Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Vaizdo Įrašai  » Žmonės | Nuomonės

Aiškiaregė Vanda Darjina: Žmogus Ir Jo Turtas, Siela (2019-09-25 )

00:51:08

6 peržiūrų
Tūkstančius metų žmoniją kankina klausimas, koks turi būti žmogaus santykis su turtu ir jo kaupimu. Ne veltui juk net Šventame Rašte parašyta: greičiau kupranugaris pralįs pro adatos skylutę, negu turtuolis pateks į Rojų.
Aiškiaregė Vanda Darjina tvirtina, kad pažodžiui šio posakio suprasti tikrai nereikia. Nes turtas turtui nelygu. Jeigu žmogus turto kaupimui paskiria visą save, savo gyvenimą – tuomet jo siela, žinoma, nukenčia.
Ir ne tik siela. Būna, kad jau šiame gyvenime jis gauna akivaizdžių pamokų, verčiančių jį permąstyti savo gyvenimą ir perorientuoti darbus į prasmingesnę veiklą, negu turto kaupimas.
Vanda Darjina tvirtina, kad pagal Dievo planą kiekvienas žmogus atgimsta vėl ir vėl, kol užbaigia savo sielos evoliuciją. O atgimimas į konkretų gyvą sutvėrimą priklauso nuo to, kaip jis gyveno. Tarkim, besaikiai turto kaupikai atgimsta žiurkėse, paleistuvės įsikūnija į į beždžiones, į medžius įsikūnija buvę žudikai ir pan..
Na, o tam, kad vėl atgimtume Žmogumi, būtina ir gyventi, kaip Žmogui – turtais rūpintis tiek, kiek tai būtina, mylėti žmones ir gyvūnus, saugoti miškus ir visą Gamtą...
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar