Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »  » Sveikata

Elektromagnetinė Spinduliuotė Ir Penktos Kartos Ryšys (5G) Galimai Kenkia Žmogui

00:52:28

9 peržiūrų
Spaudos konferencija „Elektromagnetinė spinduliuotė ir penktos kartos judrusis ryšys (5G): potencialios grėsmės“.
Dalyvauja Vilniaus universiteto fizikos profesorius emeritas Jonas Grigas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Onkologijos skyriaus vadovė doc. Rasa Jančiauskienė. Pasak iniciatorių, spaudos konferencijoje fizikos ir sveikatos mokslų atstovai apžvelgs mažai akcentuojamą elektromagnetinės taršos žalą sveikatai ir išreikš pastebėjimus dėl potencialaus šios elektromagnetinės spinduliuotės higienos normos didinimo. Taip pat bus palyginta atskirų Europos Sąjungos šalių patirtis bei veiksmai ruošiantis penktosios kartos judriojo ryšio (5G) plėtrai.
Šioje spaudos konferencijoje aptariama ne tik nauda, bet ir žala gamtai, žmogui panaudojus 5G ryšį. Dėl šios priežasties galimai suserga daugiau žmonių... Kodėl naikinama žmonija, o visa spauda tyli, ar skleidžia melaginga informacija? Kodėl, Lietuvos protingi žmonės teikia melaginga informacija apie 5G? Ir kas finansuoja... kad jie meluotu?
O pasirodo 5G tikrai kenkia žmogui, bet niekas nieko netikrina, pinigai valdo! Pasidalinkite savo nuomone apie šią pateikta informaciją? Ar buvo naudinga?
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar