Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

NAUJAUSI VIDEO:

Vanga. Amžina burtininkė 3

00:18:14

Kaip pašalinti nugaros ir kaklo skausmus, sėdint prie kompiuterio! 1

00:10:12

Šis gėrimas vėl jus padarys jaunais! Kraujo valymas. 0

Pagrindinis » Video » Paranormal video

Kadrai iš 5 kategorijos taifūno pragaro / GoPro: Capturing a Category 5 Typhoon

Kadrai iš 5 kategorijos taifūno pragaro / GoPro: Capturing a Category 5 Typhoon 00:02:03

Peržiūrų: 1 Patalpino: Admin
Video aprašymas:

One of the most powerful storms to ever hit land, Typhoon Haiyan left behind a trail of destruction in the Philippines. Jim Edds was there, and captured the Category 5 storm on his GoPro.
----------------
Filipinų salas nuniokojęs taifūnas Haiyan yra vienas nuožmiausių uraganų per visą tropinių audrų stebėjimo istoriją. Štai taip šitas monstras atrodė iš kosmoso. Haiyan gūsiai vietomis siekė sunkiai suvokiamus 312 km/val. arba 87 m/s. Tačiau buvo bepročių, kurie šį pragarą filmavo ne iš kosmoso ir net ne iš slėptuvės, o mėgindami pastovėti ant žemės, kurią talžė stichija.
Galingiausios 5 kategorijos taifūnas Haiyan pasiglemžė tūkstančių filipiniečių gyvybes ir pridarė nuostolių už milijardus dolerių. Stichijos šėlsmo padarinius šalis jaučia iki šiol.

Jimui Eddsui užteko drąsos per patį uragano šėlsmą išeiti iš slėptuvės ir pafilmuoti, kaip viskas atrodo bei... pamatuoti vėjo greitį.

Nors J. Eddso turimas vėjo greičio matavimo prietaisas rodė 112 mylių/val. (180 km/val. arba 50 m/s), taifūno Haiyan gūsiai vietomis siekė sunkiai suvokiamus 195 mylių/val. (312 km/val. arba 87 m/s).

Įsisąmoninti tokį vėjo greitį šiuose filmuotuose kadruose geriausiai padės kelių šimtų kilometrų per valandą greičiu šalia galvos prašvilpiančios įvairiausios nuolaužos. Ko gero, kontakto atveju mažai padėtų ir J. Eddso segimas šalmas...

Metai: 2016
Kalba: English
Video trukmė: 00:02:03
Autorius: GoPro
PANAŠŪS VIDEO:
Iš visų komentarų: 0
avatar

PLANET TODAY NEWS [LT] (Prisijunkite) dokumentika lietuviškai ir ne tik: