Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » NSO, Ateiviai » Geriausia užfiksuota NSO nuotrauka virš Montanos

Geriausia užfiksuota NSO nuotrauka virš Montanos

JAV gyventojas padarė vieną iš savo geriausių NSO nuotraukų. Montanoje gyvenantis amerikietis parodė nuotrauka, kurioje, pasak jo žodžių, užfiksuotas neatpažintas skraidantis objektas.

Šios nuotraukos autorius yra daktaras Ričardas Okoneris. Kaip teigia amerikietis, į jo kamera pateko du NSO, virš Klenzio (Montana, JAV), lapkričio 4 dieną.

Kaip praneša "The Daily Mail", daktaras Ričardas naudojo dvi "galingas" kameras, kurios reaguoja į judėjimą. Stebėjimai nufotografuoti tesėsi du metai. Buvo padarytos 280000 nuotraukų. Ir tik praėjusio mėnesio pradžioje į objektyvą pateko kažkas įdomaus.

Ričardas įsitikinęs, kad jo nuotrauka su NSO, sudomins ten didžiausius skeptikus. Šia nuotrauka susidomėjo 1974 metais įsikūrusi nacionalinis NSO registro centras (National UFO Reporting Center/NUFORC), užsiimantis NSO reiškiniais. NUFORC mokslininkai teigia, kad preliminariais duomenimis, ši nuotrauka yra autentiški.

Pats daktaras Ričardas net yra pasirengęs pasitikrinti melo detektoriumi siekiant įrodyti, kad jo nuotrauka nėra klastotė.
Temos
Ateivių bazė Mėnulyje Disko formos NSO pasirodė Jungtinėje Karalystėje Greitkelyje sunkvežimis su skraidančia lėkšte
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Panašios nuotraukos