Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

NAUJAUSI VIDEO:

Vanga. Amžina burtininkė 1

00:18:14

Kaip pašalinti nugaros ir kaklo skausmus, sėdint prie kompiuterio! 1

00:10:12

Šis gėrimas vėl jus padarys jaunais! Kraujo valymas. 0

Pagrindinis » Video » Paranormal video

Panika ant ledo atitrūkus ledui

Panika ant ledo atitrūkus ledui 00:01:56

Peržiūrų: 2 Patalpino: Admin Paranormal video 
Video aprašymas:

Pamenate "braliukų" latvių poledinio žūklavimo ypatumus? Jie grandininiais pjūklais ežero vidury išpjauna keliasdešimties metrų skersmens ledo "kamštį" ir sukasi juo nelyginant karusele. O štai Magadano srityje (Rusija) grandininių pjūklų neprireikė. Ir gilę gliaudantis vis gaudantis žavuolis voverės ir žiurkės hibridas iš animacinės epopėjos "Ledynmetis" čia niekuo dėtas...
Šimtai poledinės žūklės mėgėjų desperatiškai puolė evakuotis nuo ledo lyties, kuri netikėtai atitrūko nuo kranto ledo masyvo ir ėmė plaukti į atvirą jūrą. Nors tokių incidentų pasitaiko ir Lietuvoje, ko gero, ant ledo įstrigę žvejai kviesti pagalbon specialiąsias tarnybas su sraigtasparniais nori mažiausiai.

Galbūt todėl šimtai jų strimgalviais puola šokti per didėjančią ledo properšą ir šiame vaizdo siužete. Kai kažkuris iš žvejų pastebėjo ant ledo atsivėrusį plyšį, prasidėjo chaosas ir panika. Laimė, šįkart properša vėrėsi neskubėdama, tad peršokti saugion pusėn spėjo beveik visi ne juokais išsigandę žūklautojai. Daugelis jų su savimi vilko žvejojimo įrangą. Tačiau plyšiui pradėjus vertis sparčiau, žvejai, užuot šokę patys, skubėdavo pirma permesti žvejybos reikmenis.

Pranešama, kad gelbėjimo tarnybų pagalbos prireikė vos keletui nespėjusių kranto pusėn peršokti poledinės žūklės entuziastų.

Metai: 2016
Kalba: Русский
Video trukmė: 00:01:56
Autorius: Entertainment News
PANAŠŪS VIDEO:
Iš visų komentarų: 0
avatar

PLANET TODAY NEWS [LT] (Prisijunkite) dokumentika lietuviškai ir ne tik: