Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Fotoalbumas » Žmonės Stebuklai » Larry Gomez - plaukuočiausias žmogus žemėje

Larry Gomez - plaukuočiausias žmogus žemėje

Larry Gomez - plaukuočiausias žmogus žemėje.

Larry Gomez – labiausiai plaukuotas planetos žmogus. Net 98 procentai jo kūno yra padengti plaukais, išskyrus pėdas ir delnus. L. Gomez gimė su sudėtingu genetikos sutrikimu, dėl kurio jo visas kūno paviršius pasidengęs plaukais. Tokiu retu sindromu serga tik 100 žmonių visame pasaulyje, o vyras – vienas jų.
Tankiausiai plaukais apaugęs jo veidas – dėl didelio plaukuotumo jis pramintas „Vilkolakiu“. Kol aplinkiniai šaiposi iš vyrą kankinančios ligos, jis į pašaipas nekreipia dėmesio ir savo mintimis nori skatinti kitus išmokti mylėti save. Vaikystėje su patyčiomis susidūręs vyras tikina, kad bėgant metams išmoko į visa tai nereaguoti: „Išmokau priimti save tokį, koks esu. Žmonės prašo manęs filmuotis reklamose, filmuose. Mano liga mane pavertė žinomu“, - metro.co.uk pasakojo L. Gomez. Į mėnesį kartą besiskutantis vyras sako, kad plaukai auga labai greitai, dėl to neverta skustis dažniau. „Būti labiausiai plaukuotu planetos žmogumi – man garbė. Turiu nuostabią šeimą, laimingą moterį ir mūsų sūnų“, - džiaugėsi vyras. Gydytojų teigimu, tokiu L. Gomez sutrikimu serga dar trys šeimos nariai, o genai persiduos dar penkioms kartoms. „Moterų oda pasidengia šviesiais plaukeliais, o vyrų – tamsiais, vešliais plaukais“, - pasakojo gydytojai.

Is this the world's hairiest person? 'Wolf Man' is 98% covered in hair due to rare condition...
Larry Gomez was born with the incredibly rare disorder Hypertrichosis which results in 98% of his body – including his face - being coated in hair but he has learned to embrace his difference.

Jeigu norite sužinoti daugiau: susijęs straipsnis

Argentinietis «elfas» Larry Gomez - plaukuočiausias žmogus žemėje Sirietis Magnetas - berniukas vardu Zulfikar Ibrahim
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar