Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Gamtos Paslaptys » Pati liūdniausia pasaulio katė rasta Kinijoje

Pati liūdniausia pasaulio katė rasta Kinijoje

Žmonės myli kates. Interneto ir socialinių tinklų epochoje sunku užėjus į savo paskyrą neaptikti kokios nors žavios katytės fotografijos. Jos būna įvairių veislių ir dydžių, ir kiekviena simpatiškesnė už ankstesnę.

Taigi, prieš kelis metus pasaulinę šlovę iškovojo Tardar, labiau žinomas kaip Grumpy Cat (piktas katinas). Bet dabar jam atsirado konkurentas – liūdnas katinas.

Pas Pekino gyventoją Megę Liu pastaruosius 7 metus gyvena katinas, vardu Luchu. Jis turi labai išskirtinį snukutį – toks jausmas, kad jis nuolat liūdi.

Žiūrint į fotografijas, kurias publikuoja Megė, taip ir norisi paimti Luchu į rankas ir apkabinti. Atrodo, kad gyvūnas siaubingai nelaimingas, kenčia neįtikėtinas kančias ir išvis tuoj tuoj apsiverks. Gali net aplankyti mintis, kad tai netikras gyvūnas. Ir iš tiesų jaunystėje katinėlis pergyveno sunkius laikus.

Luchu gimė su daugybe sveikatos problemų, tame tarpe ir akių liga. 2012 m Megė Liu paėmė jį po savo sparnu, kai jam buvo vos pora savaičių.

Merginai teko daug laiko praleisti su gyvūnu veterinarijos klinikose. Kad nugalėtų akies ragenos susirgimą, katinėlis ištvėrė ne vieną operaciją. Todėl šeimininkė apsupo Luchu rūpesčiu ir meile, padėjo jam atgauti sveikatą ir ramybę.

Kačiuko Instagramą, kurį jo vardu veda mergina, seka jau beveik 170 tūkstančių žmonių. Liu pasakoja, kad jos namuose yra ir kiti katinai iš tos pačios vados, kaip ir Luchu.

Tačiau tik jo vieno snukutis toks liūdnas. Taip pat Megė sako, kad jos augintinis labai bendraujantis ir mėgsta fotografuotis.
Verzasca - skaidriausia upė pasaulyje Pati liūdniausia pasaulio katė rasta Kinijoje albinosas, voverė saulės halas, gamtos reiškinys, Estija, gamta Rytų Londono gatvėje pitonas prarijo balandį
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos