms medžiagoms gaminti. Bet, kai šios medžiagos yra per daug, ji pradeda kauptis kraujyje. Todėl, ant kraujagyslių sienelių pradeda formuotis apnašos.
Sužinok daugiau ...
28.10.2019, 22:48
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Esant radikulitui, artritui ir sąnarių skausmui uždėkite šviežius varnalėšos lapus ant uždegimo vietos. Uždenkite lapus plėvele, tada šiltu šaliku ar skara ir patogiu būdu užfiksuokite kompresą. Laikykite 2-3 valandas.
Sužinok daugiau ...
28.10.2019, 20:48
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Žmonės, kurie turi skaudamus sąnarius, artritą, reumatoidinį artritą ar poliartritą, kenčia nepakeliamą skausmą, nes dėl sutinimo negali be skausmo sulenkti pirštų, skausmas neleidžia užmigti.

Sužinok daugiau ...
28.10.2019, 16:02
Civilizacijos paslaptys
Žengdama į naują epochą, žmonija vėl atsigręžia į Piramides. Gimsta naujos hipotezės, atgimsta senosios. Nevalingai kyla klausimas: ką mums daryti su piramidėmis? Beprotiškaiusio projekto autoriai siūlo išardyti jas alei akmenėlio. Bent jau vieną iš jų – Cheopso. Kam to reikia? Ogi tam, kad galutinai suprastume, kas ten viduje slypi…
Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 18:09
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Druskas tirpdanti arbata 1 stiklinę smulkintos saulėgrąžos šaknies pavirinti 3 l vandens 5-10 min, paskui nukošti ir gerti vietoj bet kokių skysčių. Šis nuoviras gerai padeda esant druskų nuosėdoms. Gydymo kursas 2-3 mėn. Arbata iš saulėgrąžos šaknų geriama didelėmis dozėmis mėnesio bėgyje ir ilgiau. Druskos pradeda išeiti tik po 2 gydymo savaičių ir išeina iki tol, kol šlapimas netampa skaidrus kaip vanduo, ir jame nebenusėda druskų nuosėdos.
Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 17:21
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Sąnarių skausmas dažnai suvokiamas, kaip senatvės požymis, ypač jei jis pasireiškia vyresniems nei 40 metų. Tačiau sąnarių diskomfortas yra ir jaunesniems žmonėms. Gali būti keletas priežasčių, kodėl skaudą sąnariai: reumatas, traumos, perkrovos, artrito atsiradimas. Skausmą gali palengvinti senas receptas, kurį galima lengvai paruošti namuose.

Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 14:11
Archeologija
Faisto diskas laikomas unikaliu Mino kultūros paminklu (datuojamas XVII a. pr. m. e.). Abiejose jo pusėse yra įspausti hieroglifų ženklai, išsidėstę spiralės forma. Daugybę metų nuo pat disko suradimo mokslininkai ir mėgėjai entuziastai bando iššifruoti šį tekstą. Niekas nesiginčija, kad ženklai ant disko - tai senovinio rašto pavyzdys. Be kitų, buvo ir nuomonė, kad tai galėjo būti kažkokia religinė ir politinė sutartis (archeologija - paranormal.lt).
Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 12:19
Žmonės stebuklai

Antroje praėjusio amžiaus pusėje amerikiečių mokslininkas Livingstonas Gerhardas, remdamasis matematinės statistikos duomenimis, įtikinamai įrodė, kad yra ryšys tarp žmogaus psichikos būklės, didžiausio Saulės aktyvumo ir savaiminio žmogaus užsidegimo fenomeno. Jis sudarė įvairių energijų sąveikos lenteles. Kad jos atrodytų įtikinamesnės, ekspertų teismui, pateikė fantaziją dirginančius, dokumentais patvirtintus 1938 metų įvykius. Anot kito tyrėjo, amerikiečio Frenko Ruselio, tais metais mūsų šviesulys aktyviai veikė įprastus gamtinius procesus, laisvai žaisdamas su mumis – jų mąstančia dalimi.

Sužinok daugiau ...
27.10.2019, 09:36
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Kaip per 20 sekundžių išvalyti sinusus liežuviu ir nykščiu. Tai paprasta procedūra, padedanti per kelias sekundes nusausinti sinusus. Esmė tame, liežuviu turite prispausti viršutinę burnos dalį, o tada pirštą dedame tarp antakių ir atliekame spaudimus.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 ... 391 392 »