Čia gali būti tavo nemokamas skelbimas.

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...

Pagrindinis » Video » Paranormal video

Panika ant ledo atitrūkus ledui

Panika ant ledo atitrūkus ledui 00:01:56

Peržiūrų: 1 Patalpino: Admin Paranormal video 
Video aprašymas:

Pamenate "braliukų" latvių poledinio žūklavimo ypatumus? Jie grandininiais pjūklais ežero vidury išpjauna keliasdešimties metrų skersmens ledo "kamštį" ir sukasi juo nelyginant karusele. O štai Magadano srityje (Rusija) grandininių pjūklų neprireikė. Ir gilę gliaudantis vis gaudantis žavuolis voverės ir žiurkės hibridas iš animacinės epopėjos "Ledynmetis" čia niekuo dėtas...
Šimtai poledinės žūklės mėgėjų desperatiškai puolė evakuotis nuo ledo lyties, kuri netikėtai atitrūko nuo kranto ledo masyvo ir ėmė plaukti į atvirą jūrą. Nors tokių incidentų pasitaiko ir Lietuvoje, ko gero, ant ledo įstrigę žvejai kviesti pagalbon specialiąsias tarnybas su sraigtasparniais nori mažiausiai.

Galbūt todėl šimtai jų strimgalviais puola šokti per didėjančią ledo properšą ir šiame vaizdo siužete. Kai kažkuris iš žvejų pastebėjo ant ledo atsivėrusį plyšį, prasidėjo chaosas ir panika. Laimė, šįkart properša vėrėsi neskubėdama, tad peršokti saugion pusėn spėjo beveik visi ne juokais išsigandę žūklautojai. Daugelis jų su savimi vilko žvejojimo įrangą. Tačiau plyšiui pradėjus vertis sparčiau, žvejai, užuot šokę patys, skubėdavo pirma permesti žvejybos reikmenis.

Pranešama, kad gelbėjimo tarnybų pagalbos prireikė vos keletui nespėjusių kranto pusėn peršokti poledinės žūklės entuziastų.

Metai: 2016
Kalba: Русский
Video trukmė: 00:01:56
Autorius: Entertainment News
Iš visų komentarų: 0
avatar
PANAŠŪS VIDEO:

NAUJAUSI VIDEO:
00:34:01

Profesoriaus Neumi... 1

00:10:15

100 kartų stipresn... 0

00:00:40

Kinijoje aptiktas ... 0