Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Vaizdo Įrašai  » Gamtos Paslaptys

Kas Nutinka, Kai Susiduria Krokodilas Ir Begemotas?

00:01:33

3 peržiūros
Afrikoje gyvenantys Nilo krokodilai yra itin pavojingi – ir, kaip skaičiuojama, yra atsakingi už 275 – 745 užuolimus per metus. Tai – žymiai daugiau už bet kokias kitas krokodilų rūšis. Tačiau nepaisant to, krokodilai nėra patys pavojingiausi gyvūnai Afrikoje. Šis titulas priklauso begeotams.
Pasirodo, begemotai yra agresyviausi ir pavojingiausi gyvūnai Afrikoje – ir priešingai nei krokodilai, jie gali – ir būtinai apvers nedidelius laivelius bei užmuš bet ką, kas pateks į jų teritoriją. Ir daugumoje Afrikos teritorijų krokodilai ir begemotai yra priversti dalytis ta pačia gyvenviete. Tad kas nutinka, kai šie gyvūnai susiduria akis į akį?
Na, įprastai krokodilai prie begemotų nelenda – kadangi pastarieji yra žymiai didesni ir stipresni už krokodilus. Krokodilai nelenda net prie begemotų jauniklių.
Begemoto jauniklis, atskirtas nuo motinos, yra pakankamai lengvas grobis krokodilams – tačiau kai šalia yra motina, jaunikliai yra saugūs, todėl gali laižyti ar netgi kramtyti krokodilus tarsi žaislus, skirtus mažiems vaikams (kad greičiau augtų dantys) ir tai daryti be jokių pasekmių. Taip yra todėl, kad krokodilai žino, jog nevalia pykdyti begemotų – ypač motinų.
Žemiau esančiame video pamatysite, kaip tai atrodo realybėje.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar